Dani zdravlja i sporta Zagrebačke županije

Zadnja izmjena17.10.2026 11:59:14, Creator/Last Upload: Andrija Jergovic

Odabir parametara pokaži podatke o turniru, Link tournament to the tournament calendar
ListePoredak sa partijama (MP), Poredak sa partijama (Poen.), Tabela, Parovi ekipa za sva kola, Satnica
Lista po nositeljstvu, Abecedna lista igračaPoeni po pločama
Pretvori u Excel i PrintajPretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File, QR-Codes

Tabela

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Zračna luka541098,521
25Vrbovec531176,523
32Rugvica522166,524
46Samobor513155,525
51Dugo selo51133327
64Gradec50050027

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Olympiad-Sum of Adjusted matchpoints without lowest result (Chennai)