1. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠO Kunovice B | ŠK Dolní Němčí A | 7½ | : | ½ |
2 | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | ŠK Staré Město E | 3 | : | 5 |
3 | ŠK RAPOS Sulimov A | TJ Vlčnov B | 3 | : | 5 |
4 | ŠO TJ Zborovice A | ŠK Holešov B | 4 | : | 4 |
5 | ŠK Staré Město F | SK Boršice B | 7 | : | 1 |
6 | ŠK Zlín C | TJ Bojkovice A | 4 | : | 4 |
2. Kolo Datum kola 2019/11/03 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Dolní Němčí A | TJ Bojkovice A | 6 | : | 2 |
2 | SK Boršice B | ŠK Zlín C | 1½ | : | 6½ |
3 | ŠK Holešov B | ŠK Staré Město F | 7 | : | 1 |
4 | TJ Vlčnov B | ŠO TJ Zborovice A | 2 | : | 6 |
5 | ŠK Staré Město E | ŠK RAPOS Sulimov A | 2 | : | 6 |
6 | ŠO Kunovice B | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | 6½ | : | 1½ |
3. Kolo Datum kola 2019/11/17 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | ŠK Dolní Němčí A | 2 | : | 6 |
2 | ŠK RAPOS Sulimov A | ŠO Kunovice B | 1½ | : | 6½ |
3 | ŠO TJ Zborovice A | ŠK Staré Město E | 5 | : | 3 |
4 | ŠK Staré Město F | TJ Vlčnov B | 2½ | : | 5½ |
5 | ŠK Zlín C | ŠK Holešov B | 5 | : | 3 |
6 | TJ Bojkovice A | SK Boršice B | 2½ | : | 5½ |
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Dolní Němčí A | SK Boršice B | 3½ | : | 4½ |
2 | ŠK Holešov B | TJ Bojkovice A | 5 | : | 3 |
3 | TJ Vlčnov B | ŠK Zlín C | 4½ | : | 3½ |
4 | ŠK Staré Město E | ŠK Staré Město F | 5 | : | 3 |
5 | ŠO Kunovice B | ŠO TJ Zborovice A | 8 | : | 0 |
6 | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | ŠK RAPOS Sulimov A | 3½ | : | 4½ |
5. Kolo Datum kola 2019/12/15 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK RAPOS Sulimov A | ŠK Dolní Němčí A | 3 | : | 5 |
2 | ŠO TJ Zborovice A | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | 3½ | : | 4½ |
3 | ŠK Staré Město F | ŠO Kunovice B | 2½ | : | 5½ |
4 | ŠK Zlín C | ŠK Staré Město E | 3 | : | 5 |
5 | TJ Bojkovice A | TJ Vlčnov B | 4½ | : | 3½ |
6 | SK Boršice B | ŠK Holešov B | 3½ | : | 4½ |
6. Kolo Datum kola 2020/01/12 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Dolní Němčí A | ŠK Holešov B | 5½ | : | 2½ |
2 | TJ Vlčnov B | SK Boršice B | 3½ | : | 4½ |
3 | ŠK Staré Město E | TJ Bojkovice A | 3 | : | 5 |
4 | ŠO Kunovice B | ŠK Zlín C | 6½ | : | 1½ |
5 | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | ŠK Staré Město F | 3 | : | 5 |
6 | ŠK RAPOS Sulimov A | ŠO TJ Zborovice A | 4 | : | 4 |
7. Kolo Datum kola 2020/01/26 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠO TJ Zborovice A | ŠK Dolní Němčí A | 3½ | : | 4½ |
2 | ŠK Staré Město F | ŠK RAPOS Sulimov A | 2½ | : | 5½ |
3 | ŠK Zlín C | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | 4 | : | 4 |
4 | TJ Bojkovice A | ŠO Kunovice B | 3½ | : | 4½ |
5 | SK Boršice B | ŠK Staré Město E | 4½ | : | 3½ |
6 | ŠK Holešov B | TJ Vlčnov B | 4½ | : | 3½ |
8. Kolo Datum kola 2020/02/09 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Dolní Němčí A | TJ Vlčnov B | 4 | : | 4 |
2 | ŠK Staré Město E | ŠK Holešov B | 5 | : | 3 |
3 | ŠO Kunovice B | SK Boršice B | 7 | : | 1 |
4 | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | TJ Bojkovice A | 5½ | : | 2½ |
5 | ŠK RAPOS Sulimov A | ŠK Zlín C | 4½ | : | 3½ |
6 | ŠO TJ Zborovice A | ŠK Staré Město F | 3 | : | 5 |
9. Kolo Datum kola 2020/02/23 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Staré Město F | ŠK Dolní Němčí A | 4½ | : | 3½ |
2 | ŠK Zlín C | ŠO TJ Zborovice A | 4½ | : | 3½ |
3 | TJ Bojkovice A | ŠK RAPOS Sulimov A | 2½ | : | 5½ |
4 | SK Boršice B | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | 3 | : | 5 |
5 | ŠK Holešov B | ŠO Kunovice B | 3 | : | 5 |
6 | TJ Vlčnov B | ŠK Staré Město E | 3½ | : | 4½ |
10. Kolo Datum kola 2020/03/15 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Dolní Němčí A | ŠK Staré Město E | | : | |
2 | ŠO Kunovice B | TJ Vlčnov B | | : | |
3 | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | ŠK Holešov B | | : | |
4 | ŠK RAPOS Sulimov A | SK Boršice B | | : | |
5 | ŠO TJ Zborovice A | TJ Bojkovice A | | : | |
6 | ŠK Staré Město F | ŠK Zlín C | | : | |
11. Kolo Datum kola 2020/03/29 Hodina 9:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Zlín C | ŠK Dolní Němčí A | | : | |
2 | TJ Bojkovice A | ŠK Staré Město F | | : | |
3 | SK Boršice B | ŠO TJ Zborovice A | | : | |
4 | ŠK Holešov B | ŠK RAPOS Sulimov A | | : | |
5 | TJ Vlčnov B | TJ Fatra-Slavia Napajedla A | | : | |
6 | ŠK Staré Město E | ŠO Kunovice B | | : | |