FOR ANY CORRECTIONS CONTACT - 9524128902

♛F14♛SALEM SAHODAYA-2026♛

Seinast dagført17.10.2026 12:05:21, Creator/Last Upload: BALAKUMARAN GURUSAMY

KappingarnevndU11 GIRLS, U14 GIRLS, U17 GIRLS, U19 GIRLS
Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 4 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 4 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
11SRI SESHAAS INTERNATIONAL PUBLIC SCHOOL43107014582331,5
28HOLY ANGELS PUBLIC SCHOOL43107012632342
39INDIAN PUBLIC SCHOOL43016011,557,52237,5
415THANGAM WORLD SCHOOL3111509341832,5
514TAGORE PUBLIC SCHOOL42115093017,530
65GLAZEBROOKE PUBLIC SCHOOL42115092216,526,5
72NOTRE DAME OF HOLYCROSS SCHOOL4202407,521,51633
813SRI VIDYAMANDIR SCHOOL41214072215,534
94CLUNY VIDYA NIKETHAN4202406,5191533,5
1010PRIME INTERNATIONAL SCHOOL41123061814,532,5
113BHARATHIYAR HITECH INTERNATIONAL SR SEC SCHOO30032051511,525,5
1211SBIOA PUBLIC SCHOOL3003204,5141227,5
136GLOBAL GATEWAY HI TECH SCHOOL3003203911,530
147HERITAGE VIDHYALAYA CBSE SCHOOL0000000000
12SRI SWAMY INTERNATIONAL SCHOOL0000000000

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)
Tie Break4: Total MP opponent × GP scored. (EMGSB)
Tie Break5: Scores And Schedule Strength Combination (SSSC) (Matchpoints)
Tie Break6: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)