Jelgavas 2024. gada atklātais bērnu un jauniešu čempionāts šahā. Nākotnes grupa - iesācēji.

Dalība bez maksas.

Bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Izaugsmei! 2024” - Nākotnes grupa

Organizer(s)Latvijas Šaha federācija,Jelgavas Sporta servisa centrs, Baltijas Šaha Akadēmija
FederationLatvia ( LAT )
Tournament directorIA Kalnins Toms (FIDE ID 11604069)
Chief ArbiterNA Pakula Aleksejs (FIDE ID 11601507)
Time control (Rapid)10 minūtes + 5 sekundes par gājienu katram spēlētājam
LocationJelgavas Valsts ģimnāzija (Mātera iela 44, Jelgava)
Number of rounds8
Tournament typeSwiss-System
Rating calculation -
Date2024/07/06
Rating-Ø1402
Pairing programSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile

Last update 19.06.2024 09:56:38 / Page cached 20.06.2024 03:39:55 61min., Creator/Last Upload: savieniba

Tournament selectionElites grupa, Meistarības grupa, Nākotnes grupa
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Reģistrācija, Informācija, Link with tournament calendar
Parameters No tournament details, no flags
Overview for teamLAT, LTU, NOR
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Download FilesNolikums.pdf
Excel and PrintExport to Excel (.xlsx), Export to PDF-File, QR-Codes
Search for player Search

Starting rank

No. NameFideIDFEDRtgsexTypClub/City
1
Kaplunas, Andajus12855081LTU1449U08SC Dubysa
2
Kaplunaite, Jore12851930LTU1401wU10SC Dubysa
3
Bethers, HenrijsLAT0U08Rīga (Rīgas Mats)
4
Firksere, Amelija11648872LAT0wU08Jūrmala
5
Gorjacevs, IvansLAT0U08Rīga (ARChess Club)
6
Ivulane, Agate11648562LAT0wU08Cēsis
7
Jefimova, MarijaLAT0wU08Carnikava
8
Larmane, Tina11647728LAT0wU08jurmalachess.lv
9
Miheikins, GlebsLAT0U08Rīga
10
Minenkovs, PavelsLAT0U08Liepāja (LKSS)
11
Neliuss, Kaspars11646764LAT0U10Laurenči (Laurenču sākumskola)
12
Nilovs, DaniilsLAT0U08Rīga
13
Olehnovics, Olivers LukassLAT0U08Olaine
14
Panuta, Tihomirs11647906LAT0U08Olaine
15
Prucevs, ArtemijsLAT0U08Rīga (JM Chess club)
16
Ravins, Jekabs11640650LAT0U08Dobele (Dobeles šaha klubs)
17
Ravins, Jurgis11640669LAT0U08Dobele (Dobeles šaha klubs)
18
Sprincis, Reinis11647833LAT0U08Olaine
19
Stalazs, Eduards11640677LAT0U10Dobele
20
Ugrjumovs, GermansLAT0U10Rīga
21
Zubova, Anastasija11648457LAT0wU08Rīga (Rīgas Šaha skola)