Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Games from boards 1-12 of all rounds (also the previous ones) on www.chess.com
Games from boards 13-47 as pdf attached below

European Youth Chess Championship 2023 - Open 12

Ultima actualizare17.09.2023 21:50:20, Creator/Last Upload: Romanian Chess Federation (Licence 25)

Sinteza jucatorului pentru HUN

HUN
Nr.startNumeleRtg.FED123456789Pct.LocKrtg+/-Grupa
32Gut Kende David1182HUN10110000037140-18,00Open 8
28Fan Xiaotong1602HUN11100010153540-45,20Open 10
55Sinoros-Szabo Daniel1671HUN10010½1½½4,5544042,00Open 12
17FMGiang Tran Nam2194HUN1101½½0½½52820-34,00Open 14
29Szakmary Domonkos2078HUN11000100146940-125,60Open 14
44Csernyik Mark1970HUN1½0½½110½5344061,20Open 14
30Turcsanyi Vince Gergo2206HUN010½111015,52340-43,20Open 16
52Makay Mark Janos2016HUN001110½½046740-4,00Open 16
57Kocsmar Akos2115HUN01½0010½½3,56740-44,00Open 18
5Janosi Boglarka1162HUN101010101523400,00Girls 8
41Miko Biborka1094HUN0001011003614029,60Girls 10
2WFMToth Lili2016HUN0½11011116,5640-66,00Girls 14
26Beznicza Mira1741HUN0½1½½½½104,54340-122,80Girls 14
27Kovacs Veronika1780HUN0½01½100034440-144,40Girls 16
18Buri Petra Zsuzsanna1929HUN001½101014,53040-129,60Girls 18

Rezultatele ultimei runde pentru HUN

Rd.MasaNr. NumeleRtgPct. RezultatPct. NumeleRtg Nr.
93267
Button-Rabl Jiban03 1 - 03 Gut Kende David1182
32
92728
Fan Xiaotong16024 1 - 04 Tuzlaru Darius-Mihai1272
67
92155
Sinoros-Szabo Daniel16714 ½ - ½4 Ritzerveld Noah2074
10
91517
FMGiang Tran Nam2194 ½ - ½ Csernyik Mark1970
44
93629
Szakmary Domonkos20783 1 - 03 Anghel Teodor-Andrei1590
76
91630
Turcsanyi Vince Gergo2206 1 - 0 Bujac Dan1759
77
92052
Makay Mark Janos20164 0 - 14 Asllani Dorian2227
25
93357
Kocsmar Akos21153 ½ - ½3 Putar Leon2004
67
9125
Janosi Boglarka11624 1 - 04 Veselska Katarina0
50
92768
Sawant Hrudaya0 1 - 03 Miko Biborka1094
41
9432
Aldea Maria-Antonia1665 0 - 1 WFMToth Lili2016
2
91726
Beznicza Mira1741 0 - 1 Buyuk Elvin Esma1481
47
91945
Cibulskyte Smilte13883 1 - 03 Kovacs Veronika1780
27
91718
Buri Petra Zsuzsanna1929 1 - 0 Griksaite Ieva1501
42

