Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 10:13:42
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
WYCC U16 Girls Blitz
Zadnja izmjena28.12.2013 17:23:20, Creator: Amir Raeisi,Last Upload: Alain Chess Club
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
1
WGM
Khademalsharieh Sarasadat
12512214
IRI
2298
2
WIM
Styazhkina Anna
24119300
RUS
2241
3
WIM
Nicolas Zapata Irene
22247270
ESP
2237
4
WFM
Osmak Iulija
14101602
UKR
2212
5
WFM
Monnisha Gk
5009936
IND
2180
6
Gu Tianlu
8603995
CHN
2128
7
WFM
Paramzina Anastasya
4165012
RUS
2111
8
WFM
Mahalakshmi M
5001080
IND
2110
9
WFM
Haussernot Cecile
601632
FRA
2062
10
WGM
Wafa Shrook
10609970
EGY
2010
11
Lingur Zalina
34165670
RUS
2009
12
Santeramo Alessia
850810
ITA
1983
13
Shakhmurzova Fatima
24102628
RUS
1983
14
WFM
Srija Seshadri
5055903
IND
1980
15
Hong Xing
8606129
CHN
1980
16
WFM
Beinenson Katsiaryna
13507044
BLR
1961
17
Tursunova Shakhnoza
14204070
UZB
1937
18
Hua Margaret
2044463
USA
1922
19
Chetina Elizaveta
4100131
RUS
1904
20
Sunyasakta Satpathy
5066565
IND
1899
21
Parnali S Dharia
5043131
IND
1895
22
Uzlavataya Anhelina
13508903
BLR
1892
23
WIM
Wafa Shahenda
10609962
EGY
1883
24
Mendoza Shania Mae
5211158
PHI
1867
25
Alijanzadeh Mohadeseh
12508632
IRI
1846
26
Fiadosenka Rahneda
13503740
BLR
1845
27
Karimi Yeganeh
12527955
IRI
1839
28
WCM
Baghirova Khatin
13403753
AZE
1838
29
Smaraki Mohanty
5072573
IND
1837
30
Alboredo Julia
2124807
BRA
1830
31
Gholami Orimi Anahita
12560260
IRI
1817
32
Imanly Magrura
13403621
AZE
1786
33
Narzikulova Gulhae
14205408
UZB
1769
34
Ilhom Mootribai
14700204
TJK
1702
35
WFM
Gunaratne Manisha Suchini
9903933
SRI
1691
36
Bermudez Veliz Josselyn
3609499
ECU
1679
37
Methmani Nelunika
9910050
SRI
1672
38
MITHRAN MIRAKLA
AUS
1655
39
Kahanda I D S
9902112
SRI
1647
40
Ahmadova Fatima
13405403
AZE
1634
41
Bashaer Khalil
9304843
UAE
1630
42
Mendez Tovar Rosario Trin
5113695
MEX
1612
43
Solis Carbajal Minueth Si
5118638
MEX
1602
44
Ebeling Gabriela
506591
FIN
1570
45
Samudin Elina
13801147
KGZ
1564
46
Kavya Srishti K
5072352
IND
1442
47
Gamage Yasasmi Umarusiru
9906355
SRI
1435
48
Mira Sarhan
9303898
UAE
1312
49
Terubea Cydel
11400455
FIJ
1262
50
Deshpande Sanjana Satish
10800964
KEN
0
51
Li Jiaying
8605211
CHN
0
52
Mccreary Taylor
2062429
USA
0
53
Riham Saad Mohsin
4808908
IRQ
0
54
Shaba Linda
1756
ZWE
0
55
Somasiri Udeshini
9920196
SRI
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead