Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:28:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Velká cena města Buštěhrad 2010 - mladší žáci 8. turnaj základního kola KP regionu SB 2009-2010
Zadnja izmjena01.05.2010 16:59:12, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Balek Filip
CZE
1250
SK Pyrit Příbram
2
Havelka Jiří
CZE
1250
ŠK Řevnice
3
Houška Jakub
CZE
1250
CAISSA Úholičky
4
Pech David
CZE
1250
Šachy Povrly
5
Randák Richard
CZE
1250
ŠK Karlovy Vary
6
Svoboda Vít
CZE
1250
Šachy Povrly
7
Zahradník Aleš
CZE
1250
Šachy Povrly
8
Šefčík Jiří
CZE
1250
Sokol Buštěhrad
9
Basl Adam
CZE
1100
CAISSA Úholičky
10
Dudák Ladislav
CZE
1100
SK DDM Slaný
11
Hanzlík Adam
CZE
1100
ŠK Řevnice
12
Havelka František
CZE
1100
ŠK Řevnice
13
Horn David
CZE
1100
ŠK Rakovník
14
Hrdlička Jan
CZE
1100
SK DDM Slaný
15
Kotyk Jan
CZE
1100
ŠK Rakovník
16
Lang David
CZE
1100
Sokol Buštěhrad
17
Leuchterová Anna
CZE
1100
Sokol Buštěhrad
18
Manek Jakub
CZE
1100
CAISSA Úholičky
19
Paukert Vojtěch
CZE
1100
ŠK Řevnice
20
Pokorná Jana
CZE
1100
ŠK Rakovník
21
Rosenbaumová Lea
CZE
1100
Šachový klub Zdice
22
Sklenka Jan
CZE
1100
ŠK Řevnice
23
Střeska Marek
CZE
1100
Sokol Buštěhrad
24
Svátek Martin
CZE
1100
SK DDM Slaný
25
Varadi Ondřej
CZE
1100
Sokol Buštěhrad
26
Špička Jan
CZE
1100
ŠK Karlovy Vary
27
Civín Daniel
CZE
1000
Šachový klub Zdice
28
Dočekal Jan
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
29
Harčárová Jana
CZE
1000
Šachový klub Zdice
30
Hataš Jan
CZE
1000
CAISSA Úholičky
31
Havlík Robin
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
32
Langr David
CZE
1000
TJ Lokomotiva Beroun
33
Müller Martin
CZE
1000
CAISSA Úholičky
34
Müller Tomáš
CZE
1000
Caissa Úholičky
35
Peleška Eduard
CZE
1000
CAISSA Úholičky
36
Plhák Tomáš
CZE
1000
Šachový klub Zdice
37
Ptáček Jonáš
CZE
1000
CAISSA Úholičky
38
Vrbová Eva
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use