24ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (2012) ΝΗΠΙΑ

Τελευταία ενημέρωση09.04.2012 12:34:08, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: greek chess federation

Επιλογή τουρνουάN, A, B, C, D, E, ST, AG, BG, GG, L, O1, O2, O3
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 9 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9/9 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

 

Αρχική Κατάταξη

Α/ΑΌνομαΈλοφύλοΤυπ.Σύλλογος
1ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0ATCΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
2ΒΑΛΙΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ0wATCΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
3ΒΟΥΖΟΥΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ0DE6ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0DEΚΕΡΚΥΡΑΣ
5ΒΡΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ0DEΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ
6ΔΗΜΑΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ0ATCΕΡΥΘΡΑΙΑ
7ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ0wPAT2ο ΠΥΡΓΟΥ
8ΕΛ-ΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ ΑΦΙΦ0EDMΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
9ΖΗΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ0THE3ο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
10ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ0ATCΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
11ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ0THE7ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ
12ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ0CRE4ο ΝΗΠΙΑΓ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13ΚΑΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ0wATCΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ
14ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ0wATCΚΟΥΚΛΟΣΠΙΤΟ
15ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ0wCRE1ο ΝΗΠΙΑΓ. ΧΑΝΙΩΝ
16ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0AM8ο ΚΑΒΑΛΑΣ
17ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0THEΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0ATC1ο ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
19ΚΕΧΑΓΙΑ ΚΑΛΙΟΠΗ0wTHEΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20ΚΟΤΖΕΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ0ATC5ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ
21ΚΟΥΡΕΛΑΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ0THE8ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ
22ΚΟΥΤΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ0AMΦΕΡΩΝ
23ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ0ATC18ο ΠΕΙΡΑΙΑ
24ΛΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0THE3ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ
25ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ0wEDMΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
26ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ0ATC7ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
27ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0THE9ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ
28ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0EDMΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
29ΜΙΣΣΑΚΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ0ATCΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
30ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ0PATΑΓΚΑΛΙΤΣΑ (ΠΑΤΡΑ)
31ΝΤΟΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ0ATC2ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
32ΠΑΡΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ0wDEΗΛΙΑΧΤΙΔΑ
33ΠΕΛΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ0AEGΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
34ΠΙΛΑΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟΣ0ATC14ο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
35ΤΑΛΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ0wTHEΝΕΑ ΡΟΔΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
36ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ0ATCΜΟΝΤΕΣΣΟΡΙΑΝΑ
37ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ0THE3ο ΘΕΡΜΗΣ