Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřený přebor Moravy 4-členných družstev v bleskové hře 2012

Poslední aktualizace23.09.2012 15:58:08, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  6. SK Boršice "Prohibičáci" (Rtg prům.:2120, PH 1: 47 / PH 2: 24)
Šach.JménoRtgFED12345678910111213141516171819202122BodyPartieRtg prům.
1Gabriel Adam2152CZE111101010½01½01100101012222199
2Fiala Václav2193CZE1½111½010011½0000101½½11,5222138
3Volčík Luděk2047CZE1110111100½1000001½10112222040
4Náplava Pavel2089CZE10½101000011011111½½0011,5222025

Info o hráči

Gabriel Adam 2152 CZE Rp:2239
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1137Štaffa Lubomír2070CZE7,5s 11
2137Štaffa Lubomír2070CZE7,5w 11
3129Kubiš Ivan2013SVK5,5s 11
4129Kubiš Ivan2013SVK5,5w 11
584Symerský Petr2139CZE10,5s 01
684Symerský Petr2139CZE10,5w 11
79FMPonížil Cyril2381CZE12,5w 01
89FMPonížil Cyril2381CZE12,5s 11
956Kratochvíl Milan2106CZE12,5w 01
1056Kratochvíl Milan2106CZE12,5s ½1
115Dubina Pavel2080CZE12,5s 01
125Dubina Pavel2080CZE12,5w 11
1336FMMalinovský Karel2384CZE17,5s ½1
1436FMMalinovský Karel2384CZE17,5w 01
15113Machlowski Slawomir2184CZE10,5s 11
16113Machlowski Slawomir2184CZE10,5w 11
171IMPlát Vojtěch2454CZE19w 01
181IMPlát Vojtěch2454CZE19s 01
1921Horsák Jan2118CZE10,5w 11
2021Horsák Jan2118CZE10,5s 01
21105Nepomucký Ondřej2260CZE16w 11
22105Nepomucký Ondřej2260CZE16s 01
Fiala Václav 2193 CZE Rp:2142
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1138Ošťádal Josef1832CZE15,5w 12
2138Ošťádal Josef1832CZE15,5s ½2
3130Strakáč Petr2097CZE10w 12
4130Strakáč Petr2097CZE10s 12
585Galuška Josef2124CZE11w 12
685Galuška Josef2124CZE11s ½2
710Roubalík Jakub2332CZE16s 02
810Roubalík Jakub2332CZE16w 12
957FMKratochvíl Josef2264CZE19,5s 02
1057FMKratochvíl Josef2264CZE19,5w 02
117Křek Pavel1979CZE10w 12
127Křek Pavel1979CZE10s 12
1337FMMudrák Josef2310CZE14w ½2
1437FMMudrák Josef2310CZE14s 02
15114Kožúšek Daniel2106CZE12,5w 02
16114Kožúšek Daniel2106CZE12,5s 02
172Koutný Petr2189CZE10s 02
182Koutný Petr2189CZE10w 12
1922Vávra Antonín1975CZE8s 02
2022Vávra Antonín1975CZE8w 12
21106FMJurka Miroslav2308CZE16,5s ½2
22106FMJurka Miroslav2308CZE16,5w ½2
Volčík Luděk 2047 CZE Rp:2083
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1139Prucek Ladislav1842CZE9,5s 13
2139Prucek Ladislav1842CZE9,5w 13
3131Hudaček Josef2079CZE17,5s 13
4131Hudaček Josef2079CZE17,5w 03
586Navrátil Josef2038CZE10,5s 13
686Navrátil Josef2038CZE10,5w 13
711Krčál Michal2156CZE18,5w 13
811Krčál Michal2156CZE18,5s 13
958Kratochvíl Karel2202CZE16,5w 03
1058Kratochvíl Karel2202CZE16,5s 03
116Hrabovský Vladimír1934CZE8,5s ½3
126Hrabovský Vladimír1934CZE8,5w 13
1338Dvořák Martin2199CZE15,5s 03
1438Dvořák Martin2199CZE15,5w 03
15115Daniel Jiří1925CZE9,5s 03
16115Daniel Jiří1925CZE9,5w 03
174Beneš Miroslav1963CZE13w 03
184Beneš Miroslav1963CZE13s 13
1923Šmíd Jan1941CZE12w ½3
2023Šmíd Jan1941CZE12s 13
21107Mudra Tomáš2160CZE15w 03
22107Mudra Tomáš2160CZE15s 13
Náplava Pavel 2089 CZE Rp:2040
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1140Ošťádal Josef1592CZE12,5w 14
2140Ošťádal Josef1592CZE12,5s 04
3132Rojar Libor1948CZE12w ½4
4132Rojar Libor1948CZE12s 14
587Klenner Richard2025CZE14w 04
687Klenner Richard2025CZE14s 14
712Šenkýř Martin2172CZE17s 04
812Šenkýř Martin2172CZE17w 04
959Bednář Jakub2147CZE13s 04
1059Bednář Jakub2147CZE13w 04
118Slámečka Karel1882CZE13,5w 14
128Slámečka Karel1882CZE13,5s 14
1339Sojka Aleš2118CZE15w 04
1439Sojka Aleš2118CZE15s 14
15116Novotný Josef2126CZE13,5w 14
16116Novotný Josef2126CZE13,5s 14
173Kapusta Petr2126CZE10s 14
183Kapusta Petr2126CZE10w 14
1924Šmíd Jan1921CZE12,5s ½4
2024Šmíd Jan1921CZE12,5w ½4
21108Skácelík Petr2213CZE17s 04
22108Skácelík Petr2213CZE17w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo
Šach.24  Sokol PřemysloviceELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO0 : 4
6.1
Štaffa Lubomír
2070-
Gabriel Adam
21520 - 1
6.2
Ošťádal Josef
1832-
Fiala Václav
21930 - 1
6.3
Prucek Ladislav
1842-
Volčík Luděk
20470 - 1
6.4
Ošťádal Josef
1592-
Náplava Pavel
20890 - 1
2. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-24  Sokol PřemysloviceELO2½:1½
6.1
Gabriel Adam
2152-
Štaffa Lubomír
20701 - 0
6.2
Fiala Václav
2193-
Ošťádal Josef
1832½ - ½
6.3
Volčík Luděk
2047-
Prucek Ladislav
18421 - 0
6.4
Náplava Pavel
2089-
Ošťádal Josef
15920 - 1
3. Kolo
Šach.12  Uherský OstrohELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO½ :3½
7.1
Kubiš Ivan
2013-
Gabriel Adam
21520 - 1
7.2
Strakáč Petr
2097-
Fiala Václav
21930 - 1
7.3
Hudaček Josef
2079-
Volčík Luděk
20470 - 1
7.4
Rojar Libor
1948-
Náplava Pavel
2089½ - ½
4. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-12  Uherský OstrohELO3 : 1
7.1
Gabriel Adam
2152-
Kubiš Ivan
20131 - 0
7.2
Fiala Václav
2193-
Strakáč Petr
20971 - 0
7.3
Volčík Luděk
2047-
Hudaček Josef
20790 - 1
7.4
Náplava Pavel
2089-
Rojar Libor
19481 - 0
5. Kolo
Šach.9  TJ ŠK Veselí n. Moravou AELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO2 : 2
2.1
Symerský Petr
2139-
Gabriel Adam
21521 - 0
2.2
Galuška Josef
2124-
Fiala Václav
21930 - 1
2.3
Navrátil Josef
2038-
Volčík Luděk
20470 - 1
2.4
Klenner Richard
2025-
Náplava Pavel
20891 - 0
6. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-9  TJ ŠK Veselí n. Moravou AELO3½: ½
2.1
Gabriel Adam
2152-
Symerský Petr
21391 - 0
2.2
Fiala Václav
2193-
Galuška Josef
2124½ - ½
2.3
Volčík Luděk
2047-
Navrátil Josef
20381 - 0
2.4
Náplava Pavel
2089-
Klenner Richard
20251 - 0
7. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-1  ŠK Zlín FELO1 : 3
2.1
Gabriel Adam
2152-FM
Ponížil Cyril
23810 - 1
2.2
Fiala Václav
2193-
Roubalík Jakub
23320 - 1
2.3
Volčík Luděk
2047-
Krčál Michal
21561 - 0
2.4
Náplava Pavel
2089-
Šenkýř Martin
21720 - 1
8. Kolo
Šach.1  ŠK Zlín FELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO1 : 3
2.1FM
Ponížil Cyril
2381-
Gabriel Adam
21520 - 1
2.2
Roubalík Jakub
2332-
Fiala Václav
21930 - 1
2.3
Krčál Michal
2156-
Volčík Luděk
20470 - 1
2.4
Šenkýř Martin
2172-
Náplava Pavel
20891 - 0
9. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-5  Lokomotiva Brno AELO0 : 4
2.1
Gabriel Adam
2152-
Kratochvíl Milan
21060 - 1
2.2
Fiala Václav
2193-FM
Kratochvíl Josef
22640 - 1
2.3
Volčík Luděk
2047-
Kratochvíl Karel
22020 - 1
2.4
Náplava Pavel
2089-
Bednář Jakub
21470 - 1
10. Kolo
Šach.5  Lokomotiva Brno AELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO3½: ½
2.1
Kratochvíl Milan
2106-
Gabriel Adam
2152½ - ½
2.2FM
Kratochvíl Josef
2264-
Fiala Václav
21931 - 0
2.3
Kratochvíl Karel
2202-
Volčík Luděk
20471 - 0
2.4
Bednář Jakub
2147-
Náplava Pavel
20891 - 0
11. Kolo
Šach.17  Sokol SlavičínELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO1½:2½
5.1
Dubina Pavel
2080-
Gabriel Adam
21521 - 0
5.2
Křek Pavel
1979-
Fiala Václav
21930 - 1
5.3
Hrabovský Vladimír
1934-
Volčík Luděk
2047½ - ½
5.4
Slámečka Karel
1882-
Náplava Pavel
20890 - 1
12. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-17  Sokol SlavičínELO4 : 0
5.1
Gabriel Adam
2152-
Dubina Pavel
20801 - 0
5.2
Fiala Václav
2193-
Křek Pavel
19791 - 0
5.3
Volčík Luděk
2047-
Hrabovský Vladimír
19341 - 0
5.4
Náplava Pavel
2089-
Slámečka Karel
18821 - 0
13. Kolo
Šach.2  Slavia Kroměříž AELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO3 : 1
3.1FM
Malinovský Karel
2384-
Gabriel Adam
2152½ - ½
3.2FM
Mudrák Josef
2310-
Fiala Václav
2193½ - ½
3.3
Dvořák Martin
2199-
Volčík Luděk
20471 - 0
3.4
Sojka Aleš
2118-
Náplava Pavel
20891 - 0
14. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-2  Slavia Kroměříž AELO1 : 3
3.1
Gabriel Adam
2152-FM
Malinovský Karel
23840 - 1
3.2
Fiala Václav
2193-FM
Mudrák Josef
23100 - 1
3.3
Volčík Luděk
2047-
Dvořák Martin
21990 - 1
3.4
Náplava Pavel
2089-
Sojka Aleš
21181 - 0
15. Kolo
Šach.7  Region Panda Rychnov n. KněžnouELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO2 : 2
5.1
Machlowski Slawomir
2184-
Gabriel Adam
21520 - 1
5.2
Kožúšek Daniel
2106-
Fiala Václav
21931 - 0
5.3
Daniel Jiří
1925-
Volčík Luděk
20471 - 0
5.4
Novotný Josef
2126-
Náplava Pavel
20890 - 1
16. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-7  Region Panda Rychnov n. KněžnouELO2 : 2
5.1
Gabriel Adam
2152-
Machlowski Slawomir
21841 - 0
5.2
Fiala Václav
2193-
Kožúšek Daniel
21060 - 1
5.3
Volčík Luděk
2047-
Daniel Jiří
19250 - 1
5.4
Náplava Pavel
2089-
Novotný Josef
21261 - 0
17. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-4  Q-TEAMELO1 : 3
5.1
Gabriel Adam
2152-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
5.2
Fiala Václav
2193-
Koutný Petr
21890 - 1
5.3
Volčík Luděk
2047-
Beneš Miroslav
19630 - 1
5.4
Náplava Pavel
2089-
Kapusta Petr
21261 - 0
18. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO1 : 3
5.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Gabriel Adam
21521 - 0
5.2
Koutný Petr
2189-
Fiala Václav
21930 - 1
5.3
Beneš Miroslav
1963-
Volčík Luděk
20470 - 1
5.4
Kapusta Petr
2126-
Náplava Pavel
20890 - 1
19. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-15  ŠK Staré MěstoELO2 : 2
6.1
Gabriel Adam
2152-
Horsák Jan
21181 - 0
6.2
Fiala Václav
2193-
Vávra Antonín
19750 - 1
6.3
Volčík Luděk
2047-
Šmíd Jan
1941½ - ½
6.4
Náplava Pavel
2089-
Šmíd Jan
1921½ - ½
20. Kolo
Šach.15  ŠK Staré MěstoELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO1½:2½
6.1
Horsák Jan
2118-
Gabriel Adam
21521 - 0
6.2
Vávra Antonín
1975-
Fiala Václav
21930 - 1
6.3
Šmíd Jan
1941-
Volčík Luděk
20470 - 1
6.4
Šmíd Jan
1921-
Náplava Pavel
2089½ - ½
21. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-3  Duras BrnoELO1½:2½
1.1
Gabriel Adam
2152-
Nepomucký Ondřej
22601 - 0
1.2
Fiala Václav
2193-FM
Jurka Miroslav
2308½ - ½
1.3
Volčík Luděk
2047-
Mudra Tomáš
21600 - 1
1.4
Náplava Pavel
2089-
Skácelík Petr
22130 - 1
22. Kolo
Šach.3  Duras BrnoELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO2½:1½
1.1
Nepomucký Ondřej
2260-
Gabriel Adam
21521 - 0
1.2FM
Jurka Miroslav
2308-
Fiala Václav
2193½ - ½
1.3
Mudra Tomáš
2160-
Volčík Luděk
20470 - 1
1.4
Skácelík Petr
2213-
Náplava Pavel
20891 - 0