Startrangliste

Nr.NameEloLandTeamBr.
1FMGjuran Denis2346SLOStainz1
2FMSkuhala Jernej2291SLOFrauental1
3Bonstingl Georg2147AUTStainz2
4Habjanic David2061SLOGamlitz1
5Leitner Kevin1991AUTLeibnitz3
6Steiner Josef1990AUTStainz4
7Kubik Gerhard1977AUTLeibnitz1
8Deutschmann Robert Peter1973AUTStainz3
9Tiefenbacher Richard Jun.1970AUTStainz5
10Polansek Justin1958AUTLeibnitz2
11Spelec Darko1937SLOFrauental2
12Knappitsch Thomas1904AUTFrauental3
13Meixner Helmut1900AUTGamlitz2
14Triebl Paul1899AUTGamlitz3
15Zirngast Erhard1896AUTGamlitz7
16Kolm Robert Dr.1889AUTGamlitz5
17Krasser Anton1887AUTLeibnitz5
18Gürtl Siegfried1885AUTStainz6
19Nowrouzi Markus1882AUTGamlitz4
20Polz Wolfgang1875AUTLeibnitz6
21Kapus Florian1868AUTFrauental4
22Zuchart Manfred1863AUTFrauental5
23Fabian Franz1855AUTFrauental6
24Scherz Marco Dipl.-Ing.1855AUTGamlitz9
25WFMBakalarz Grazyna1854LUXGamlitz8
26Fritzl Pius Jun.1848AUTStainz9
27Hartner Johann1848AUTLeibnitz4
28Knaus Otto1839AUTGamlitz10
29Zoedl Heinrich Mag.1834AUTFrauental7
30Weißensteiner Lukas1822AUTFrauental8
31Schigan Josef1815AUTGamlitz6
32Sackl Ernst1814AUTStainz11
33Storer Hans1794AUTGamlitz14
34Ramadani Sarah1792SLOStainz7
35Sams Henry1790AUTLeibnitz8
36Klug Florian1787AUTStainz10
37Krobath Werner1787AUTStainz8
38Mitteregger Hubert DI.1779AUTLeibnitz7
39Klapsch Josef1776AUTGamlitz11
40WMKSchmidbauer Andrea Mag.1763AUTGamlitz13
41Pittino Pascal1723AUTGamlitz12
42Lenz Siegfried1689AUTStainz12
43Dzambo Mirko1677SRBFrauental9
44Muhri Manfred1677AUTFrauental10
45Pyrzek Hans Dieter Michael1670AUTFrauental11
46Zvekic Hajrudin1668SLOLeibnitz9
47Aurich Sven1657GERFrauental12
48Dirnberger Florian Mag.1619AUTStainz13
49Eibisberger Karl1610AUTFrauental13
50Hainzl Markus1610AUTGamlitz15
51Künstl Florian1576AUTLeibnitz10
52Ramler Johann1571AUTFrauental14
53Krenn Anton1547AUTStainz14
54Liebmann Franz1542AUTGamlitz16
55Haubenwaller Norbert1536AUTStainz15
56Wutscher Karl1517AUTStainz16
57Farajov Nidshat1510AZELeibnitz11
58Hilscher Gottfried1501AUTStainz17
59Deutschmann Josef1450AUTStainz18
60Tscherko Jan1431AUTLeibnitz12
61Bakalarz Adrian1379GERGamlitz17
62Tantscher Christoph1313AUTLeibnitz13
63Weißensteiner David1291AUTFrauental15
64Röhrer Moritz1287AUTLeibnitz14
65Bauer Simon1279AUTLeibnitz15
66Grün Helmut1241AUTFrauental16
67Röhrer Sonja1212AUTLeibnitz16
68Petz-Ortner Johann1051AUTFrauental17
69Siakkos Tamino990AUTLeibnitz17
70Schnepf Franz0AUTGamlitz18