Detaliile jucatorului pentru HUN

Rd.Nr.startNumeleRtg.FEDPct.Rez.Krtg+/-
Gut Kende David 1182 HUN Rp:1075 Pct. 3
175Kyriakides Stylianos0CYP4s 1
27Guirado Lara Pablo1511ESP5,5w 040-4,80
373Jerinic Damjan0BIH3s 1
49Apostu Rares-Stefan1472ROU5w 14033,60
511Bilic Mihajlo1457SRB5s 040-6,80
619Weber Harry1317FRA5w 040-12,80
765Bilic Jovan0SRB5s 0
854Mankovich Yoav1047ISR5w 040-27,20
967Button-Rabl Jiban0AUT4s 0
Fan Xiaotong 1602 HUN Rp:1477 Pct. 5
178Orujzade Omar1170AZE3,5w 1403,20
282Yenokyan Sergey1148ARM5s 1403,20
371Alas Mart Mattias1252EST4,5w 1404,40
41CMLlari Marc2039FRA7s 040-3,20
53Nezhyvenko Mykhaylo1933GER6,5w 040-4,80
672Triger Eitan1252ISR6s 040-35,60
765Kelbas Dariy1295UKR4,5w 1405,60
837Belyaletdinov Leonard1546SLO5s 040-23,20
967Tuzlaru Darius-Mihai1272ROU4w 1404,80
Sinoros-Szabo Daniel 1671 HUN Rp:1767 Pct. 4,5
18CMLacan Rus David2101FRA5,5w 14036,80
224Leu Dragos Stefan1907ROU4,5s 040-8,00
322Witczak Borys1910POL4,5w 040-8,00
482Neychev Nikola1253BUL3,5s 1403,20
534Saminskij Jan1793SUI5w 040-13,20
678Mohonea Alexandru1371ROU4s ½40-14,00
748Costache Andrei Eugeniu1712ROU3,5w 14022,40
836Nassa Nicolas1785ITA4s ½406,40
910Ritzerveld Noah2074NED4,5w ½4016,80
FM Giang Tran Nam 2194 HUN Rp:2021 Pct. 5
166Alizada Agshin1687AZE5w 1201,60
240Zelba Lukas1996CZE5,5s 1204,80
334FMKiladze Luka2030GEO6w 020-14,40
450Danila Tudor-Gabriel1902ROU5s 1203,00
548Kazantzoglou Stefanos1927GRE4,5w ½20-6,40
63FMSowinski Pawel2364POL5,5w ½204,40
747Ghazaryan Narek E.1940ARM5s 020-16,20
843Domin Yan1989UKR5,5s ½20-5,20
944Csernyik Mark1970HUN5w ½20-5,60
Szakmary Domonkos 2078 HUN Rp:1679 Pct. 4
178Zizic Djordje1547MNE3w 1403,20
299Silaghi Matias-Radu0ROU2s 1
36FMAgasarov Benik2321ARM7,5w 040-8,00
454Tezcan Alper1879TUR4s 040-30,40
550Danila Tudor-Gabriel1902ROU5w 040-29,20
668Kjartansson Matthias Bjorgvin1680ISL3s 1403,20
752Azoulay Yehonatan1894ISR5w 040-29,60
865Podea Andrei1689ROU5s 040-36,40
976Anghel Teodor-Andrei1590ROU3w 1403,20
Csernyik Mark 1970 HUN Rp:2064 Pct. 5
193Ercoli Andria1323AND4s 1403,20
221Van Batenburg Mees2120NED6,5w ½408,00
325FMErnst Luca2093FRA4,5s 040-13,20
411CMLohia Sohum2239ENG4,5w ½4013,20
515Cassam-Chenai Antoine2215FRA4,5s ½4012,00
675Vaduva Ion-Valentin1591ROU3,5w 1403,60
719Zander Emil2138DEN5s 14028,80
89FMDelgerdalai Bayarjavkhlan2275CZE6w 040-5,60
917FMGiang Tran Nam2194HUN5s ½4011,20
Turcsanyi Vince Gergo 2206 HUN Rp:2067 Pct. 5,5
175Hamidov Allahverdi1781AZE5,5w 040-36,80
267Dutre Wonder1859BEL3,5s 1404,40
351Tzortzatos Dimosthenis Panagiot2039GRE4w 040-28,80
465Straka Simon1892SVK3s ½40-14,40
569Gavenavicius Karolis1853LTU4w 1404,40
661Kanacki Vuk1911SRB4s 1406,00
717Von Mettenheim Johannes2323GER4w 14026,40
81FMKvaloy Aksel Bu2469NOR6s 040-7,20
977Bujac Dan1759MDA4,5w 1403,20
Makay Mark Janos 2016 HUN Rp:1952 Pct. 4
17FMDe Winter Arthur2393NED6,5w 040-3,60
