Všem moc děkujeme za účast! Těšíme se na setkání nejpozději na příštím 16. ročníku Memoriálu Jana Kováře.15. Memoriál Jana Kováře 21. 04. 2024 Poslední aktualizace25.04.2024 11:33:54, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Startovní listina
Čís. | | Jméno | FideID | FED | RtgFIDE | RtgN | Typ | Skup. | Klub/Místo |
1 | GM | Navara, David | 309095 | CZE | 2701 | 2670 | | | 1. Novoborsky Sk |
2 | IM | Zwardon, Vojtech | 325511 | CZE | 2457 | 2476 | | | Beskydska Sachova Skola Z.S. |
3 | IM | Piesik, Piotr | 1136194 | CZE | 2394 | 0 | | | Beskydska Sachova Skola Z.S. |
4 | FM | Motuz, Karol | 14902621 | SVK | 2335 | 0 | | | Slovensko |
5 | | Roubalik, Jakub | 322237 | CZE | 2280 | 2279 | | | Sachovy Klub Moravska Slavia |
6 | FM | Mica, Marek | 382884 | CZE | 2236 | 2220 | U20 | | Beskydska Sachova Skola Z.S. |
7 | FM | Belunek, Vladimir | 307432 | CZE | 2196 | 2190 | | KP | Sachovy Klub Vsetin, Z.S. |
8 | FM | Mudrak, Josef | 301116 | CZE | 2223 | 2189 | | KP | Tj Vlcnov |
9 | CM | Karlik, Ondrej | 339296 | CZE | 2166 | 2116 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
10 | | Kapusta, Petr | 315222 | CZE | 2062 | 2105 | | KP | Tj Vlcnov |
11 | | Machycek, Lubomir | 311049 | CZE | 2087 | 2076 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
12 | | Marak, Jakub | 390674 | CZE | 2004 | 2072 | U20 | KP | Sk Zlin, Z.S. |
13 | | Bielik, Miroslav | 14906066 | SVK | 2062 | 0 | | | Topolcany |
14 | | Richvalsky, Patrik | 392073 | CZE | 1992 | 2058 | | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
15 | WIM | Medunova, Vera | 315141 | CZE | 2105 | 2021 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
16 | | Meduna, Eduard | 333972 | CZE | 2080 | 2021 | | | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, |
17 | | Malcanek, Jan | 339423 | CZE | 1990 | 2009 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
18 | FM | Warchol, Kamil | 21858241 | POL | 1996 | 0 | U16 | | Polsko |
19 | FM | Vrana, Frantisek | 302066 | CZE | 2055 | 1979 | | KP | Sk Stare Mesto |
20 | | Rysanek, Jakub | 23706856 | CZE | 1946 | 1961 | | KP | Tj Valasske Mezirici |
21 | | Janco, Darius | 14911450 | SVK | 1940 | 0 | | | Topolcany |
22 | | Benes, Miroslav | 325945 | CZE | 1990 | 1938 | | KP | Slavia Kromeriz |
23 | | Marko, Anton | 14903920 | SVK | 1929 | 0 | | | Topolcany |
24 | | Holman, Radek | 350460 | CZE | 1907 | 1908 | | KP | Sk Emkad Holesov |
25 | | Jasny, Igor | 381179 | CZE | 1946 | 1896 | | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
26 | | Svitak, Josef | 351202 | CZE | 1883 | 1891 | S65 | KP | Sk Ddm Slavicin |
27 | | Kocian, Miroslav | 303577 | CZE | 1956 | 1890 | | KP | Sk Zlin, Z.S. |
28 | | Cerny, Michal | 391964 | CZE | 1851 | 1883 | U18 | KP | Sk Zlin, Z.S. |
29 | | Zelenka, Milan | 312339 | CZE | 1959 | 1877 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
30 | | Mulevicius, Andrius | 12803790 | LTU | 1842 | 0 | | | Litva |
31 | | Hrabovsky, Vladimir | 306100 | CZE | 1919 | 1839 | S65 | KP | Sportovni Klub Brumov-Bylnice, |
32 | | Foukal, Jiri | 351113 | CZE | 1850 | 1835 | | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
33 | | Zavodny, Jaroslav | 359220 | CZE | 1884 | 1833 | | KP | Sachovy Klub Vsetin, Z.S. |
34 | | Jakubal, Petr | 23748559 | CZE | 1848 | 1830 | | KP | So Tj Sokol Luzna |
35 | | Pagac, Jaroslav | 303810 | CZE | 1861 | 1815 | S65 | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
36 | | Mieres, Petr | 359122 | CZE | 1852 | 1813 | | KP | Sokol Huslenky |
37 | | Zadrapa, Jakub | 23714778 | CZE | 1840 | 1793 | U18 | KP | Sachovy Klub Vsetin, Z.S. |
38 | | Vranova, Zdenka | 302775 | CZE | 1938 | 1757 | | KP | Sk Stare Mesto |
39 | | Tobolik, Jaroslav | 23717548 | CZE | 1863 | 1752 | | KP | Tj Sokol Pravcice |
40 | | Rucka, Petr | 329541 | CZE | 1913 | 1751 | | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
41 | | Paseka, Petr | 23733128 | CZE | 1712 | 1747 | | KP | Gumarny Zubri |
42 | | Travnicek, Jaroslav | 368547 | CZE | 1848 | 1743 | | KP | Slavia Kromeriz |
43 | | Konarik, Filip | 23717580 | CZE | 1713 | 1735 | | KP | Tj Valasske Mezirici |
44 | | Castulik, Jiri | 341185 | CZE | 1871 | 1705 | | KP | Sportovni Klub Brumov-Bylnice, |
45 | | Sochor, Vaclav | 23734230 | CZE | 1766 | 1696 | U12 | | Sk Zs Horka Nad Moravou |
46 | | Pecl, Jaroslav | 23741082 | CZE | 1749 | 1695 | S65 | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
47 | | Kucera, Pavel | 23731699 | CZE | 1728 | 1682 | U20 | KP | Tj Valasske Mezirici |
48 | | Krejci, Vera Marie | 1651935 | CZE | 1660 | 1670 | U16 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
49 | | Petr, Zdenek | 387525 | CZE | 1792 | 1665 | S65 | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
50 | | Can, Jan | 23730366 | CZE | 1791 | 1659 | | | Tj Morkov |
51 | | Vlachopulos, Elefteris | 329665 | CZE | 1804 | 1650 | S65 | KP | So Tj Karolinka |
52 | | Mrhalek, Ctirad | 23717483 | CZE | 1657 | 1633 | | KP | Tj Sokol Pravcice |
53 | | Bubenicek, Miloslav | 23767200 | CZE | 1689 | 1632 | S65 | KP | Tj Sokol Pravcice |
54 | | Myska, Dusan | 23717491 | CZE | 1755 | 1618 | S65 | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
55 | | Samohyl, Adam | 23714816 | CZE | 1728 | 1617 | U18 | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
56 | | Obsivacova, Hana | 360317 | CZE | 1857 | 1614 | | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
57 | | Kominek, Martin | 23710462 | CZE | 1798 | 1602 | | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
58 | | Mudry, Jan | 302406 | CZE | 1806 | 1602 | S65 | KP | Sokol Huslenky |
59 | | Valenta, Antonin | 23745339 | CZE | 1778 | 1602 | U18 | KP | Sk Sulimov |
60 | | Kosela, Jaroslav | 14918439 | SVK | 1597 | 0 | S65 | | Sachy Hostalkova, z.s. |
61 | | Bambusek, Vladislav | 330760 | CZE | 1630 | 1587 | S65 | KP | So Tj Karolinka |
62 | | Mojzisek, Jiri | 398691 | CZE | 1741 | 1586 | S65 | KP | So Tj Zborovice |
63 | | Bartosek, Ivan | 303283 | CZE | 1761 | 1585 | S65 | KP | Mez Vsetin |
64 | | Bistry, Jaromir | 359025 | CZE | 0 | 1561 | S65 | KP | Sachovy Klub Valasske Klobouky |
65 | | Kubik, Radomir | 23765747 | CZE | 1643 | 1548 | S65 | KP | Tj Sokol Pravcice |
66 | | Gvozdek, Jiri | 23729678 | CZE | 0 | 1543 | | KP | Tj Valasske Mezirici |
67 | | Kafka, Ales | 23750235 | CZE | 1632 | 1534 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
68 | | Stojaspal, Lukas | 23761083 | CZE | 1651 | 1534 | | | Sachovy Klub Mohelnice, Z.S. |
69 | | Zapletal, Bruno | | CZE | 0 | 1530 | | KP | Tj Sokol Pravcice |
70 | | Flidr, Jan | 23750839 | CZE | 1513 | 0 | U10 | | Beskydska Sachova Skola Z.S. |
71 | | Kyjovska, Sarka | 23755970 | CZE | 1512 | 0 | U10 | KP | Sk Sulimov |
72 | | Merka, Josef | | CZE | 0 | 1512 | S65 | KP | Sokol Huslenky |
73 | | Plechacek, Matej | 23763523 | CZE | 1658 | 1481 | U14 | | Beskydska Sachova Skola Z.S. |
