N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

38th European Chess Club Cup Open

De pagina werd het laatst gewijzigd op09.10.2023 09:21:01, Creator/Last Upload: biagioli

Teamopstelling met persoonlijke resultaten

  60. Zuid-Limburg (Rtggem:2257, Teamleider: Luc Zimmermann / TB1: 6 / TB2: 85)
Bo.NaamRtgFEDFideID1234567Pts.PartijenRtggem
1FMLenaerts, Lennert2353BEL21143500½000,552430
2FMSuvorov, Alexander2340GER129770630½1½½02,562434
3FMVan Dael, Siem2321NED1049771001111½4,572285
4FMSuvorov, Luca2324GER129770710111+10572227
5Perkampus, Laurin2134GER162322830½1½0252239
6CMZimmermann, Luc2067NED100703301½0½½2,562177
7CMWinkels, Marcel1917NED10038870000½11,562020

Spelersinformatie

Lenaerts Lennert FM 2353 BEL Rp:2064
Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.Bo.
1207GMKeymer Vincent2717GER5w 01
2242IMGubanov Oleg2284UKR2s 01
355FMBrady Stephen2246IRL3,5w ½1
591GMTen Hertog Hugo2525NED4s 01
678IMSchreiner Peter2378AUT3,5w 01
Suvorov Alexander FM 2340 GER Rp:2377
Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.Bo.
1208GMNavara David2689CZE4,5s 02
2243FMNemeth Zalan2207IRL4,5w ½2
4575FMFormento Paolo2345ITA3s 11
592FMLombaers Peter2359NED3w ½2
677GMDiermair Andreas2439AUT4s ½2
7555GMSmirin Ilia2564ISR5,5s 01
Van Dael Siem FM 2321 NED Rp:2387
Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.Bo.
1209GMNguyen Thai Dai Van2618CZE4,5w 03
2244WIMTerbe Zsuzsanna2171HUN3,5s 03
356O'Cinneide Mel2167IRL1s 12
4461CMBallotti Luca2171ITA2,5w 12
593IMKerigan Demre2360TUR2,5s 13
679Pacher Simon2028AUT2w 13
798GMHamitevici Vladimir2482MDA4,5w ½2
Suvorov Luca FM 2324 GER Rp:2352
Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.Bo.
1213GMBartel Mateusz2651POL3,5s 04
2245FMCulbeaux Tello Oscar Abraham2104MEX1w 14
357Murray Benjamin2067IRL2w 13
4462FMFranchini Gabriele2166ITA2s 13
594IMWemmers Xander2353NED2- 1K4
680CMValtiner Adamo1950AUT1s 14
799IMAtlas Valery2423AUT3,5s 03
Perkampus Laurin 2134 GER Rp:2167
Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.Bo.
1212GMRagger Markus2615AUT2w 05
2246FMQuinn Rory2116IRL2,5s ½5
3505Healy John1918IRL1s 14
4464Mammi Samuele2169ITA3w ½4
7101Kurochkin Victor2376FID2,5w 04
Zimmermann Luc CM 2067 NED Rp:2120
Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.Bo.
1214GMZilka Stepan2599CZE1,5s 06
3139Burke Kevin A.1823IRL2w 15
4460Dionigi Riccardo2057ITA2,5s ½5
595IMOndersteijn Niels2370NED4,5s 05
681Loescher Leon1900AUT3w ½5
7103IMAlekseev Andrey2314FID1,5s ½5
Winkels Marcel CM 1917 NED Rp:1827
Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.Bo.
2247Murchadha Oissine1923IRL5w 06
358Putar Leon2002IRL2s 06
4465Mammi Ottavio1927ITA3w 06
597Hommerson Paul2287NED3,5w 06
682Tscharnuter Noah1971AUT2,5s ½6
7104Pleshkov Mikhail2011FID3w 16

