Tournament selection

Sort according to

Federation: Georgia (geo)

Flag geo
No.
Tournament
Not started
Playing
Finalized
Last update
1FIDE WORLD CUP U10 Open
St 16 Hours 54 Min.
2FIDE WORLD CUP U12 Girls
St 16 Hours 56 Min.
3FIDE WORLD CUP U10 Girls
St 17 Hours 2 Min.
4FIDE WORLD CUP U8 Girls
St 17 Hours 54 Min.
5FIDE WORLD CUP U12 Open
St 17 Hours 55 Min.
6FIDE WORLD CUP U8 Open
St 18 Hours 18 Min.
7საჭადრაკო ტურნირი "ფავორიტი" 8 წლამდე ღია, 11 წლამდე გოგონათა, 12 წლამდე ჭაბუკთა, 15 წლამდე ღია
Rp 20 Hours 45 Min.
8GEO B-18 Ch 2024
St 22 Hours 6 Min.
9GEO B-14 Ch 2024
St 22 Hours 13 Min.
10GEO G-14 Ch 2024
St 22 Hours 35 Min.
11GEO G-10 Ch 2024
St 22 Hours 42 Min.
12GEO B-10 Ch 2024
St 22 Hours 46 Min.
13GEO G-18 Ch 2024
St 23 Hours 12 Min.
14დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის VII შიდა ტურნირი
Rp 1 Days 4 Hours
15საკვალიფიკაციო ტურნირი II-III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 1 Days 4 Hours
16საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 1 Days 4 Hours
17II-III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp 1 Days 4 Hours
18საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 1 Days 4 Hours
19დამწყებები "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp 1 Days 4 Hours
20V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp 1 Days 5 Hours
21IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp 1 Days 5 Hours
22Unrated kids-5
Rp 1 Days 22 Hours
23ღია რეიტინგ ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში
Bz 4 Days 20 Hours
24ლიბერთი ბანკის ჩემპიონატი ჭადრაკში
Rp 7 Days 22 Hours
25III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp 8 Days 3 Hours
26საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 8 Days 4 Hours
27საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 8 Days 4 Hours
28საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 8 Days 4 Hours
29დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის VI შიდა ტურნირი
Rp 8 Days 4 Hours
30საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უფროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 8 Days 4 Hours
31IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp 8 Days 4 Hours
32საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია - უმცროსი ასაკი (ჭადრაკის სასახლე)
Rp 8 Days 4 Hours
33V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp 8 Days 5 Hours
34Noe Zhordania Cup-2024 - Open
St 10 Days
35Noe Zhordania Cup-2024 - Boys U/12
St 10 Days 1 Hours
36Noe Zhordania Cup-2024 - Boys U/10
St 10 Days 1 Hours
37Noe Zhordania Cup-2024 - Girls U/10
St 10 Days 1 Hours
38Noe Zhordania Cup-2024 - Girls U/12
St 10 Days 1 Hours
39Noe Zhordania Cup-2024 - Boys U/08
St 10 Days 1 Hours
40Noe Zhordania Cup-2024 - Girls U/08
St 10 Days 2 Hours
41Tbilisi B-12 (Rapid) Ch 2024
Rp 12 Days
42Tbilisi G-12 (Rapid) Ch 2024
Rp 12 Days
43 ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში - 10 წლამდე
Bz 14 Days 21 Hours
44იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 16 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St 14 Days 23 Hours
45იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St 14 Days 23 Hours
46იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის
St 15 Days
47იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის
St 15 Days
48იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St 15 Days
49მუხრან ვახტანგაძის სახელობის ბათუმის სპორტის სასახლის პირველობა
Rp 15 Days 3 Hours
50დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის V შიდა ტურნირი
Rp 15 Days 4 Hours
View more tournaments...
Advertisement