74 | | Starenka, Karina | 34140042 | UKR | 1481 | 0 | U12 | | Agentura 64 Grygov |
75 | | Matus, Jakub | 23709260 | CZE | 1559 | 1476 | U16 | KP | Telovychovna Jednota Sokol Ust |
76 | | Habon, Martin | | CZE | 0 | 1475 | | KP | Sachovy Klub Valasske Klobouky |
77 | | Horak, Hanus | 23742836 | CZE | 1575 | 1474 | U14 | | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, |
78 | | Bambuch, Lukas | 23754150 | CZE | 1451 | 0 | U14 | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
79 | | Holis, Matyas | 23752378 | CZE | 1548 | 1449 | U16 | KP | So Tj Karolinka |
80 | | Kujal, Frantisek | 23767626 | CZE | 1442 | 0 | U14 | KP | Sk Sulimov |
81 | | Tucapec, Adam | | CZE | 0 | 1435 | U14 | KP | Sk Sulimov |
82 | | Zelenkova, Sofie | 23757647 | CZE | 1645 | 1417 | U16 | | Tj Morkov |
83 | | Skyba, Jakub Jan | | CZE | 0 | 1384 | U18 | KP | Sk Zlin, Z.S. |
84 | | Pechacek, Jaroslav | 390682 | CZE | 0 | 1381 | | KP | Tj Sokol Pravcice |
85 | | Pavelka, Frantisek | | CZE | 0 | 1378 | | KP | Tj Sokol Pravcice |
86 | | Matus, Marek | 23717475 | CZE | 1607 | 1375 | | KP | Telovychovna Jednota Sokol Ust |
87 | | Sveduk, Jakub | 23739274 | CZE | 1639 | 1352 | U20 | KP | Sk Zlin, Z.S. |
88 | | Zvonek, Petr | | CZE | 0 | 1345 | | KP | Sachovy Klub Valasske Klobouky |
89 | | Abrahamek, David | 23766301 | CZE | 1570 | 1325 | | | Individualni Clen Ssok |
90 | | Cervenka, Ilja Filip | 23753420 | CZE | 1554 | 1312 | U18 | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
91 | | Ulicny, Stanislav | | CZE | 0 | 1307 | | KP | Tj Sokol Pravcice |
92 | | Lednicky, Adam | 23766980 | CZE | 1578 | 1306 | U16 | KP | Sk Sulimov |
93 | | Lizuch, Lukas | 23772450 | CZE | 1614 | 1296 | U16 | KP | Sachovy Klub Vsetin, Z.S. |
94 | | Vaculcik, Vaclav | 23766450 | CZE | 0 | 1295 | U14 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
95 | | Krejci, Zdenek | 335495 | CZE | 1522 | 1291 | S65 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
96 | | Bambuch, Tomas | 23724811 | CZE | 1696 | 1286 | | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
97 | | Kozubik, Pavel | 23744022 | CZE | 1662 | 1279 | | KP | Sportovni Klub Brumov-Bylnice, |
98 | | Krupala, Vladimir | 23717629 | CZE | 1555 | 1279 | U20 | KP | So Tj Karolinka |
99 | | Macharacek, Jakub | 23766697 | CZE | 1602 | 1252 | U10 | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
100 | | Hutyra, Tomas | 23762683 | CZE | 1568 | 1251 | | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
101 | | Peskova, Sara | 23760320 | CZE | 1474 | 1241 | U14 | | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, |
102 | | Trcalkova, Ema | 23739681 | CZE | 1574 | 1221 | U12 | KP | Telovychovna Jednota Sokol Ust |
103 | | Hrtan, Ondrej | 23743301 | CZE | 1506 | 1215 | U16 | KP | Telovychovna Jednota Sokol Ust |
104 | | Hyza, Jiri | 23755857 | CZE | 1605 | 1200 | U16 | KP | Sk Sulimov |
105 | | Hadas, Hugo | 23754184 | CZE | 0 | 1194 | U12 | KP | Telovychovna Jednota Sokol Ust |
106 | | Pistek, Zdenek | 23772476 | CZE | 1568 | 1193 | U16 | KP | Sachovy Klub Vsetin, Z.S. |
107 | | Coufalova, Aneta | 23767570 | CZE | 1545 | 1180 | U20 | KP | Sk Sulimov |
108 | | Vaclavik, Martin | 23775823 | CZE | 1415 | 1178 | S65 | KP | Sokol Huslenky |
109 | | Baco, Marek | | CZE | 0 | 1173 | U18 | KP | Sk Ddm Slavicin |
110 | | Vanger, Ladislav | | CZE | 0 | 1169 | U16 | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
111 | | Mattivi, Jaroslav | 23727829 | CZE | 1450 | 1133 | S65 | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
112 | | Sudrich, Dominik | 23745304 | CZE | 1579 | 1114 | U12 | KP | Slavia Kromeriz |
113 | | Nikitenko, Nikita | 23768142 | CZE | 1509 | 1092 | U16 | KP | Tj Sokol Valasska Bystrice |
114 | | Vintr, Otakar | 23748362 | CZE | 0 | 1087 | U12 | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
115 | | Bambuch, Patrik | 23767561 | CZE | 1491 | 1075 | U14 | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
116 | | Alfeldij, Rostislav | | CZE | 0 | 0 | U14 | KP | So Tj Karolinka |
117 | | Bacek, Daniel | 23755776 | CZE | 0 | 0 | U14 | KP | Sk Sulimov |
118 | | Barot, Vit | | CZE | 0 | 0 | U16 | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
119 | | Blazek, Pavel | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sk Emkad Holesov |
120 | | Bliznak, Jonas | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
121 | | Bradac, Alexandr | | CZE | 0 | 0 | U12 | KP | Sk Sulimov |
122 | | Cisar, Michal | | CZE | 0 | 0 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
123 | | Cisarova, Eliska | 23767480 | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
124 | | Dosoudil, Bedrich | | CZE | 0 | 0 | | KP | Sk Zlin, Z.S. |
125 | | Hlavinka, Petr | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Slavia Kromeriz |
126 | | Hrckova, Anna | 23763507 | CZE | 0 | 0 | U12 | | Beskydska Sachova Skola Z.S. |
127 | | Jochcova, Barbora | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
128 | | Jurkovic, Ondrej | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sk Sulimov |
129 | | Kazik, Tomas | | CZE | 0 | 0 | U16 | | Neregistrovan |
130 | | Kovar, David | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
131 | | Kovar, Lukas | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
132 | | Kratochvil, Jakub | | CZE | 0 | 0 | U12 | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
133 | | Kuba, Radek | | CZE | 0 | 0 | | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
134 | | Meisl, Ondrej | | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Sk Zlin-Malenovice, Z.S. |
135 | | Nachlinger, Pavel | | CZE | 0 | 0 | U12 | KP | Sk Sulimov |
136 | | Novotny, Petr | | CZE | 0 | 0 | U12 | KP | Sk Sulimov |
137 | | Ondrousek, Ladislav | | CZE | 0 | 0 | S65 | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
138 | | Pasekova, Ema | | CZE | 0 | 0 | U12 | KP | Gumarny Zubri |
139 | | Pesak, Roman | | CZE | 0 | 0 | U18 | KP | Sk Bystrice Pod Hostynem |
140 | | Peska, Radek | | CZE | 0 | 0 | | | Agentura 64 Grygov |
141 | | Polasek, Florian | | CZE | 0 | 0 | | | Neregistrovan |
142 | | Povala, Lumir | | CZE | 0 | 0 | | KP | Sachy Hostalkova Z.S. |
143 | | Sochorova, Gabriela | | CZE | 0 | 0 | U10 | | Sk Zs Horka Nad Moravou |
144 | | Stancik, Jan | | CZE | 0 | 0 | U14 | | ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí |
145 | | Sumbera, Joshua | | CZE | 0 | 0 | U10 | | Neregistrovan |
146 | | Sumbera, Nathanael | 23767669 | CZE | 0 | 0 | U14 | KP | Sk Sulimov |
147 | | Surovcova, Lenka | 23743352 | CZE | 0 | 0 | U14 | KP | Telovychovna Jednota Sokol Ust |
148 | | Sveduk, Jan | | CZE | 0 | 0 | | KP | Sk Zlin, Z.S. |
149 | | Trcalek, Martin jr. | 23754516 | CZE | 0 | 0 | U10 | KP | Telovychovna Jednota Sokol Ust |
150 | | Uvacek, Michal | | SVK | 0 | 0 | | | Neregistrovan |
|
|
|
|