Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:23:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální přebor Vsetín 2019/2020
Poslední aktualizace01.03.2020 16:02:12, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2019/10/20 Hodina 09:00
Šach.
1
Zbrojovka Vsetín D
ELO
-
10
Huslenky B
ELO
4 : 4
1.1
Mladý Pavel
1628
-
Chrástecký Václav
1445
½ - ½
1.2
Galetka Jaromír
1635
-
Hrbáček Pavel
1527
½ - ½
1.3
Dančák Stanislav
1255
-
Klíma Martin
1547
½ - ½
1.4
Zádrapa Jakub
1666
-
Múdrý Jan
1583
0 - 1
1.5
Kamas Gabriel
1401
-
Krátký Pavel
1601
0 - 1
1.6
Mocek Tadeáš
1284
-
Měrka Josef
1471
½ - ½
1.7
Hlouch Lubomír
1249
-
Luňák Rostislav
1396
1 - 0
1.8
Růžička Jiří
1563
-
Chrástecký Radomír
1697
1 - 0
Šach.
2
MEZ Vsetín
ELO
-
9
Valašské Meziříčí B
ELO
1½:6½
2.1
Sagánek Miroslav
1761
-
Martiňák Cyril
1928
0 - 1
2.2
Mieres Petr
1784
-
Tomčík Libor
1944
0 - 1
2.3
Čokavec Milan
1741
-
Horný Jaroslav
1818
0 - 1
2.4
Hájek Čestmír
1933
-
Gut Rudolf
1629
½ - ½
2.5
Parák František
1632
-
Staněk Jiří
1660
½ - ½
2.6
Tkadlec Josef
1575
-
Hladký Jan
1680
½ - ½
2.7
Šťastný Josef
1300
-
Lev František
1569
0 - 1
2.8
Sedláček Bohumil
1479
-
Koňařík Filip
1454
0 - 1
Šach.
3
Valašská Bystřice C
ELO
-
8
Karolinka
ELO
6 : 2
3.1
Peterka Josef
1839
-
Valo Rudolf
1824
0 - 1
3.2
Sušeň Jaroslav
1836
-
Vlachopulos Elefteris
1719
1 - 0
3.3
Smutek Vladimír
1667
-
Vilímek Petr
1653
1 - 0
3.4
Komínek Martin
1660
-
Křenek Roman
1369
1 - 0
3.5
Capil Dalibor
1636
-
Vrábel Petr
1654
0 - 1
3.6
Smutek Jiří
1515
-
Bambušek Vladislav
1589
1 - 0
3.7
Klíma Tomáš
1555
-
Maňák Pavel
1406
1 - 0
3.8
Obšivačová Jana
1435
-
Kalvas Jaroslav
1441
1 - 0
Šach.
4
Rajnochovice
ELO
-
7
Zašová
ELO
4 : 4
4.1
Janíček Jindřich
2004
-
Vičan Jaromír
1816
½ - ½
4.2
Káňa Zdeněk
2074
-
Burdík Miloslav
1754
½ - ½
4.3
Lamper Vlastimil
1911
-
Koláček Milan
1736
½ - ½
4.4
Uhlíř Jiří
1836
-
Malina Zdenek
1736
½ - ½
4.5
Hapka Tomáš
1808
-
Sadílek Jaromír
1674
½ - ½
4.6
Káňa Zdeněk
1707
-
Feix Vilém
1587
½ - ½
4.7
Stáhala Zdeněk
1606
-
Čáňová Dagmar
1540
½ - ½
4.8
Valenta Josef
1558
-
Bártek Josef
1476
½ - ½
Šach.
5
Valašská Polanka
ELO
-
6
Ústí
ELO
½ :7½
5.1
Hromada Petr
1905
-
Vraj Ondřej
1960
½ - ½
5.2
Bařinka Miroslav
1635
-
Lukaštík Jaroslav
1961
0 - 1
5.3
Papšík Miroslav
1684
-
Zgarba Radek
1934
0 - 1
5.4
Hromada Jakub
1600
-
Matůš Filip
1901
0 - 1
5.5
Šihor Vítězslav
1658
-
Trčálek David
1803
0 - 1
5.6
Štefka Bohumil
1528
-
Bierská Adéla
1772
0 - 1
5.7
Kovář Jaromír
1387
-
Kovář Matěj
1657
0 - 1
5.8
Gerlík Zdenek
0
-
Galda Tomáš
1598
- - +
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž