Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Koulujoukkueiden SM 2013 Ala-aste 1-3 lk

Viimeisin päivitys18.04.2013 09:25:03, Creator/Last Upload: Jouni Lehtivaara

Search for player or team Haku

Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia

  1. Nissnikun koulu, Kirkkonummi (RtgKa.:1383 / TB1: 7 / TB2: 13)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Mertaniemi Lauri141235
2Kähkönen Peetu128835
3Ojasti Onni138545
4Tolvanen Veikko144635
  2. The English School 1, Helsinki (RtgKa.:1266 / TB1: 6 / TB2: 8,5)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Huang Leo144615
2Lapington Onni025
3Riikonen Aurora12512,55
4Eerola Axel136635
  3. Mankkaanpuron koulu, Espoo (RtgKa.:1339 / TB1: 6 / TB2: 12,5)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Hero Ikko12473,55
2Sukanen Jussi130635
3Virtanen Leevi135835
4Hero Topi144635
  4. Komeetan koulu, Espoo (RtgKa.:1267 / TB1: 5 / TB2: 10,5)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Martin Ethan118435
2Karhula Adam14381,55
3Punaganti Pranav144625
4Sara Akseli045
  5. Kantokasken koulu, Espoo (RtgKa.:1251 / TB1: 7 / TB2: 12)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Aalto Patrik135045
2Almiala Into13683,55
3Santonen Samuel12862,55
4Salonen Juho025
  6. Tuomarilan koulu, Espoo (RtgKa.:1228 / TB1: 4 / TB2: 11)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Toivonen Niko13372,55
2Pulkkinen Juuso136635
3Pahlman Emil12083,55
4Tsivourakis Minos025
  7. The English School 2, Helsinki (RtgKa.:1224 / TB1: 2 / TB2: 5)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Hyvärinen Hilla142505
2Allonen Matteus01,53
3Young Elsa002
4Mansikka Luka02,55
5Mäki Nelli147115
  8. Topelius l√•gstadium, Helsinki (RtgKa.:1205 / TB1: 3 / TB2: 6,5)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Vasama Junias132314
2Kettula Leonard127125
3Pomren Daniel12251,55
4Sönnerstad Linn01,54
5Lundström Minea00,52
  9. Käpylän peruskoulu, Helsinki (RtgKa.:1197 / TB1: 4 / TB2: 10,5)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Palomo Mauro12890,53
2Karvonen Antto003
3Ruokamo Otto132524
4Ahola Eetu044
5Neramo Veeti117502
  10. Cygnaeus l√•gstadium, Helsinki (RtgKa.:1173 / TB1: 8 / TB2: 14)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Ekholm Kim132125
2Witick Peik109535
3Wartiovaara Oliver127455
4Hermunen Philip045
  11. Snellmanin ala-asteen koulu, Helsinki (RtgKa.:1136 / TB1: 6 / TB2: 10)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Mäki-Uuro Klaara102825
2Mäki-Uuro Tuure106845
3von Schulman David144635
4Kinnunen Urho015
  12. Niittykummun koulu, Espoo (RtgKa.:1135 / TB1: 5 / TB2: 12)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Lakoma Aaro125924
2Rautama Otso12792,54
3Utriainen Aava01,54
4Hautaniemi Juho012
5Hautaniemi Aleksi012
  13. Matinlahden koulu, Espoo (RtgKa.:1116 / TB1: 4 / TB2: 10,5)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Aurela Valtteri125724
2Glumow Rasmus120804
3Tiuraniemi Jeremias014
4Mustonen Niko03,54
  14. Härmälän koulu, Tampere (RtgKa.:1088 / TB1: 9 / TB2: 15)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Palttala Niko135045
2Palttala Atte055
3Luosto Tuure035
4Huotari Veeti035
  15. Iivisniemen koulu, Espoo (RtgKa.:1084 / TB1: 5 / TB2: 9)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Tella Vilho13354,55
2Hietanen Lauri002
3Castren Caius01,55
4Väättänen Riku015
5Tella Antti023
  16. Lintulaakson koulu, Espoo (RtgKa.:1063 / TB1: 3 / TB2: 9)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Laakso Iiro024
2Louhelainen Jukka112714
3Rämö Otso014
4Maanoja Artturi112514
  17. Soukan koulu, Espoo (RtgKa.:1054 / TB1: 6 / TB2: 11)
pö.NimiRtgp.Pe.
1Leiniö Juha034
2Järvenpää Lauri01,54
3Dahlström Oskar12150,54
4Vauhkala Paavo024