JESENIK OPEN 2024 - Group A

Posledná aktualizácia 24.06.2024 08:58:12, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výber turnajaGroup A, Group B, RAPID, BLITZ, Simultaneous
LinkyFaceBook, Instagram, GoogleMaps, Youtube, festival proposition, tournament proposition, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, ukáž zástavy , Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes
Search for player Hladaj

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNKlub
1GMPolak, Tomas300560CZE25232522Sachovy Klub Moravska Slavia
2FMSlovak, Kilian365440CZE22712215Sachy Hostalkova Z.S.
3FMMudrak, Josef301116CZE22252169Tj Vlcnov
4Gnida, Patrik351660CZE22032144Sachy Hostalkova Z.S.
5Kolar, Jan378054CZE21362127Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
6Kubos, Rostislav316938CZE21322125Sk Slavia Orlova
7CMBuraczewski, Rafal1155245POL21280Szkola Krol i Krolowa Gdansk
8Soban, Jaroslav316814CZE21212103Agentura 64 Grygov
9Munk, Petr317799CZE21202107Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
10Krejca, Jakub365777CZE21112094Sachy Hostalkova Z.S.
11Smajzr, Martin309575CZE21032102Sachovy Klub Usti Nad Orlici,
12Soural, Jan311928CZE20982104Tj Pankrac
13FMBauma, Jiri306649CZE20982088Sachovy Oddil Tj Dukla Praha
14Bednarik, Josef359017CZE20772095Sachy Hostalkova Z.S.
15Marak, Jakub390674CZE20702068Sk Zlin, Z.S.
16Tikovsky, Alexandr313009CZE20652078Sk Duras Bvk
17Gawlas, Roman351652CZE20382006Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
18Andrle, Filip23718749CZE20361985Tj Kobylisy
19Cerny, Michal391964CZE20182101Sk Zlin, Z.S.
20Olsar, Robin322628CZE20132014Slezan Opava
21Kucera, Tomas395390CZE20112011Sk Tj Dolni Benesov
22Malcanek, Jan339423CZE20022004Sachy Hostalkova Z.S.
23Vraj, Ondrej374644CZE19981976Sachy Hostalkova Z.S.
24Mydlar, Matej23735074CZE19961846Sachy Krnov, Z.S.
25Mikulka, Martin Michael23730803CZE19911944Sk Spartak Usti Nad Labem
26Eretova, Jana303380CZE19821971Tj Sparta Kutna Hora
27Lada, Michal1146602POL19680Szkola Krol i Krolowa Gdansk
28Sadil, Antonin23735597CZE19561871Tj Kobylisy
29CMChrz, Pavel307980CZE19541918Sk Spartak Usti Nad Labem
30Galda, Tomas390291CZE19521933Sachy Hostalkova Z.S.
31Slavinsky, Rostislav306959CZE19441918Tatra Koprivnice
32Zelenka, Milan312339CZE19411882Sachy Hostalkova Z.S.
33Reichel, Lukasz1135961POL19260GLKS Goniec Żarów
34Yagiz, Bora2026651TUR19220
35Bartos, Karel344362CZE19131855Sk Bohemia Pardubice Z.S.
36Pavlicek, Petr325163CZE19041802Sachovy Klub Loko Praha
37Stankova, Radka369853CZE19021843Tj Jiskra Jaromer
38WFMBazantova, Marie309354CZE19021834Sachovy Klub Teplice
39Cimburek, Jan390283CZE18891929Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
40Mrazek, Roman23707062CZE18721886Sk Slavia Orlova
41Mrazek, Adam23725010CZE18641841Klub Sachistu Ricany 1925
42Svadlenka, Dominik23716258CZE18591837Tj Kobylisy
43Ling, Bronislav319732CZE18571779Sk Hodonin
44Bausano, Michael358606CZE18481792Sk Slavia Orlova
45Svadlenka, Michal23717068CZE18451815Tj Kobylisy
46Dranka, Jowita1121243POL17810GLKS Goniec Żarów
47Haidenko, Mykola23731958CZE17461588Sachovy Klub Jesenik, Z.S.