Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřený přebor Moravy 4-členných družstev v bleskové hře 2012

Poslední aktualizace23.09.2012 15:58:08, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. Q-TEAM (Rtg prům.:2183, PH 1: 52 / PH 2: 32)
Šach.JménoRtgFED12345678910111213141516171819202122BodyPartieRtg prům.
1IMPlát Vojtěch2454CZE11½½11101½1111½111111119222168
2Koutný Petr2189CZE11011000½01010001010½110222149
3Beneš Miroslav1963CZE111111½00½00011010101113222023
4Kapusta Petr2126CZE0½11½½10½011011000010010221991

Info o hráči

Plát Vojtěch IM 2454 CZE Rp:2485
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
180Navrátil Jiří1969CZE11,5s 11
280Navrátil Jiří1969CZE11,5w 11
313Rubal Adam2240CZE15,5w ½1
413Rubal Adam2240CZE15,5s ½1
556Kratochvíl Milan2106CZE12,5w 11
656Kratochvíl Milan2106CZE12,5s 11
7105Nepomucký Ondřej2260CZE16w 11
8105Nepomucký Ondřej2260CZE16s 01
99FMPonížil Cyril2381CZE12,5w 11
109FMPonížil Cyril2381CZE12,5s ½1
1117Kuboš Rostislav2203CZE14s 11
1217Kuboš Rostislav2203CZE14w 11
1348Brázdil Roman2109CZE10s 11
1448Brázdil Roman2109CZE10w 11
1536FMMalinovský Karel2384CZE17,5s ½1
1636FMMalinovský Karel2384CZE17,5w 11
1776Gabriel Adam2152CZE12s 11
1876Gabriel Adam2152CZE12w 11
1968Krupica Pavel1963CZE3s 11
2068Krupica Pavel1963CZE3w 11
215Dubina Pavel2080CZE12,5w 11
225Dubina Pavel2080CZE12,5s 11
Koutný Petr 2189 CZE Rp:2113
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
181Pfeffer Erik1967CZE9w 12
281Pfeffer Erik1967CZE9s 12
314Kocián Miroslav2014CZE15,5s 02
414Kocián Miroslav2014CZE15,5w 12
557FMKratochvíl Josef2264CZE19,5s 12
657FMKratochvíl Josef2264CZE19,5w 02
7106FMJurka Miroslav2308CZE16,5s 02
8106FMJurka Miroslav2308CZE16,5w 02
910Roubalík Jakub2332CZE16s ½2
1010Roubalík Jakub2332CZE16w 02
1118Sieber Martin2021CZE10w 12
1218Sieber Martin2021CZE10s 02
1349Jablečník Gustav2100CZE11w 12
1449Jablečník Gustav2100CZE11s 02
1537FMMudrák Josef2310CZE14w 02
1637FMMudrák Josef2310CZE14s 02
1777Fiala Václav2193CZE11,5w 12
1877Fiala Václav2193CZE11,5s 02
1969Košata Jan2147CZE15,5w 12
2069Košata Jan2147CZE15,5s 02
217Křek Pavel1979CZE10s ½2
227Křek Pavel1979CZE10w 12
Beneš Miroslav 1963 CZE Rp:2082
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
182Pfeffer Dominik1761CZE9s 13
282Pfeffer Dominik1761CZE9w 13
315Dubovecký Josef1820CZE6w 13
415Dubovecký Josef1820CZE6s 13
558Kratochvíl Karel2202CZE16,5w 13
658Kratochvíl Karel2202CZE16,5s 13
7107Mudra Tomáš2160CZE15w ½3
8107Mudra Tomáš2160CZE15s 03
911Krčál Michal2156CZE18,5w 03
1011Krčál Michal2156CZE18,5s ½3
1119Dobeš Vojtěch2083CZE11,5s 03
1219Dobeš Vojtěch2083CZE11,5w 03
1350Petřík Petr1988CZE11s 03
1450Petřík Petr1988CZE11w 13
1538Dvořák Martin2199CZE15,5s 13
1638Dvořák Martin2199CZE15,5w 03
1779Volčík Luděk2047CZE12s 13
1879Volčík Luděk2047CZE12w 03
1970Horák Bronislav1899CZE11,5s 13
2070Horák Bronislav1899CZE11,5w 03
216Hrabovský Vladimír1934CZE8,5w 13
226Hrabovský Vladimír1934CZE8,5s 13
Kapusta Petr 2126 CZE Rp:1958
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
183Janska Petr1700CZE13w 04
283Janska Petr1700CZE13s ½4
316Stojan František1812CZE6s 14
416Stojan František1812CZE6w 14
559Bednář Jakub2147CZE13s ½4
659Bednář Jakub2147CZE13w ½4
7108Skácelík Petr2213CZE17s 14
8108Skácelík Petr2213CZE17w 04
912Šenkýř Martin2172CZE17s ½4
1012Šenkýř Martin2172CZE17w 04
1120Novák Jiří2007CZE10,5w 14
1220Novák Jiří2007CZE10,5s 14
1351Kašík Miroslav1982CZE14w 04
1451Kašík Miroslav1982CZE14s 14
1539Sojka Aleš2118CZE15w 14
1639Sojka Aleš2118CZE15s 04
1778Náplava Pavel2089CZE11,5w 04
1878Náplava Pavel2089CZE11,5s 04
1971Laštovička František1775CZE12,5w 04
2071Laštovička František1775CZE12,5s 14
218Slámečka Karel1882CZE13,5s 04
228Slámečka Karel1882CZE13,5w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo
Šach.22  SK Boršice AELO-4  Q-TEAMELO1 : 3
4.1
Navrátil Jiří
1969-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
4.2
Pfeffer Erik
1967-
Koutný Petr
21890 - 1
4.3
Pfeffer Dominik
1761-
Beneš Miroslav
19630 - 1
4.4
Janska Petr
1700-
Kapusta Petr
21261 - 0
2. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-22  SK Boršice AELO3½: ½
4.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Navrátil Jiří
19691 - 0
4.2
Koutný Petr
2189-
Pfeffer Erik
19671 - 0
4.3
Beneš Miroslav
1963-
Pfeffer Dominik
17611 - 0
4.4
Kapusta Petr
2126-
Janska Petr
1700½ - ½
3. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-16  ŠK Zlín BELO2½:1½
6.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Rubal Adam
2240½ - ½
6.2
Koutný Petr
2189-
Kocián Miroslav
20140 - 1
6.3
Beneš Miroslav
1963-
Dubovecký Josef
18201 - 0
6.4
Kapusta Petr
2126-
Stojan František
18121 - 0
4. Kolo
Šach.16  ŠK Zlín BELO-4  Q-TEAMELO½ :3½
6.1
Rubal Adam
2240-IM
Plát Vojtěch
2454½ - ½
6.2
Kocián Miroslav
2014-
Koutný Petr
21890 - 1
6.3
Dubovecký Josef
1820-
Beneš Miroslav
19630 - 1
6.4
Stojan František
1812-
Kapusta Petr
21260 - 1
5. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-5  Lokomotiva Brno AELO3½: ½
3.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Kratochvíl Milan
21061 - 0
3.2
Koutný Petr
2189-FM
Kratochvíl Josef
22641 - 0
3.3
Beneš Miroslav
1963-
Kratochvíl Karel
22021 - 0
3.4
Kapusta Petr
2126-
Bednář Jakub
2147½ - ½
6. Kolo
Šach.5  Lokomotiva Brno AELO-4  Q-TEAMELO1½:2½
3.1
Kratochvíl Milan
2106-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
3.2FM
Kratochvíl Josef
2264-
Koutný Petr
21891 - 0
3.3
Kratochvíl Karel
2202-
Beneš Miroslav
19630 - 1
3.4
Bednář Jakub
2147-
Kapusta Petr
2126½ - ½
7. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-3  Duras BrnoELO2½:1½
1.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Nepomucký Ondřej
22601 - 0
1.2
Koutný Petr
2189-FM
Jurka Miroslav
23080 - 1
1.3
Beneš Miroslav
1963-
Mudra Tomáš
2160½ - ½
1.4
Kapusta Petr
2126-
Skácelík Petr
22131 - 0
8. Kolo
Šach.3  Duras BrnoELO-4  Q-TEAMELO4 : 0
1.1
Nepomucký Ondřej
2260-IM
Plát Vojtěch
24541 - 0
1.2FM
Jurka Miroslav
2308-
Koutný Petr
21891 - 0
1.3
Mudra Tomáš
2160-
Beneš Miroslav
19631 - 0
1.4
Skácelík Petr
2213-
Kapusta Petr
21261 - 0
9. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-1  ŠK Zlín FELO2 : 2
3.1IM
Plát Vojtěch
2454-FM
Ponížil Cyril
23811 - 0
3.2
Koutný Petr
2189-
Roubalík Jakub
2332½ - ½
3.3
Beneš Miroslav
1963-
Krčál Michal
21560 - 1
3.4
Kapusta Petr
2126-
Šenkýř Martin
2172½ - ½
10. Kolo
Šach.1  ŠK Zlín FELO-4  Q-TEAMELO3 : 1
3.1FM
Ponížil Cyril
2381-IM
Plát Vojtěch
2454½ - ½
3.2
Roubalík Jakub
2332-
Koutný Petr
21891 - 0
3.3
Krčál Michal
2156-
Beneš Miroslav
1963½ - ½
3.4
Šenkýř Martin
2172-
Kapusta Petr
21261 - 0
11. Kolo
Šach.10  Slavia OrlováELO-4  Q-TEAMELO1 : 3
4.1
Kuboš Rostislav
