Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Latvia (LAT)

Flag LAT
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1 Latvian Blitz chess championship-2021 Mezezers 27.06. 10 h. 43 min.
2 Mezezers Open Rapid-2021 26.06. 10 h. 44 min.
3Cerību kauss 2021 (12.06. - 13.06.2021.) 6 pv. 7 h.
4Riga Technical University Open 2021 - Tournament C 7 pv. 13 h.
5Riga Technical University Open 2021 - Tournament A 8 pv. 13 h.
6Riga Technical University Open 2021 - Tournament B 8 pv. 13 h.
7Riga Technical University Open 2021 - Tournament Y 8 pv. 13 h.
8Riga Technical University Open 2021 - Tournament D 8 pv. 13 h.
9Riga Technical University Open 2021 - Tournament E 8 pv. 13 h.
10Riga Technical University Open 2021 - F Opening blitz tournament 8 pv. 13 h.
11Riga Technical University Open 2021 - G Opening rapid tournament 8 pv. 13 h.
12Riga Technical University Open 2021 - H Closing blitz tournament 8 pv. 13 h.
13Chess Rain 2021 (05.06. - 06.06.2021.) 11 pv. 8 h.
14Valkas novada atklātais 2019.gada čempionāts novusā 14 pv. 3 h.
15 Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai -2021 17 pv. 12 h.
16Latvijas 2021. gada 1/2 fināls 23 pv. 4 h.
17Latvijas Skolu šaha olimpiādes Lielais Fināls (1. - 4. klase/meitenes) 27 pv. 16 h.
18Latvijas Skolu šaha olimpiādes Lielais Fināls (5. - 9. klase/meitenes) 27 pv. 16 h.
19Latvijas Skolu šaha olimpiādes Lielais Fināls (10. - 12. klase/meitenes) 27 pv. 16 h.
20Latvijas Skolu šaha olimpiādes Lielais Fināls (5. - 9. klase/zēni) 34 pv. 16 h.
21Latvijas Skolu šaha olimpiādes Lielais Fināls (1. - 4. klase/zēni) 35 pv. 10 h.
22Latvijas Skolu šaha olimpiādes Lielais Fināls (10. - 12. klase/zēni) 35 pv. 10 h.
23Latvijas skolu šaha olimpiādes Rīgas reģionālais fināls (1. - 4. klase/zēni) 43 pv. 17 h.
24Latvijas skolu šaha olimpiādes Rīgas reģionālais fināls (1. - 4. klase/meitenes) 43 pv. 17 h.
25Latvijas skolu šaha olimpiādes Rīgas reģionālais fināls (5. - 9. klase/zēni) 43 pv. 17 h.
26Latvijas skolu šaha olimpiādes Rīgas reģionālais fināls (5. - 9. klase/meitenes) 43 pv. 17 h.
27Latvijas skolu šaha olimpiādes Rīgas reģionālais fināls (10. - 12. klase/zēni) 43 pv. 17 h.
28Latvijas skolu šaha olimpiādes Rīgas reģionālais fināls (10.-12. klase/meitenes) 43 pv. 17 h.
29Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (1. - 4. klase/zēni) 50 pv. 14 h.
30Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (1. - 4. klase/meit.) 50 pv. 14 h.
31Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (5. - 9. klase/zēni) 50 pv. 14 h.
32Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (5. - 9. klase/meit.) 50 pv. 14 h.
33Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (10.-12. klase/zēni) 50 pv. 14 h.
34Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (10.-12. klase/meit.) 50 pv. 14 h.
35Latvijas skolu šaha olimpiādes Latgales reģionālais fināls (10.-12. klase/meit.) 50 pv. 14 h.
362020-2021 FIDE World Chess Candidates Tournament 52 pv. 2 h.
37GM Klovāns-2021-A 52 pv. 7 h.
38GM Klovāns-2021-B 52 pv. 7 h.
39GM Klovāns-2021-G-S-50-S-65 55 pv. 13 h.
40GM Klovāns-2021-E-U-14 55 pv. 13 h.
41GM Klovāns-2021-C-U-12 55 pv. 13 h.
42GM Klovāns-2021-D-G-12 55 pv. 13 h.
43Latvijas skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģionālais fināls (1. - 4. klase/zēni) 57 pv. 16 h.
44Latvijas skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģionālais fināls (1. - 4. klase/meit.) 57 pv. 16 h.
45Latvijas skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģionālais fināls (5. - 9. klase/zēni) 57 pv. 16 h.
46Latvijas skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģionālais fināls (5. - 9. klase/meit.) 57 pv. 16 h.
47Latvijas skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģionālais fināls (10.-12. klase/zēni) 57 pv. 16 h.
48Latvijas skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģionālais fināls (10.-12. klase/meit.) 57 pv. 16 h.
492020-2021 FIDE World Chess Candidates Tournament 61 pv. 12 h.
50NBS 2021. gada čempionāts šahā 62 pv. 16 h.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, Yhteystiedot