No. | Tournament | Not started | Playing | Finalized |
| Last update |
1 | Cupa Scolii de Sah pentru copii U06-U08 www.scoaladesah.ro | Rp 0 Minutes |
2 | Campionatul National Universitar de Sah Timisoara 10 -12 05 2024 Studenti | Rp 0 Minutes |
3 | Cupa Scolii de Sah pentru copii U10 www.scoaladesah.ro | Rp 1 Minutes |
4 | CUPA MICUL SAHIST EDITIA XXVII BLITZ ORA 16 IULIUS MALL IASI | Bz 5 Minutes |
5 | Cupa Regele Ferdinand I - Alba Iulia 11-12 mai 2024 | Rp 5 Minutes |
6 | Campionatul National Universitar de Sah Timisoara 10-12 05 2024 Studente | Rp 6 Minutes |
7 | ONSS FAZA NATIONALA - GIMNAZIU FETE 2024 ( HUSI -VS- 11-12 MAI 2024) | Rp 20 Minutes |
8 | ONSS FAZA NATIONALA - GIMNAZIU BAIETI 2024 (HUSI -VS- 11-12 MAI 2024) | Rp 20 Minutes |
9 | CUPA PHEONIX BUZĂU, U08, 11-12 mai 2024 | St 31 Minutes |
10 | CN ȘCOLARE ȘAH individual juniori I - etapa națională Sibiu - Feminin | Rp 43 Minutes |
11 | CN ȘCOLARE ȘAH individual juniori I - etapa națională Sibiu - Masculin | Rp 44 Minutes |
12 | Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2024 - Etapa a III a - 12 mai 2024 - Turneul C-U08 | Bz 1 Hours 24 Min. |
13 | Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2024 - Etapa a III a - 12 mai 2024 - Turneul B-U10 | Bz 1 Hours 24 Min. |
14 | Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2024 - Etapa a III a - 12 mai 2024 - Turneul A-U14 | Bz 1 Hours 45 Min. |
15 | Trofeul Even Chess Braila Mall Open | Rp 2 Hours 12 Min. |
16 | Trofeul Even Chess Braila Mall Incepatori si nelegitimati | Bz 2 Hours 57 Min. |
17 | CUPA PHEONIX BUZĂU, U10, 11-12 mai 2024 | St 3 Hours 11 Min. |
18 | ,,Cupa Familiei la Șahˮ - U8, U10, U14 - Ediţia I, Baia Mare - 2024 | Rp 3 Hours 13 Min. |
19 | ,,Cupa Familiei la Șahˮ - Legitimati - Ediţia I, Baia Mare - 2024 | Rp 3 Hours 13 Min. |
20 | ,,Cupa Familiei la Șahˮ - U6 - Ediţia I, Baia Mare - 2024 | Rp 3 Hours 14 Min. |
21 | Cupa Portas ediția a III-a | Rp 3 Hours 21 Min. |
22 | CUPA PHEONIX BUZĂU, U2400, 10-12 mai 2024 | St 3 Hours 23 Min. |
23 | CUPA MICUL SAHIST EDITIA XXVII RAPID | Rp 3 Hours 45 Min. |
24 | CONCURS ȘAH TOMEȘTI CLASELE 0-4 (PRIMAR) | Bz 3 Hours 59 Min. |
25 | CUPA PHEONIX BUZĂU, U12, 11-12 mai 2024 | St 4 Hours 4 Min. |
26 | CONCURS ȘAH TOMEȘTI CLASELE 5-8 (GIMNAZIU) | Bz 4 Hours 15 Min. |
27 | Festivalul Sah in Scoala - Piata Cetatii Sighisoara - 14 mai 2024 - ora 11:30 - Turneul E - Clasele 5-12 | Bz 4 Hours 44 Min. |
28 | Festivalul Sah in Scoala - Piata Cetatii Sighisoara - 14 mai 2024 - ora 11:30 - Turneul D - Clasa a 4-a | Bz 4 Hours 45 Min. |
29 | Festivalul Sah in Scoala - Piata Cetatii Sighisoara - 14 mai 2024 - ora 11:30 - Turneul C - Clasa a 3-a | Bz 4 Hours 45 Min. |
30 | SAH LA MALUL MARII - ciclul gimnazial -Editia I, Venus, 26.05.2024 | Rp 4 Hours 45 Min. |
31 | Festivalul Sah in Scoala - Piata Cetatii Sighisoara - 14 mai 2024 - ora 11:30 - Turneul B - Clasa a 2-a | Bz 4 Hours 45 Min. |
32 | Festivalul Sah in Scoala - Piata Cetatii Sighisoara - 14 mai 2024 - ora 11:30 - Turneul A - Clasa Pregatitoare + Clasa 1 | Bz 4 Hours 45 Min. |
33 | SAH LA MALUL MARII - ciclul primar - Editia I, Venus, 26.05.2024 | Rp 4 Hours 45 Min. |
34 | Trofeul CARO (Duminică 26 mai, ora 14.00) | Rp 4 Hours 46 Min. |
35 | Cupa CRISADE PITESTI - U14 sah rapid 6 runde 12 mai 2024 | Rp 4 Hours 59 Min. |
36 | Cupa Ziua Independentei / Focsani / 12-05-2024 | Rp 4 Hours 59 Min. |
37 | Cupa CRISADE PITESTI sah rapid U9 Duminica 12 mai 2024, ora 10.00, 6 runde | Rp 5 Hours |
38 | Cupa CRISADE PITESTI - Open sah rapid Omologat FIDE 6 runde 12 mai 2024 | Rp 5 Hours 14 Min. |
39 | Cupa "Florile Marmatiei", fete U12, turneu pe baza de invitatii, Sighetu M. | St 5 Hours 38 Min. |
40 | Cupa Tinerilor Sperante U 12 sah rapid 12 mai 2024 | Rp 8 Hours 27 Min. |
41 | Cupa Tinerilor Sperante U 10 sah rapid 12 mai 2024 | Rp 8 Hours 28 Min. |
42 | Cupa Tinerilor Sperante U 08 sah rapid 12 mai | Rp 8 Hours 28 Min. |
43 | Trofeul Marmatia, open U16 (ELO<1800), 1-2 iunie 2024, Sighetu M. | St 8 Hours 36 Min. |
44 | CUPA SFANTUL ANDREI INCEPATORI | Rp 9 Hours 18 Min. |
45 | Napocensis Blitz, Editia 10 (Cluj-Napoca, 19 Mai, ora 15:00 !! ) | Bz 16 Hours 10 Min. |
46 | Napocensis Rapid, Editia 56 (Cluj-Napoca, 18 Mai) | Rp 16 Hours 11 Min. |
47 | Maraton Sahistic Clujean- Omologare Fide, Turneu B Juniori U14 Cluj-Napoca 24-26 Mai 2024 | St 16 Hours 35 Min. |
48 | Maraton Sahistic Clujean- Turneu A- Omologare Fide, Cluj-Napoca 24-26 Mai 2024 | St 16 Hours 36 Min. |
49 | Maraton Sahistic Clujean- Omologare Fide, Turneu C Juniori U 08 Cluj-Napoca 24-26 Mai 2024 | St 16 Hours 36 Min. |
50 | Maraton Sahistic Clujean- Blitz 11 runde, Cluj-Napoca 26 Mai ora 16:00 | Bz 16 Hours 36 Min. |
View more tournaments... |