Sri Lanka National Youth Chess Championship - 2026 | Jaffna District Selection Under 09 Girls (2017 & 2018)

Son güncelleme18.10.2026 12:01:35, Oluşturan/Son Yükleme: srilankachess

Turnuva seçimiUnder 07 Open, Under 09 Open, Under 11 Open, Under 13 Open, Under 15 Open, Under 07 Girls, Under 09 Girls, Under 11 Girls, Under 13 Girls , Under 15 Girls
Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, İstatistikler, Tüm gruplar için Alfabetik liste, Turnuva Programı
5 Turdan Sonra Sıralama, Başlangıç Sıralaması Çapraz Tablo
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6/6 , eşlendirilmeyenler
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Sporcu Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.İsimFEDRtgPuan EB1  EB2  EB3 
130Shakthisha Satheesh,SRI04,501517
237Thanshiga Alistan,SRI04,5012,514
315Janciga Manoharan,SRI04,501112
428Sarushi Ragavan,SRI0401416,5
57Ananya N,SRI0401314
63Aatharbika Ambikaikumar,SRI04012,514,5
716Kajana Edward Jefferson,SRI0401112
817Maathuri Sivayokan,SRI03,5011,513,5
91Aadhera Thirukkumaran,SRI0301617
1031Shubaakneya Hapilan,SRI0301416
1110Athmiga Kaandeepan,SRI03013,514,5
1222Pallavi Illankumaran,SRI03012,513,5
1321Nickalin Nivisha,SRI0301112
1424Pranika Sivaneshan,SRI0301112
1513Dhukiraa Nirojan,SRI0309,510,5
1612Dhanikha Vigneswaran,SRI03099
1723Pavishna Vinojan,SRI030810
188Ananyaah Suresh,SRI02,501517
1938Tharunika Thushyanthan,SRI02,5013,514
209Anjana Jeyanthan,SRI02,501112
2134Sriramsiyah Sribalaranjithan,SRI02,501111,5
2211Danikka Rajenthiran,SRI02012,513,5
2336Thamara A,SRI02012,513
2414Jakshiga Thayaparan,SRI02012,512,5
2525Rhuthraa Satheeskumar,SRI0201113
264Abishla Sureshkanna,SRI0209,510,5
2727SancikaSakayathas,SRI0209,510
2818Mahasvitha Vinoth,SRI0209,59,5
295Akashiny Jeyandithan,SRI0208,59,5
306Akshara Sathees,SRI02055
312Aaruthira Jeganathan,SRI01,501111,5
3232Sivaniya K,SRI0101315
3335Subaana Nagarajah,SRI0101214
3429Sasikumar Shaisha,SRI0101112
3526Saathana K,SRI01010,512,5
3620Megna T,SRI0108,58,5
3719Manushri Kamal,SRI00,50910,5
3833Srilaja V,SRI000910

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Direct Encounter (DE)
Eşitlik Bozma2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)