Turnir seçimi

Çeşidləyin

Federasiya: Colombia (COL)

Flag COL
No.
Turnir
Başlanmayıb
Oynayan
Tamamlanmışdır
Son yeniləmə
1XVII Campeonato Continental Absoluto de Ajedrez de las Americas 2024 Jorge Vega
St 7 Saat 42 Dəq.
22do IRT Circuito de Cundinamarca 2024 Fomeque
Rp 11 Saat 7 Dəq.
3Campeonato Nacional de Ajedrez Clasico Sub 6 Absoluto
St 11 Saat 38 Dəq.
4Campeonato Nacional de Ajedrez Clasico Sub12 Femenino
St 11 Saat 41 Dəq.
5Campeonato Nacional de Ajedrez Clasico Sub12 Absoluto
St 11 Saat 46 Dəq.
6IRT Torneo Rapido LIAJESAN dia del trabajo 2024
Rp 12 Saat 15 Dəq.
7Campeonato Nacional de Ajedrez Clasico Sub 6 Femenino
St 14 Saat 52 Dəq.
8Circuito de Ajedrezz Caña y Cafe 2da. Parada 2024 Pereira IRT ABIERTO
Rp 21 Saat 16 Dəq.
9Circuito de Ajedrezz Caña y Cafe 2da. Parada 2024 Pereira Sub16
Rp 21 Saat 16 Dəq.
10Circuito de Ajedrezz Caña y Cafe 2da. Parada 2024 Pereira Sub14
Rp 21 Saat 16 Dəq.
11Circuito de Ajedrezz Caña y Cafe 2da. Parada 2024 Pereira Sub12
Rp 21 Saat 17 Dəq.
12Circuito de Ajedrezz Caña y Cafe 2da. Parada 2024 Pereira Sub10
Rp 21 Saat 17 Dəq.
13Circuito de Ajedrezz Caña y Cafe 2da. Parada 2024 Pereira Sub08
Rp 21 Saat 17 Dəq.
14IRT Abierto Metropolitano Excalibur Blitz
Rp 22 Saat 30 Dəq.
15Juegos Universitarios Ascun Fase Zonal Santander 2024 MASCULINO CLASICO
St 1 Gün 8 Saat
16IRT InterUniversitario por equipos UNIVERSIDAD NACIONAL
Rp 1 Gün 9 Saat
17IRT Abierto Internacional Alcaldía de Moniquirá - Boyacá 2024
St 1 Gün 10 Saat
18I Torneo IRT Hotel Casona Nuñez - Iza, Boyaca - Abril 27 y 28
Rp 1 Gün 14 Saat
19Talentos vs Campeones Liga Guajira
St 1 Gün 22 Saat
20Campeonato Distrital de Mayores Ajedrez Clasico - Absoluto- Bogota
St 2 Gün 12 Saat
21Juegos Universitarios Ascun Fase Zonal Santander 2024 FEMENINO CLASICO
St 2 Gün 12 Saat
22Final Nacional Selectivo a la Olimpiada Budapest 2024 Femenino
St 2 Gün 12 Saat
23Final Nacional Selectivo a la Olimpiada Budapest 2024 Absoluto
St 2 Gün 13 Saat
24Campeonato Distrital de Mayores Ajedrez Clasico - Femenino - Bogota
St 2 Gün 13 Saat
25Departamental Valle Sub-16 Absoluto 2024
St 2 Gün 14 Saat
26SUB 08 II Open Departamental Circuito de Escuelas De Ajedrez
Rp 2 Gün 15 Saat
272do Circuito de Cundinamarca 2024 Fomeque MAYORES
Rp 2 Gün 15 Saat
28 SUB 10 II Open Departamental Circuito de Escuelas De Ajedrez
Rp 2 Gün 15 Saat
29 SUB 06 II Open Departamental Circuito de Escuelas De Ajedrez
Rp 2 Gün 15 Saat
302do Circuito de Cundinamarca 2024 Fomeque SUB16
Rp 2 Gün 15 Saat
31SUB 12 II Open Departamental Circuito de Escuelas De Ajedrez
Rp 2 Gün 15 Saat
322do Circuito de Cundinamarca 2024 Fomeque SUB14
Rp 2 Gün 15 Saat
33Departamental Valle Sub-10 Absoluto 2024
St 2 Gün 16 Saat
34TORNEO DEPARTAMENTAL SUB 12 ABSOLUTO Y FEMENINO -TOLIMA
St 2 Gün 16 Saat
35Torneo de Ajedrez "Día del Niño" 2024 - Categoría Sub 08.
Rp 2 Gün 17 Saat
36Torneo de Ajedrez "Día del Niño" 2024 - Categoría Sub 10.
Rp 2 Gün 17 Saat
37Torneo de Ajedrez "Día del Niño" 2024 - Categoría Sub 12.
Rp 2 Gün 17 Saat
38Torneo de Ajedrez "Día del Niño" 2024 - Categoría Sub 16.
Rp 2 Gün 17 Saat
39Departamental Valle Sub-16 Femenino 2024
St 2 Gün 19 Saat
40Departamental Valle Sub-10 Femenino 2024
St 2 Gün 21 Saat
41TORNEO PRUEBA SEMINARIO SWISS MANAGER BASICO
Rp 3 Gün 12 Saat
42Juegos Universitarios Ascun Fase Zonal Santander 2024 MASCULINO RAPIDO
Rp 3 Gün 16 Saat
43Juegos Universitarios Ascun Fase Zonal Santander 2024 FEMENINO RAPIDO
Rp 3 Gün 17 Saat
44Juegos Universitarios Ascun Fase Zonal Santander 2024 MASCULINO BLITZ
Bz 4 Gün 10 Saat
45Juegos Universitarios Ascun Fase Zonal Santander 2024 FEMENINO BLITZ
Bz 4 Gün 11 Saat
46XVII Campeonato Continental Absoluto de Ajedrez BLITZ de las Americas 2024 Jorg
Bz 5 Gün 6 Saat
47XVII Campeonato Continental Absoluto de Ajedrez RAPIDO de las Americas 2024 Jorg
Rp 5 Gün 7 Saat
48IRT Segunda Categoria 2024
St 5 Gün 8 Saat
49Departamental de Cuarta y Novatos ( 0-1599 ) Antioquia 2024
St 5 Gün 8 Saat
50In Memoriam Carlos Sanchez Vides
Bz 5 Gün 12 Saat
Daha çox turnirə baxın...
Advertisement