Tournament selection

Sort according to

Federation: Czech Republic (cze)

Flag cze
No.
Tournament
Not started
Playing
Finalized
Last update
1VIII. Chodovský šachový festival XVIII. ročník Chodov CUP 2023 - kategorie U14
Rp 2 Minutes
2VIII. Chodovský šachový festival XVIII. ročník Chodov CUP 2023 - kategorie U12
Rp 10 Minutes
3VIII. Chodovský šachový festival XVIII. ročník Chodov CUP 2023 - kategorie U10
Rp 19 Minutes
4VIII. Chodovský šachový festival
Rp 38 Minutes
54.Velká cena Jihočeského kraje - D
Rp 1 Hours 31 Min.
64.Velká cena Jihočeského kraje - C
Rp 1 Hours 32 Min.
74.Velká cena Jihočeského kraje - B
Rp 1 Hours 34 Min.
8Krajský přebor ŠSLK do 8 let
Rp 1 Hours 34 Min.
94.Velká cena Jihočeského kraje - A
Rp 1 Hours 57 Min.
10Přebor Prahy mládeže do 14 let v rapid šachu 2024 HD14
Rp 2 Hours 16 Min.
11Přebor Prahy mládeže do 14 let v rapid šachu 2024 HD12
Rp 2 Hours 17 Min.
12Přebor Prahy mládeže do 14 let v rapid šachu 2024 HD10
Rp 2 Hours 19 Min.
13Memoriál Lubomíra Gillara - mladší žáci
Rp 2 Hours 24 Min.
14Memoriál Lubomíra Gillara - starší žáci
Rp 2 Hours 26 Min.
15O Pohár ředitele GPOA 2024 turnaj A- mladší žáci Přebor JmŠS V rapidu HD8 + HD10
Rp 3 Hours 18 Min.
16O Pohár ředitele GPOA 2024 turnaj B - starší žáci Přebor JmŠS V rapidu HD12 + HD14
Rp 3 Hours 21 Min.
177. ročník O Stříbrnou věž města Litovle 2024 HD 18 + Open
Rp 3 Hours 44 Min.
187. ročník O Stříbrnou věž města Litovle 2024 HD 14
Rp 3 Hours 44 Min.
19Boskovický soudek (2024)
Rp 4 Hours 11 Min.
20Memoriál Františka Michálka 2024
Rp 5 Hours 2 Min.
2197th přebor Klatovského oddílu open A
St 5 Hours 33 Min.
227th přebor Klatovy rapid B
Rp 5 Hours 38 Min.
237th přebor Klatovy rapid A
St 5 Hours 42 Min.
2497th přebor Klatovského oddílu open B
St 5 Hours 43 Min.
25Vršovický jarní open 2024
St 6 Hours 3 Min.
267. ročník O Stříbrnou věž města Litovle 2024 HD 12
Rp 6 Hours 17 Min.
277. ročník O Stříbrnou věž města Litovle 2024 HD 10
Rp 6 Hours 21 Min.
287. Open Bohumín 2024 "B" - "Challenger"
St 6 Hours 29 Min.
297. Open Bohumín 2024 "A" - "Master"
St 6 Hours 33 Min.
307. Open Bohumín 2024 "C" - "10. Memoriál Lukáše Krůla"
St 6 Hours 36 Min.
31Extraliga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 14. kolo
Rp 6 Hours 56 Min.
321. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 14. kolo
Rp 6 Hours 56 Min.
33Krajský přebor mládeže a juniorů v rapid šachu Kategorie H16 + D16 + H18 + D18 + H20 + D20
Rp 7 Hours 19 Min.
34Krajský přebor mládeže a juniorů v rapid šachu Kategorie H8 + D8 + H10 + D10
Rp 7 Hours 20 Min.
35Krajský přebor mládeže a juniorů v rapid šachu Kategorie H14 + D14
Rp 7 Hours 21 Min.
36Krajský přebor mládeže MKŠS 2024 v rapid šachu HD14
Rp 7 Hours 29 Min.
37VetešCup 2024 Žďár n.S.
Bz 7 Hours 30 Min.
38VetešCup 2024 Žďár n.S.
Bz 7 Hours 46 Min.
39O POHÁR STAROSTY MĚSTA PÍSKU 2024 - 26.ročník
Rp 8 Hours 49 Min.
40Krajský přebor mládeže a juniorů v rapid šachu Kategorie H12 + D12
Rp 10 Hours 4 Min.
4115. Memoriál Jana Kováře 21. 04. 2024
Rp 10 Hours 47 Min.
42Krajský přebor mládeže MKŠS 2024 v rapid šachu HD12
Rp 11 Hours 13 Min.
43Krajský přebor mládeže MKŠS 2024 v rapid šachu HD10
Rp 11 Hours 32 Min.
44Krajský přebor mládeže MKŠS 2024 v rapid šachu HD18
Rp 11 Hours 53 Min.
45FIDE Open QCC České Budějovice 2024
St 12 Hours 5 Min.
46Bohnické hodinovky jaro 2024
St 12 Hours 31 Min.
47Strážský mládežnický rapid
Rp 12 Hours 36 Min.
48Turnaj přátelství 2024 A
St 14 Hours 31 Min.
49Turnaj přátelství 2024 B
St 14 Hours 32 Min.
50Turnaj přátelství 2024 C
St 14 Hours 34 Min.
View more tournaments...
Advertisement