Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:40:44
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Pradinis
Turnyrų duomenų bazė
AUT čempionatas
Nuotraukos
DUK
Tiesioginė registracija
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Kalendorius
Nuorodos
Techninės naujienos
Susisiekite
Federacijų pasirinkimas
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Turnyro pasirinktys
Visi turnyrai
Tik einamieji turnyrai (besitęsiantys <= 3 savaičių)
Tik einamieji turnyrai (besitęsiantys > 3 savaičių)
Per kitas 7 dienas prasidėsiantys turnyrai
Daugiau kaip po 7 dienų prasidėsiantys turnyrai
Per 7 paskutines dienas pasibaigę turnyrai
Daugiau kaip prieš 7 dienas pasibaigę turnyrai
Paskutiniųjų 10-ies savaičių turnyrai su partijomis
Rūšiuoti pagal
Pagal paskutinį įkėlimą mažėjančia tvarka
Pasirinkta federacija: Mozambique (moz)
Nr.
Turnyras
Not started
Playing
Finalized
Paskutinis atnaujinimas
1
Campeonato Nacional de Xadrez Juniorl Femininos 2023/2024 Chimoio, Manica
St
96 dien. 6 val.
2
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO - JUVENIL MASCULINO 23/24
St
96 dien. 6 val.
3
Campeonato Nacional de Xadrez Senior Femininos 2023/2024 Chimoio, Manica
St
96 dien. 6 val.
4
CAMPEONTO NACIONAL SENIOR MASCULINO 23/24
St
96 dien. 7 val.
5
Campeonato Nacional de Xadrez Infant-juvenil Femininos 2023/2024 Chimoio, Manica
St
96 dien. 7 val.
6
CAMPEONATO NACIONAL DE XADREZ JUNIOR 2023/2024
St
96 dien. 7 val.
7
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO - JUVENIL MASCULINO 23/24
St
99 dien. 19 val.
8
CAMPEONATO NACIONAL DE XADREZ SENIOR MASCULINO
St
103 dien. 4 val.
9
torneio homenagem
Rp
196 dien. 6 val.
10
Torneio QM SUB 10 Masc
228 dien. 19 val.
11
Torneio QM SUB 10 Fem
228 dien. 19 val.
12
Torneio QM Sub 16 Masc.
228 dien. 19 val.
13
Torneio Quadrado Magico
228 dien. 19 val.
14
Campeonato Regional Centro (Junior) 2023
229 dien. 23 val.
15
Campeonato Regional Norte - Senior Masculino
St
229 dien. 23 val.
16
Campeonato Regional Centro (Open Session) 2023
230 dien. 1 val.
17
Campeonato Regional NOrte - InfantJuvenil
St
230 dien. 1 val.
18
Campeonato Regional Centro (Senior Feminino) 2023
230 dien. 1 val.
19
Campeonato Regional de Xadrez Norte - Senior Feminino
St
230 dien. 3 val.
20
Campeonato Regional Infanto Juvenil Masc. (Centro) 2023
230 dien. 5 val.
21
Campeonato Regional Infanto Juvenil Femin. (Centro) 2023
230 dien. 6 val.
22
Campeonato Regional Centro (Junior) feminino 2023
230 dien. 7 val.
23
Torneio Quadrado Magico Sub 12 Fem 2023
236 dien. 6 val.
24
Torneio QM SUB 08 Fem
238 dien. 4 val.
25
Torneio Sub 08 Masc
238 dien. 4 val.
26
Campeonato Regional Zona Sul Senior Feminino
St
239 dien. 6 val.
27
Campeonato Regional de Xadrez Zona Sul InfantJuvenil Feminino
St
244 dien.
28
Camapeonato Regional de Xadrez Zona Sul Senior Masculino
St
244 dien.
29
Campeonato Regional de Xadrez Zona Sul Masculino
St
244 dien.
30
Campeonato Regiona de Xadrez Zona Sul InfantJuvenil Masculino
St
244 dien. 4 val.
31
Campeonato Regional de Xadrez Zona Sul Junior Femenino
St
244 dien. 4 val.
32
Circuito so Mulher Xadrez Matola
St
257 dien. 20 val.
33
Campeonato Alusivo ao Mestre Viageiro
Rp
280 dien. 1 val.
34
BCI Mozambique Chess Open 2023
St
314 dien.
35
BCI Mozambique Chess Open 2023 - Woman Session
St
314 dien.
36
BCI-Open Moçambique 2023 - Development U10
Rp
314 dien. 22 val.
37
BCI-Open Moçambique 2023 - Development U12
Rp
314 dien. 22 val.
38
BCI-Open Moçambique 2023 - Development U14
Rp
314 dien. 22 val.
39
TORNEIO ESCOLAR POR EQUIPE SUB 12 - CLASSIFICAÇÃO PARA O MUNDIAL 2023
Rp
317 dien. 5 val.
40
Torneio de Xadrez Escolar por Equipas –Classificação para o Campeonato Mundial da FIDE de Equipas 2023
Rp
320 dien. 21 val.
41
Torneio de Kazaquistao primeira Fase, FMX
Rp
320 dien. 21 val.
42
Xadrez Pela Patria Elevendo rating Nacional 4 Edição
St
370 dien.
43
Xadrez Solidário Sub10
Rp
391 dien. 2 val.
44
Xadrez Solidário Sub 14
Rp
391 dien. 2 val.
45
CAMPEONATO NACIONAL JUNIORES MASCULINOS 2022/2023
St
407 dien. 21 val.
46
CAMPEONATO NACIONAL JUNIOR FEMININO 2022/2023
St
407 dien. 21 val.
47
CAMPEONATO NACIONAL SENIOR FEMININO 2022/2023
St
426 dien.
48
CAMPEONATO NACIONAL INFANTOJUVENIL MUSCULINO 2022/2023
St
426 dien.
49
Campeonato Nacional Senior Masculino 2022/2023
St
426 dien. 2 val.
50
CAMPEONATO NACIONAL INFANTOJUVENIL FEMININO 2022/2023
St
426 dien. 6 val.
Žiūrėti daugiau turnyrų...
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
rekvizitai/naudojimosi sąlygos