283Jitea Andrei-Cristian1618ROU2,5s 040-36,80
378Marzakov Mihail1758BUL3,5w 1407,20
490Moraru Stefan-Robert1195ROU2,5s 1403,20
527Patole Noam2216FRA3w 14030,40
621Janeczko Jakub2303POL5s 040-6,40
733FMNastore Pavel-Alexandru2180ROU5w ½408,80
845Oruzinsky Juraj2062SVK4,5s ½402,40
925Asllani Dorian2227SUI5w 040-9,20
Kocsmar Akos 2115 HUN Rp:2004 Pct. 3,5
115FMDomalchuk-Jonasson Aleksandr2407ISL5s 040-6,00
282Irjala Arttu1639FIN2,5w 1403,20
327FMSchlegel Igor2297SUI4s ½409,60
435FMSahakyan Aleks2254ARM5,5w 040-12,40
544Briem Benedikt2207ISL5s 040-14,80
680Frappini Matis1767LUX2,5w 1404,40
730FMSuleymanli Suleyman2262AZE5w 040-12,00
871Bogdanovics Kirills1921LAT3s ½40-10,00
967Putar Leon2004IRL3,5w ½40-6,00
Janosi Boglarka 1162 HUN Rp:1043 Pct. 5
131Maksimovic Katarina0BIH4w 1
224Fizerova Veronika0CZE3s 0
327Grib Sofia0MDA3w 1
423Fire Britt0ISR4s 0
537Rinescu Maria0ROU4w 1
629Keser Irmak0TUR5,5s 0
728Grzeszczyk Laura0POL4w 1
843Sieczkowska Hanna0POL5,5s 0
950Veselska Katarina0SVK4w 1
Miko Biborka 1094 HUN Rp:933 Pct. 3
16Cretescu Emma1445ROU5w 040-4,40
262Keser Nehir0TUR5s 0
358Balan Anastasia E.0ROU2,5s 0
448Melo Luisa Campos1077POR3w 14019,20
565Petrusic Dusica0MNE3,5s 0
664Mustafa Esna0ROU2w 1
757Lazar Sara1001ROU3s 14014,80
871Vujicic Milica0SRB4,5w 0
968Sawant Hrudaya0FIN4,5s 0
WFM Toth Lili 2016 HUN Rp:1757 Pct. 6,5
138Koghuashvili Tekla1589GEO5w 040-36,80
256Doolin Bedhbh1391IRL4s ½40-16,80
351Rudzinskaite Ula1449LTU4,5w 1403,20
442Kozusnikova Daniela1554CZE3,5s 1403,20
544Krkyasharyan Sona1522ARM6,5w 040-36,80
640Moscovitch Michal1586ISR4,5s 1403,20
724Westerhof Fleur1758NED4,5w 1407,20
819Haasova Timea1803SVK4,5w 1409,20
932Aldea Maria-Antonia1665ROU5,5s 1404,40
Beznicza Mira 1741 HUN Rp:1446 Pct. 4,5
162Rusu Anastasia1303ROU4,5w 040-36,80
258Heibo Amalie Linnea1373NOR4s ½40-16,00
353Gavriel Inbal1422ISR3,5w 1405,20
450Gunasti Latife Yade1456TUR4s ½40-13,60
546Moldovan Maia-Rut1488ROU3,5w ½40-12,40
642Kozusnikova Daniela1554CZE3,5w ½40-9,60
745Richter Johanna1518GER3,5s ½40-11,20
854Kucia Kinga1422POL4,5s 1405,20
947Buyuk Elvin Esma1481TUR5,5w 040-32,80
Kovacs Veronika 1780 HUN Rp:1456 Pct. 3
12Kochavi Dana2138ISR6s 040-4,00
238Mosurovic Milena1595MNE3w ½40-9,60
346Dumitrache Elisa-Andreea1363ROU3s 040-36,80
443Faybish Dana1470BEL3s 1405,60
541Stepanyan Alvard1534ARM4,5w ½40-12,40
642Young Anna Ovidia1489NOR3w 1406,00
739Karavitaki Antonia1570GRE5s 040-30,80
834Kosak Karolina1686SLO4w 040-25,20
945Cibulskyte Smilte1388LTU4s 040-36,80
Buri Petra Zsuzsanna 1929 HUN Rp:1560 Pct. 4,5
143Kovac Petra1474CRO3,5w 040-36,80
244Stankic Anastasija1404BIH3s 040-36,80
347Morkunaite Adrijana1274LTU3w 1403,20
437Drevensek Doroteja1653SLO3s ½40-13,20
539Popa Andra-Maria1584ROU3,5w 1404,40
626Cengel Edibe Eylul1844TUR6s 040-24,80
741Spirkova Marija1546LAT4w 1403,60
833Qasem Huda1758ISR5s 040-29,20
942Griksaite Ieva1501LTU3,5w 1403,20