Turnir seçimi

Çeşidləyin

Federasiya: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.
Turnir
Başlanmayıb
Oynayan
Tamamlanmışdır
Son yeniləmə
127-28.04.2024, "ШАХОВА ШКОЛА", Турнір серед 1 розряду та КМС "Шлях до Майстерности"
St 38 Dəqiqə
2Чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху (ЧОЛ.) Personal chess championship of Ukraine among deaf athletes (Standart, men)
St 48 Dəqiqə
326-28.04.2024, ЧЕМПІОНАТ м. КИЄВА серед ДІВЧАТ до 8 РОКІВ (2016 р.н. і молодші) ТРЦ ДРІМ, ШАХОВА ШКОЛА
St 54 Dəqiqə
426-28.04.2024, ЧЕМПІОНАТ м. КИЄВА серед ЮНАКІВ до 8 РОКІВ (2016 р.н. і молодші) ТРЦ ДРІМ, ШАХОВА ШКОЛА
St 54 Dəqiqə
5Всеукраїнський шаховий турнір (III ранг)
St 56 Dəqiqə
61-ий турнір зі Швидких Шахів серед вихованців наукового Фізико-технічного ліцею, присвячений пам'яті Захисника України Андрія Бойка
Rp 1 Saat 28 Dəq.
7Championship UKR Boys-14 (classic) 2024
St 1 Saat 38 Dəq.
8Championship UKR Girls-14 (classic) 2024
St 1 Saat 47 Dəq.
9Чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху (ЖІН.)
St 2 Saat 26 Dəq.
10"RAPID - BLITZ in LSHA" (RAPID)
Rp 2 Saat 28 Dəq.
11Відкритий турнір з швидких шахів
Rp 2 Saat 29 Dəq.
12Championship UKR G-14 (rapid) 2024
Rp 2 Saat 30 Dəq.
13Championship UKR G-14 (blitz) 2024
Bz 2 Saat 31 Dəq.
14Championship UKR B-14 (rapid) 2024
Rp 2 Saat 35 Dəq.
15Championship UKR B-14 (blitz) 2024
Bz 2 Saat 37 Dəq.
16Шаховий турнір серед 3 розрядників КЗ ДЮСШ "Дебют" квітень
Rp 2 Saat 54 Dəq.
17Шаховий турнір серед 4 розрядників КЗ ДЮСШ "Дебют" квітень
Rp 2 Saat 56 Dəq.
18Чемпіонат Національного Авіаційного Університету з шахів
Rp 3 Saat 5 Dəq.
19Кубок ПАДІЮНу 2024 м.Ужгород
Rp 4 Saat 20 Dəq.
20Кваліфтурнір ЛОШФ на виконання III розряду
Rp 15 Saat 44 Dəq.
21Кваліфтурнір ЛОШФ з нормою IV розряду
Rp 15 Saat 52 Dəq.
22Rapid chess tournament "Cup of Industry" (м.Кам'янець-Подільський)
Rp 16 Saat 3 Dəq.
23Меморіал Володимира Білинського (з нормою МС) 2024
St 16 Saat 58 Dəq.
24Турнір Світогляд Перша ліга open
St 17 Saat 8 Dəq.
25Турнір Світогляд Вища ліга open
St 17 Saat 14 Dəq.
26Чемпіонат Івано-Франківської області серед юнаків та дівчат до 12 років (Рапід)
St 17 Saat 15 Dəq.
27Чемпіонат України з шахів (бліц) серед дівчат до 8 років
Bz 17 Saat 57 Dəq.
28Чемпіонат України з шахів (швидка гра) серед дівчат до 8 років
Rp 17 Saat 59 Dəq.
29Чемпіонат України з шахів (класичні) серед дівчат до 8 років
St 18 Saat 2 Dəq.
30Чемпіонат України з шахів (бліц) серед юнаків до 8 років
Bz 18 Saat 4 Dəq.
31Чемпіонат України з шахів (швидка гра) серед юнаків до 8 років
Rp 18 Saat 6 Dəq.
32Чемпіонат України з шахів (класичні) серед юнаків до 8 років
St 18 Saat 9 Dəq.
33Blits in Stryiskyy - 47 Бліц у Стрийсьому - 47
Bz 19 Saat 10 Dəq.
34Першість шахової школи В.Іванчука з нормою 3 розряду 27.04.2024
St 19 Saat 15 Dəq.
35Першість шахової школи В.Іванчука з нормою 4 розряду 27.04.2024
St 19 Saat 20 Dəq.
36Кваліфікаційні змагання КЗ «ДЮСШ м. Чернівців» Турнір з нормою 3-го розряду
St 20 Saat 48 Dəq.
37Шевченків край - 2024, турнір А !!!ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ!!!
St 21 Saat 25 Dəq.
38ІІ Шаховий турнір ім. Владислава Яґелли 2024 - В (Попередня реєстрація)
Rp 1 Gün 2 Saat
39Чемпіонат Одеської області серед ветеранів 65+
St 1 Gün 3 Saat
40FUNZONE CHESS CLUB CUP. (Турнір C) 10:30-14:00
Rp 1 Gün 3 Saat
41FUNZONE CHESS CLUB CUP. (Турнір B) 15:00-20:00
Rp 1 Gün 3 Saat
42ІІ Шаховий турнір ім. Владислава Яґелли 2024 - А (Попередня реєстрація)
Rp 1 Gün 4 Saat
43 ІІ Шаховий турнір ім. Владислава Яґелли 2024 - Б (Попередня реєстрація)
Rp 1 Gün 4 Saat
44FUNZONE CHESS CLUB CUP. (Турнір А) 15:00-20:00
Rp 1 Gün 5 Saat
45Mykola Shelest Memorial (Mykolaiv) попередня реєстрація !!!
St 1 Gün 9 Saat
46Мемориал Миколи Шелеста (Миколаїв) попередня реєстрація!!!
St 1 Gün 9 Saat
47Чемпіонат України з шахів (класичні шахи) серед юнаків до 14 років
St 2 Gün 4 Saat
48Чемпіонат України з шахів (класичні шахи) серед дівчат до 14 років
St 2 Gün 5 Saat
49Каштановий кінь 11:00-15:00
Rp 2 Gün 8 Saat
50КВАЛІФТУРНІР ЛОШФ на виконання IV розряду
Rp 2 Gün 20 Saat
Daha çox turnirə baxın...
Advertisement