AGRA- NPSA School Chess Tournament (Under 14 Girls)

FyriskipararR.S. Public School
LandIndia ( IND )
HøvuðsdómariAshindra Yadav
Deputy ArbiterDeepak Kashyap
DómariVaishnavi Yadav, Yogesh Agarwal
Bedenkzeit (Rapid)20 Minutes + 5 Seconds Increament From move one
StaðAgra
Number of rounds3
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/16
Miðal-Rating1000
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført16.10.2026 16:31:26, Creator/Last Upload: Dynamic chess School 2

Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarEndalig støða eftir 3 umfør, Lið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 3 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað
Lið-Paringar øll umfør (3 / 3)
Telvara-paringar
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 3 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16Little Angel's Sr. Sec33006012
24Jim Corbett Public School3030306
35John Milton Public School3111306
43Holy Public School3030306
52Holy Public Junior3111305,5
68St Vivekanand Public School3111305
71Dr. MPS3102203,5
87Shivalik Cambridge3012104

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)