Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Čtvrtý turnaj ZKKP mládeže regionu SD - mladší

Poslední aktualizace23.03.2013 17:05:31, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
112Kubíče JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem7031,523
21Škrabánek MatějCZE1262DDM Sokol Nymburk6033,523
32Boháč JaroslavCZE1250Sokol Český Brod503424
414Němeček PavelCZE1100DDM Symfonie Poděbrady503122
59Ježek StanislavCZE1100Sokol Český Brod503020,5
67Hruban OliverCZE1100SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav5029,520,5
719Ďuriš MatějCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem5027,519
811Kronowetter AlešCZE1100DDM Symfonie Poděbrady502317,5
94Němeček LukášCZE1250DDM Symfonie Poděbrady4030,522
1037Šetka MichalCZE1000ŠK MDDM Úvaly4029,520,5
115Gregor DavidCZE1100ŠK Spartak Čelákovice402819
1228Maleček PatrikCZE1000Újezd nad Lesy4026,519
133Novotný MartinCZE1250DDM Symfonie Poděbrady4026,518,5
148Jančařík JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem402619
1516Rubeš VojtěchCZE1100ŠK Spartak Čelákovice4025,518,5
1623Fernando TimothyCZE1000ŠK MDDM Úvaly402517,5
1727Maleček ErikCZE1000Újezd nad Lesy402416,5
1815Patočka DavidCZE1100Sokol Český Brod3,502417,5
1936Řehák PavelCZE1000DDM Sokol Nymburk3,502317
2018Vlasáková NelaCZE1100ŠK MDDM Úvaly3,502114
2117Uvíra HynekCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem3,501913,5
2231Podnecký DavidCZE1000DDM Kolín302821
2332Rambousek OlegCZE1000ŠK Milovice3023,518
2420Doležal MarekCZE1000ŠK MDDM Úvaly302316,5
2534Vohralík AdamCZE1000ŠK Milovice3021,515
2626Košnářová IvanaCZE1000ZŠ Semice3021,515
276Homolová VeronikaCZE1100Sokol Český Brod302014,5
2821Dvořák LubošCZE1000DDM Sokol Nymburk301712,5
2913Musilová KláraCZE1100Sokol Český Brod3015,511
3030Pešek AdamCZE1000ŠK Milovice2,50,529,520
3110Karamonová AnežkaCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem2,50,521,515,5
3225Hampl DavidCZE1000ZŠ Mukařov202215,5
3335Čihák RadekCZE1000ŠK Milovice2021,515
3424Fiala PeterCZE1000ZŠ Semice2020,515
3522Feix AdamCZE1000Újezd nad Lesy2018,514
3633Soukup LukášCZE1000DDM Symfonie Poděbrady201511
3729Němeček AdamCZE1000Sokol Český Brod101812

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)