Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu Omega plus Chrudim

Poslední aktualizace06.06.2023 21:50:02, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  36. ŠK Česká Lípa (Rtg prům.:1265, PH 1: 999 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Kuchař, Jan13541384CZE2374998954010011010100491589
2Frantsev, Iegor14311537CZE4782401011½0½½4,591483
3Jína, Jakub12961336CZE23743409469240100½½½002,591403
4Procházka, Filip00CZE57100010110010491349
5Policerová, Barbora15031255CZE237478115101600010010½2,591240
6Straka, René10760CZE237556955124601010½1014,591178

Info o hráči

Kuchař Jan 1384 CZE Rp:1575
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
141Němec Jáchym22452235CZE8s 01
2275Hejda Ondřej13911348CZE1,5w 11
3189Ježek Jakub15061443CZE3,5s 11
4227Sochor Antonín14801566CZE7w 01
5172Potužník Čeněk14381431CZE2s 11
6323Boff Ondřej14861490CZE5s 01
7239Mitáček Martin13451248CZE3w 11
8282Roubal Matyáš19111777CZE7,5w 01
9166Davídek Zdeněk17561761CZE5,5s 01
Frantsev Iegor 1537 CZE Rp:1473
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
142Pražák Daniel20292089CZE6w 02
2276Cinková Vicky13001329CZE4s 12
3190Macho Michal14991571CZE6w 02
4228Volf Felix01048CZE5s 12
5173Nassereddine Mathias12351324CZE3w 12
6324Sikorová Jana16351359CZE4,5w ½2
7240Babula Tomáš12561316CZE3,5s 02
8283Váňa Jan16811716CZE6,5s ½2
9167Tichý Tomáš15771595CZE3,5w ½2
Jína Jakub 1336 CZE Rp:1260
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
143Martirosyan David18621862CZE7s 03
2277Linhart Jonáš01131CZE1w 13
3191Křivka Matěj15521581CZE6,5s 03
4229Svoboda Ondřej11591176CZE2,5w 03
5174Černý Ren01196CZE5,5s ½3
6325Koždoň Marek15481499CZE4,5s ½3
7241Horkovyi Mykyta00CZE6w ½3
8284Bukvaj Martin14141577CZE7w 03
9168Chon Jeremy15751605CZE5,5s 03
Procházka Filip 0 CZE Rp:1390
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
144Síleš Jan19021660CZE8,5w 04
2278Bárta David14811424CZE7s 14
3192Řezníčková Sibyla13491351CZE7,5w 04
4230Floriánová Barbora12731069CZE2s 14
5175Menšík Vojtěch00CZE4w 14
6326Macošek Alex15081542CZE6,5w 04
7242Moravec René11351202CZE6s 04
8285Bukvaj Jan13751420CZE4s 14
9169Pásek Josef14751472CZE7,5w 04
Policerová Barbora 1255 CZE Rp:1128
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
145Dudková Josefína14371476CZE5,5s 05
2279Berkovec Jakub12881246CZE6w 05
3194Ježek Jiří13481377CZE3s 05
4231Tománková Lucie01002CZE5w 15
5176Shamma Louis Shaheen00CZE4s 05
6327Malik Vojtěch14491380CZE6,5s 05
7244Ševčíková Terezie01060CZE5,5w 15
8286Nová Anežka13821254CZE3,5w 05
9170Černý Rodan12801362CZE4,5s ½5
Straka René 1076 CZE Rp:1313
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
159Artamonov Mikhail14821523CZE8,5w 06
2281Shivairo Mark13451115CZE2s 16
3195Křivka Lukáš11041240CZE5w 06
4232Roubíček Jonáš00CZE1s 16
5177Kozubková Evelína00CZE6w 06
6328Sobek Mikuláš11901172CZE5w ½6
7245Moravec David00CZE1s 16
8287Kreuzman Daniel12481228CZE6,5s 06
9171Jakubše Tamae Severína12481322CZE6w 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2023/06/03 Hodina 09:30
Šach.1  KŠ Říčany AELO-32  ŠK Česká LípaELO6 : 0
1.1FM
Němec, Jáchym
2235-
Kuchař, Jan
13841 - 0
1.2
Pražák, Daniel
2089-
Frantsev, Iegor
15371 - 0
1.3
Martirosyan, David
1862-
Jína, Jakub
13361 - 0
1.4
Síleš, Jan
1660-
Procházka, Filip
01 - 0
1.5
Dudková, Josefína
1476-
Policerová, Barbora
12551 - 0
1.6
Artamonov, Mikhail
1523-
Straka, René
10761 - 0
2. Kolo Datum kola 2023/06/03 Hodina 11:00
Šach.32  ŠK Česká LípaELO-31  ŠA VŠTE České BudějoviceELO5 : 1
16.1
Kuchař, Jan
1384-
Hejda, Ondřej
13481 - 0
16.2
Frantsev, Iegor
1537-
Cinková, Vicky
13291 - 0
16.3
Jína, Jakub
1336-
Linhart, Jonáš
11311 - 0
16.4
Procházka, Filip
0-
Bárta, David
14241 - 0
16.5
Policerová, Barbora
1255-
Berkovec, Jakub
12460 - 1
16.6
Straka, René
1076-
Shivairo, Mark
11151 - 0
3. Kolo Datum kola 2023/06/03 Hodina 13:20
Šach.17  TJ Sokol Plzeň - LetnáELO-32  ŠK Česká LípaELO5 : 1
10.1
Ježek, Jakub
1443-
Kuchař, Jan
13840 - 1
10.2
Macho, Michal
1571-
Frantsev, Iegor
15371 - 0
10.3
Křivka, Matěj
1581-
Jína, Jakub
13361 - 0
10.4
Řezníčková, Sibyla
1351-
Procházka, Filip
01 - 0
10.5
Ježek, Jiří
1377-
Policerová, Barbora
12551 - 0
10.6
Křivka, Lukáš
1240-
Straka, René
10761 - 0
4. Kolo Datum kola 2023/06/03 Hodina 14:45
Šach.32  ŠK Česká LípaELO-45  Zikuda Turnov AELO4 : 2
19.1
Kuchař, Jan
1384-
Sochor, Antonín
15660 - 1
19.2
Frantsev, Iegor
1537-
Volf, Felix
10481 - 0
19.3
Jína, Jakub
1336-
Svoboda, Ondřej
11760 - 1
19.4
Procházka, Filip
0-
Floriánová, Barbora
10691 - 0
19.5
Policerová, Barbora
1255-
Tománková, Lucie
10021 - 0
19.6
Straka, René
1076-
Roubíček, Jonáš
01 - 0
5. Kolo Datum kola 2023/06/03 Hodina 16:10
Šach.43  TJ Bohemians Praha BELO-32  ŠK Česká LípaELO2½:3½
19.1
Potužník, Čeněk
1431-
Kuchař, Jan
13840 - 1
19.2
Nassereddine, Mathias
1324-
Frantsev, Iegor
15370 - 1
19.3
Černý, Ren
1196-
Jína, Jakub
1336½ - ½
19.4
Menšík, Vojtěch
0-
Procházka, Filip
00 - 1
19.5
Shamma, Louis Shaheen
0-
Policerová, Barbora
12551 - 0
19.6
Kozubková, Evelína
0-
Straka, René
10761 - 0
6. Kolo Datum kola 2023/06/03 Hodina 17:40
Šach.18  TJ TŽ TřinecELO-32  ŠK Česká LípaELO4½:1½
11.1
Boff, Ondřej
1490-
Kuchař, Jan
13841 - 0
11.2
Sikorová, Jana
1359-
Frantsev, Iegor
1537½ - ½
11.3
Koždoň, Marek
1499-
Jína, Jakub
1336½ - ½
11.4
Macošek, Alex
1542-
Procházka, Filip
01 - 0
11.5
Malik, Vojtěch
1380-
Policerová, Barbora
12551 - 0
11.6
Sobek, Mikuláš
1172-
Straka, René
1076½ - ½
7. Kolo Datum kola 2023/06/04 Hodina 08:15
Šach.32  ŠK Česká LípaELO-46  ŚK Staré Město BELO3½:2½
17.1
Kuchař, Jan
1384-
Mitáček, Martin
12481 - 0
17.2
Frantsev, Iegor
1537-
Babula, Tomáš
13160 - 1
17.3
Jína, Jakub
1336-
Horkovyi, Mykyta
0½ - ½
17.4
Procházka, Filip
0-
Moravec, René
12020 - 1
17.5
Policerová, Barbora
1255-
Ševčíková, Terezie
10601 - 0
17.6
Straka, René
1076-
Moravec, David
01 - 0
8. Kolo Datum kola 2023/06/04 Hodina 09:40
Šach.32  ŠK Česká LípaELO-11  ŠK Sokol KlatovyELO1½:4½
9.1
Kuchař, Jan
1384-
Roubal, Matyáš
17770 - 1
9.2
Frantsev, Iegor
1537-
Váňa, Jan
1716½ - ½
9.3
Jína, Jakub
1336-
Bukvaj, Martin
15770 - 1
9.4
Procházka, Filip
0-
Bukvaj, Jan
14201 - 0
9.5
Policerová, Barbora
1255-
Nová, Anežka
12540 - 1
9.6
Straka, René
1076-
Kreuzman, Daniel
12280 - 1
9. Kolo Datum kola 2023/06/04 Hodina 11:05
Šach.9  TJ Bohemians Praha AELO-32  ŠK Česká LípaELO4 : 2
13.1
Davídek, Zdeněk
1761-
Kuchař, Jan
13841 - 0
13.2
Tichý, Tomáš
1595-
Frantsev, Iegor
1537½ - ½
13.3
Chon, Jeremy
1605-
Jína, Jakub
13361 - 0
13.4
Pásek, Josef
1472-
Procházka, Filip
01 - 0
13.5
Černý, Rodan
1362-
Policerová, Barbora
1255½ - ½
13.6
Jakubše, Tamae Severína
1322-
Straka, René
10760 - 1