Bordparingen

1. Ronde op 2023/10/01 om 15:00
Bo.44
  Zuid-Limburg
RtgFED-2
  Novy Bor
RtgFED0 : 6
3.1FM
Lenaerts, Lennert
2353BEL-GM
Keymer, Vincent
2717GER0 - 1
3.2FM
Suvorov, Alexander
2340GER-GM
Navara, David
2689CZE0 - 1
3.3FM
Van Dael, Siem
2321NED-GM
Nguyen, Thai Dai Van
2618CZE0 - 1
3.4FM
Suvorov, Luca
2324GER-GM
Bartel, Mateusz
2651POL0 - 1
3.5
Perkampus, Laurin
2134GER-GM
Ragger, Markus
2615AUT0 - 1
3.6CM
Zimmermann, Luc
2067NED-GM
Zilka, Stepan
2599CZE0 - 1
2. Ronde op 2023/10/02 om 15:00
Bo.64
  Ennis Chess Club
RtgFED-44
  Zuid-Limburg
RtgFED4 : 2
25.1IM
Gubanov, Oleg
2284UKR-FM
Lenaerts, Lennert
2353BEL1 - 0
25.2FM
Nemeth, Zalan
2207IRL-FM
Suvorov, Alexander
2340GER½ - ½
25.3WIM
Terbe, Zsuzsanna
2171HUN-FM
Van Dael, Siem
2321NED1 - 0
25.4FM
Culbeaux Tello, Oscar Abraham
2104MEX-FM
Suvorov, Luca
2324GER0 - 1
25.5FM
Quinn, Rory
2116IRL-
Perkampus, Laurin
2134GER½ - ½
25.6
Murchadha, Oissine
1923IRL-CM
Winkels, Marcel
1917NED1 - 0
3. Ronde op 2023/10/03 om 15:00
Bo.44
  Zuid-Limburg
RtgFED-74
  St Benildus
RtgFED4½:1½
33.1FM
Lenaerts, Lennert
2353BEL-FM
Brady, Stephen
2246IRL½ - ½
33.2FM
Van Dael, Siem
2321NED-
O'Cinneide, Mel
2167IRL1 - 0
33.3FM
Suvorov, Luca
2324GER-
Murray, Benjamin
2067IRL1 - 0
33.4
Perkampus, Laurin
2134GER-
Healy, John
1918IRL1 - 0
33.5CM
Zimmermann, Luc
2067NED-
Burke, Kevin A.
1823IRL1 - 0
33.6CM
Winkels, Marcel
1917NED-
Putar, Leon
2002IRL0 - 1
4. Ronde op 2023/10/04 om 15:00
Bo.58
  Club64 Worldtradinglab
RtgFED-44
  Zuid-Limburg
RtgFED2 : 4
25.1FM
Formento, Paolo
2345ITA-FM
Suvorov, Alexander
2340GER0 - 1
25.2CM
Ballotti, Luca
2171ITA-FM
Van Dael, Siem
2321NED0 - 1
25.3FM
Franchini, Gabriele
2166ITA-FM
Suvorov, Luca
2324GER0 - 1
25.4
Mammi, Samuele
2169ITA-
Perkampus, Laurin
2134GER½ - ½
25.5
Dionigi, Riccardo
2057ITA-CM
Zimmermann, Luc
2067NED½ - ½
25.6
Mammi, Ottavio
1927ITA-CM
Winkels, Marcel
1917NED1 - 0
5. Ronde op 2023/10/05 om 15:00
Bo.27
  Paul Keres 1
RtgFED-44
  Zuid-Limburg
RtgFED3½:2½
17.1GM
Ten Hertog, Hugo
2525NED-FM
Lenaerts, Lennert
2353BEL1 - 0
17.2FM
Lombaers, Peter
2359NED-FM
Suvorov, Alexander
2340GER½ - ½
17.3IM
Kerigan, Demre
2360TUR-FM
Van Dael, Siem
2321NED0 - 1
17.4IM
Wemmers, Xander
2353NED-FM
Suvorov, Luca
2324GER- - +
17.5IM
Ondersteijn, Niels
2370NED-CM
Zimmermann, Luc
2067NED1 - 0
17.6
Hommerson, Paul
2287NED-CM
Winkels, Marcel
1917NED1 - 0
6. Ronde op 2023/10/06 om 15:00
Bo.44
  Zuid-Limburg
RtgFED-66
  SV Raika Rapid Feffernitz
RtgFED3½:2½
28.1FM
Lenaerts, Lennert
2353BEL-IM
Schreiner, Peter
2378AUT0 - 1
28.2FM
Suvorov, Alexander
2340GER-GM
Diermair, Andreas
2439AUT½ - ½
28.3FM
Van Dael, Siem
2321NED-
Pacher, Simon
2028AUT1 - 0
28.4FM
Suvorov, Luca
2324GER-CM
Valtiner, Adamo
1950AUT1 - 0
28.5CM
Zimmermann, Luc
2067NED-
Loescher, Leon
1900AUT½ - ½
28.6CM
Winkels, Marcel
1917NED-
Tscharnuter, Noah
1971AUT½ - ½
7. Ronde op 2023/10/07 om 14:00
Bo.19
  Perfect
RtgFED-44
  Zuid-Limburg
RtgFED4 : 2
18.1GM
Smirin, Ilia
2564ISR-FM
Suvorov, Alexander
2340GER1 - 0
18.2GM
Hamitevici, Vladimir
2482MDA-FM
Van Dael, Siem
2321NED½ - ½
18.3IM
Atlas, Valery
2423AUT-FM
Suvorov, Luca
2324GER1 - 0
18.4
Kurochkin, Victor
2376FID-
Perkampus, Laurin
2134GER1 - 0
18.5IM
Alekseev, Andrey
2314FID-CM
Zimmermann, Luc
2067NED½ - ½
18.6
Pleshkov, Mikhail
2011FID-CM
Winkels, Marcel
1917NED0 - 1