2203-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
4.2
Sieber Martin
2021-
Koutný Petr
21890 - 1
4.3
Dobeš Vojtěch
2083-
Beneš Miroslav
19631 - 0
4.4
Novák Jiří
2007-
Kapusta Petr
21260 - 1
12. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-10  Slavia OrlováELO2 : 2
4.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Kuboš Rostislav
22031 - 0
4.2
Koutný Petr
2189-
Sieber Martin
20210 - 1
4.3
Beneš Miroslav
1963-
Dobeš Vojtěch
20830 - 1
4.4
Kapusta Petr
2126-
Novák Jiří
20071 - 0
13. Kolo
Šach.11  Slavia Kroměříž DELO-4  Q-TEAMELO2 : 2
4.1
Brázdil Roman
2109-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
4.2
Jablečník Gustav
2100-
Koutný Petr
21890 - 1
4.3
Petřík Petr
1988-
Beneš Miroslav
19631 - 0
4.4
Kašík Miroslav
1982-
Kapusta Petr
21261 - 0
14. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-11  Slavia Kroměříž DELO3 : 1
4.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Brázdil Roman
21091 - 0
4.2
Koutný Petr
2189-
Jablečník Gustav
21000 - 1
4.3
Beneš Miroslav
1963-
Petřík Petr
19881 - 0
4.4
Kapusta Petr
2126-
Kašík Miroslav
19821 - 0
15. Kolo
Šach.2  Slavia Kroměříž AELO-4  Q-TEAMELO1½:2½
2.1FM
Malinovský Karel
2384-IM
Plát Vojtěch
2454½ - ½
2.2FM
Mudrák Josef
2310-
Koutný Petr
21891 - 0
2.3
Dvořák Martin
2199-
Beneš Miroslav
19630 - 1
2.4
Sojka Aleš
2118-
Kapusta Petr
21260 - 1
16. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-2  Slavia Kroměříž AELO1 : 3
2.1IM
Plát Vojtěch
2454-FM
Malinovský Karel
23841 - 0
2.2
Koutný Petr
2189-FM
Mudrák Josef
23100 - 1
2.3
Beneš Miroslav
1963-
Dvořák Martin
21990 - 1
2.4
Kapusta Petr
2126-
Sojka Aleš
21180 - 1
17. Kolo
Šach.6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO-4  Q-TEAMELO1 : 3
5.1
Gabriel Adam
2152-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
5.2
Fiala Václav
2193-
Koutný Petr
21890 - 1
5.3
Volčík Luděk
2047-
Beneš Miroslav
19630 - 1
5.4
Náplava Pavel
2089-
Kapusta Petr
21261 - 0
18. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-6  SK Boršice "Prohibičáci"ELO1 : 3
5.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Gabriel Adam
21521 - 0
5.2
Koutný Petr
2189-
Fiala Václav
21930 - 1
5.3
Beneš Miroslav
1963-
Volčík Luděk
20470 - 1
5.4
Kapusta Petr
2126-
Náplava Pavel
20890 - 1
19. Kolo
Šach.19  ŠK KME-DDM Kuřim AELO-4  Q-TEAMELO1 : 3
5.1
Krupica Pavel
1963-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
5.2
Košata Jan
2147-
Koutný Petr
21890 - 1
5.3
Horák Bronislav
1899-
Beneš Miroslav
19630 - 1
5.4
Laštovička František
1775-
Kapusta Petr
21261 - 0
20. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-19  ŠK KME-DDM Kuřim AELO2 : 2
5.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Krupica Pavel
19631 - 0
5.2
Koutný Petr
2189-
Košata Jan
21470 - 1
5.3
Beneš Miroslav
1963-
Horák Bronislav
18990 - 1
5.4
Kapusta Petr
2126-
Laštovička František
17751 - 0
21. Kolo
Šach.4  Q-TEAMELO-17  Sokol SlavičínELO2½:1½
5.1IM
Plát Vojtěch
2454-
Dubina Pavel
20801 - 0
5.2
Koutný Petr
2189-
Křek Pavel
1979½ - ½
5.3
Beneš Miroslav
1963-
Hrabovský Vladimír
19341 - 0
5.4
Kapusta Petr
2126-
Slámečka Karel
18820 - 1
22. Kolo
Šach.17  Sokol SlavičínELO-4  Q-TEAMELO1 : 3
5.1
Dubina Pavel
2080-IM
Plát Vojtěch
24540 - 1
5.2
Křek Pavel
1979-
Koutný Petr
21890 - 1
5.3
Hrabovský Vladimír
1934-
Beneš Miroslav
19630 - 1
5.4
Slámečka Karel
1882-
Kapusta Petr
21261 - 0