Extraliga 2019/20

OrganizátorSTK ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Hlavní rozhodčíJiřina Prokopová (337994)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Místovarious
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/12 Datum do 2020/04/19
Ø ELO turnaje2397
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace26.01.2020 17:05:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Výběr turnajeExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/12 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Duras BVK  Siesta Solution Unichess:
2  Moravská Slavia Brno  ŠK Dopravní podnik Praha6:2
3  ŠK Zikuda Turnov  Slavia Kroměříž:
4  GASCO Pardubice  BŠŠ Frýdek-Místek:
5  ŠK Slavoj Poruba  1. Novoborský šachový klub2:6
6  Labortech Ostrava  Výstaviště Lysá nad Labem3:5
2. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Dopravní podnik Praha  ŠK Duras BVK:
2  Siesta Solution Unichess  Moravská Slavia Brno3:5
3  BŠŠ Frýdek-Místek  ŠK Zikuda Turnov:
4  Slavia Kroměříž  GASCO Pardubice5:3
5  Výstaviště Lysá nad Labem  ŠK Slavoj Poruba:
6  1. Novoborský šachový klub  Labortech Ostrava:
3. Kolo Datum kola 2019/11/30 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  1. Novoborský šachový klub  ŠK Duras BVK:
2  Výstaviště Lysá nad Labem  Moravská Slavia Brno3:5
3  Slavia Kroměříž  ŠK Slavoj Poruba2:6
4  BŠŠ Frýdek-Místek  Labortech Ostrava4:4
5  Siesta Solution Unichess  ŠK Zikuda Turnov4:4
6  ŠK Dopravní podnik Praha  GASCO Pardubice:
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Moravská Slavia Brno  1. Novoborský šachový klub1:7
2  ŠK Duras BVK  Výstaviště Lysá nad Labem4:4
3  Labortech Ostrava  Slavia Kroměříž2:6
4  ŠK Slavoj Poruba  BŠŠ Frýdek-Místek:
5  GASCO Pardubice  Siesta Solution Unichess:
6  ŠK Zikuda Turnov  ŠK Dopravní podnik Praha:
5. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Duras BVK  ŠK Zikuda Turnov5:3
2  Moravská Slavia Brno  GASCO Pardubice4:4
3  ŠK Slavoj Poruba  Siesta Solution Unichess:
4  Labortech Ostrava  ŠK Dopravní podnik Praha3:5
5  1. Novoborský šachový klub  Slavia Kroměříž:
6  Výstaviště Lysá nad Labem  BŠŠ Frýdek-Místek:
6. Kolo Datum kola 2020/01/26 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  GASCO Pardubice  ŠK Duras BVK:
2  ŠK Zikuda Turnov  Moravská Slavia Brno:
3  ŠK Dopravní podnik Praha  ŠK Slavoj Poruba4:4
4  Siesta Solution Unichess  Labortech Ostrava:
5  BŠŠ Frýdek-Místek  1. Novoborský šachový klub2:6
6  Slavia Kroměříž  Výstaviště Lysá nad Labem:
7. Kolo Datum kola 2020/03/28 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Slavia Kroměříž  ŠK Duras BVK:
2  BŠŠ Frýdek-Místek  Moravská Slavia Brno:
3  Siesta Solution Unichess  1. Novoborský šachový klub:
4  ŠK Dopravní podnik Praha  Výstaviště Lysá nad Labem:
5  ŠK Zikuda Turnov  ŠK Slavoj Poruba:
6  GASCO Pardubice  Labortech Ostrava:
8. Kolo Datum kola 2020/03/29 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Moravská Slavia Brno  Slavia Kroměříž:
2  ŠK Duras BVK  BŠŠ Frýdek-Místek:
3  Výstaviště Lysá nad Labem  Siesta Solution Unichess:
4  1. Novoborský šachový klub  ŠK Dopravní podnik Praha:
5  Labortech Ostrava  ŠK Zikuda Turnov:
6  ŠK Slavoj Poruba  GASCO Pardubice:
9. Kolo Datum kola 2020/04/17 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Poruba  Labortech Ostrava:
2  1. Novoborský šachový klub  Výstaviště Lysá nad Labem:
3  Slavia Kroměříž  BŠŠ Frýdek-Místek:
4  Siesta Solution Unichess  ŠK Dopravní podnik Praha:
5  ŠK Zikuda Turnov  GASCO Pardubice:
6  ŠK Duras BVK  Moravská Slavia Brno:
10. Kolo Datum kola 2020/04/18 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Poruba  ŠK Duras BVK:
2  Labortech Ostrava  Moravská Slavia Brno:
3  1. Novoborský šachový klub  ŠK Zikuda Turnov:
4  Výstaviště Lysá nad Labem  GASCO Pardubice:
5  Slavia Kroměříž  Siesta Solution Unichess:
6  BŠŠ Frýdek-Místek  ŠK Dopravní podnik Praha:
11. Kolo Datum kola 2020/04/19 Hodina 10.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Moravská Slavia Brno  ŠK Slavoj Poruba:
2  ŠK Duras BVK  Labortech Ostrava:
3  GASCO Pardubice  1. Novoborský šachový klub:
4  ŠK Zikuda Turnov  Výstaviště Lysá nad Labem:
5  ŠK Dopravní podnik Praha  Slavia Kroměříž:
6  Siesta Solution Unichess  BŠŠ Frýdek-Místek: