Pribináček 2012 Pribina - TPK - pro mládež do 16 letLast update 30.11.2012 14:53:58, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 14
Starting rank
No. | | Name | FED | Rtg | Club/City |
1 | | Walek Petr | CZE | 2037 | TJ Náměšť n/Oslavou |
2 | | Kratochvíl Vít | CZE | 1964 | TJ Náměšť n/Oslavou |
3 | | Szücs Matyáš | CZE | 1951 | ŠK Lípa |
4 | | Škuthan Jiří | CZE | 1826 | CHESS MOST |
5 | | Pařízek Vojtěch | CZE | 1793 | Sokol Praha-Kobylisy |
6 | | Skořepa Jakub | CZE | 1790 | Gambit Jihlava |
7 | | Tůma Jan | CZE | 1788 | TJ Štefanydes Polička |
8 | | Skořepa Tomáš | CZE | 1781 | Gambit Jihlava |
9 | | Svoboda Filip | CZE | 1763 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
10 | | Sedlák Jiří | CZE | 1758 | TJ Jiskra Humpolec |
11 | | Pospíšil Petr | CZE | 1754 | TJ Štefanydes Polička |
12 | | Kuchař Tomáš | CZE | 1702 | CHESS MOST |
13 | | Nosek Jan | CZE | 1690 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
14 | | Stránská Kamila | CZE | 1674 | ŠK Teplice |
15 | | Dolanský Lukáš | CZE | 1626 | ŠACHklub Tábor |
16 | | Dumková Daniela | CZE | 1541 | Sokol Zastávka |
17 | | Zlámaná Anna | CZE | 1484 | Klub šachistů Říčany 1925 |
18 | | Richterová Julie | CZE | 1403 | Sokol Zastávka |
19 | | Nová Michaela | CZE | 1391 | Sokol Buštěhrad |
20 | | Pibil Tomáš | CZE | 1389 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
21 | | Tůmová Anna | CZE | 1388 | ŠACHklub Tábor |
22 | | Švanda Ondřej | CZE | 1380 | TJ Štefanydes Polička |
23 | | Kříž Vojtěch | CZE | 1373 | TJ Jiskra Humpolec |
24 | | Ryšavá Monika | CZE | 1363 | TJ Štefanydes Polička |
25 | | Ptáček Jan | CZE | 1354 | TJ Jiskra Humpolec |
26 | | Novotný Tomáš | CZE | 1335 | TJ Spartak Pelhřimov |
27 | | Creweová Nicole | CZE | 1322 | TJ Jiskra Humpolec |
28 | | Vrbová Eva | CZE | 1317 | Sokol Buštěhrad |
29 | | Štůla Petr | CZE | 1314 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
30 | | Beránek David | CZE | 1250 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
31 | | Dumek David | CZE | 1250 | Sokol Zastávka |
32 | | Klubal Jiří | CZE | 1250 | TJ Jiskra Humpolec |
33 | | Kokrda Stanislav | CZE | 1250 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
34 | | Krč Michal | CZE | 1250 | ZŠ O.Březiny Jihlava |
35 | | Kvášová Radka | CZE | 1250 | TJ Jiskra Humpolec |
36 | | Mach Radek | CZE | 1250 | TJ Spartak Pelhřimov |
37 | | Miřátský Petr | CZE | 1250 | TJ Spartak Pelhřimov |
38 | | Odvárka Roman | CZE | 1250 | TJ Sokol Moravské Budějovice |
39 | | Růžička Josef | CZE | 1250 | TJ Sokol Moravské Budějovice |
40 | | Straka Jan | CZE | 1250 | ZŠ O.Březiny Jihlava |
41 | | Švanda Adam | CZE | 1250 | TJ Štefanydes Polička |
42 | | Doležal Karel | CZE | 1100 | DDM Symfonie Poděbrady |
43 | | Halama Jakub | CZE | 1100 | ZŠ V Sadech Havl.Brod |
44 | | Kaňka Lukáš | CZE | 1100 | TJ Spartak Pelhřimov |
45 | | Martínek Erik | CZE | 1100 | ZŠ O.Březiny Jihlava |
46 | | Muzikář Jan | CZE | 1100 | ZŠ Lipnice nad Sázavou |
47 | | Němeček Lukáš | CZE | 1100 | DDM Symfonie Poděbrady |
48 | | Němeček Pavel | CZE | 1100 | DDM Symfonie Poděbrady |
49 | | Odvárka Ladislav | CZE | 1100 | TJ Sokol Moravské Budějovice |
50 | | Stanovský Arnold | CZE | 1100 | Gambit Jihlava |
51 | | Suková Eliška | CZE | 1100 | TJ Jiskra Humpolec |
52 | | Šíma Radek | CZE | 1100 | ŠACHklub Tábor |
53 | | Šímová Tereza | CZE | 1100 | ŠK Veselí n.L. |
54 | | Balek Michal | CZE | 1000 | ZŠ Havlíčkova Borová |
55 | | Balek Tomáš | CZE | 1000 | ZŠ Havlíčkova Borová |
56 | | Beránek Josef | CZE | 1000 | ZŠ,UŠ a MŠ Lipnice |
57 | | Beránek Jáchym | CZE | 1000 | ZŠ Wolkerova Havl.Brod |
58 | | Beránek Vít | CZE | 1000 | ZŠ Wolkerova Havl.Brod |
59 | | Bratršovský Filip | CZE | 1000 | ZŠ Velká Losenice |
60 | | Bruknerová Denisa | CZE | 1000 | ZŠ Havlíčkova Borová |
61 | | Chovan Matouš | CZE | 1000 | ZŠ Wolkerova Havl.Brod |
62 | | Dejmal Ondřej | CZE | 1000 | ZŠ Havlíčkova Borová |
63 | | Halouzka Ladislav | CZE | 1000 | TJ Žďár nad Sázavou |
64 | | Homolková Ivana | CZE | 1000 | ZŠ Přibyslav |
65 | | Houdková Barbora | CZE | 1000 | Sokol Nové Veselí |
66 | | Jelínek Martin | CZE | 1000 | ZŠ Hálkova Humpolec |
67 | | Jurman Jiří | CZE | 1000 | ZŠ Nové Veselí |
68 | | Kalina Dan | CZE | 1000 | TJ Spartak Pelhřimov |
69 | | Kaňková Nikola | CZE | 1000 | TJ Spartak Pelhřimov |
70 | | Klabeneš Petr | CZE | 1000 | TJ CHS Chotěboř |
71 | | Kopic Daniel | CZE | 1000 | ZŠ,UŠ a MŠ Lipnice |
72 | | Krob Jakub | CZE | 1000 | Active Žďár n.S. |
73 | | Kubát Václav | CZE | 1000 | ZŠ Havlíčkova Borová |
74 | | Linhart Petr | CZE | 1000 | ZŠ Velká Losenice |
75 | | Mach Petr | CZE | 1000 | ZŠ Velká Losenice |
76 | | Michálková Viktorie Nela | CZE | 1000 | ŠK Caissa Třebíč |
77 | | Mojžíš Martin | CZE | 1000 | ZŠ Wolkerova Havl.Brod |
78 | | Muzikářová Magdaléna | CZE | 1000 | ZŠ Lipnice nad Sázavou |
79 | | Navrátilová Beata | CZE | 1000 | ZŠ Wolkerova H.Brod |
80 | | Nejedlá Diana | CZE | 1000 | ZŠ Oudoleň |
81 | | Novotný Martin | CZE | 1000 | DDM Symfonie Poděbrady |
82 | | Ondráčková Eliška | CZE | 1000 | ZŠ Oudoleň |
83 | | Opršál Jiří | CZE | 1000 | ZŠ,UŠ a MŠ Lipnice |
84 | | Paušíma Vilém | CZE | 1000 | ZŠ Havlíčkova Borová |
85 | | Pařízek Jan | CZE | 1000 | Active Žďár n.S. |
86 | | Petrovič Michal | CZE | 1000 | ZŠ O.Březiny Jihlava |
87 | | Pytlíková Eliška | CZE | 1000 | ZŠ Nové Veselí |
88 | | Rabens Samuel | CZE | 1000 | ZŠ V Sadech Havl.Brod |
89 | | Richter Rudolf | CZE | 1000 | Sokol Zastávka |
90 | | Rosecký Patrik | CZE | 1000 | Active Žďár n.S. |
91 | | Rys Oto | CZE | 1000 | ZŠ Wolkerova H.Brod |
92 | | Satrapa Jakub | CZE | 1000 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
93 | | Seidl Ondřej | CZE | 1000 | Gambit Jihlava |
94 | | Skořepa David | CZE | 1000 | ZŠ O.Březiny Jihlava |
95 | | Sobotka Adam | CZE | 1000 | ZŠ Nové Veselí |
96 | | Suková Kateřina | CZE | 1000 | TJ Jiskra Humpolec |
97 | | Svobodová Martina | CZE | 1000 | ZŠ Na Pražské Pelhřimov |
98 | | Trnka Antonín | CZE | 1000 | ZŠ Havlíčkova Borová |
99 | | Vencálek Libor | CZE | 1000 | ZŠ Nové Veselí |
100 | | Vinopal Vít | CZE | 1000 | Active Žďár n.S. |
101 | | Volaninová Šárka | CZE | 1000 | ZŠ Štáflova Havl.Brod |
102 | | Vosáhlo Ondřej | CZE | 1000 | ZŠ O.Březiny Jihlava |
103 | | Vyhnálek Jan | CZE | 1000 | TJ Spartak Pelhřimov |
104 | | Vácha Aleš | CZE | 1000 | Gambit Jihlava |
105 | | Wasserbauer Filip | CZE | 1000 | ZŠ Velká Losenice |
106 | | Zach Vojtěch | CZE | 1000 | TJ Jiskra Humpolec |
107 | | Zhorný Jakub | CZE | 1000 | TJ Spartak Pelhřimov |
108 | | Zvolánek Štěpán | CZE | 1000 | ZŠ Oudoleň |
109 | | Šabacký Jan | CZE | 1000 | ŠK Caissa Třebíč |
110 | | Škaryd Tomáš | CZE | 1000 | TJ Jiskra Humpolec |
|
|
|
|