Habeas Corpus 2012 Turnaj jednotlivců, žáků základních a středních škol s vyhodnocením družstevLast update 18.06.2012 20:39:28, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Starting rank
No. | | Name | FED | Rtg | Club/City |
1 | | Rous Daniel 9 | CZE | 1912 | ZŠ Lány |
2 | | Nový Filip 6 | CZE | 1899 | Nový PORG Praha |
3 | | Anaškin Arsenij 5 | CZE | 1841 | Nový PORG Praha |
4 | | Pařízek Vojtěch 5 | CZE | 1802 | ZŠ Satalice |
5 | | Jelínek Michal 6 | CZE | 1749 | ZŠ Ohradní |
6 | | Daňhel Lukáš 8 | CZE | 1522 | Gym. Voděradská |
7 | | Zadina Tomáš 9 | CZE | 1517 | ZŠ Jince |
8 | | Macková Veronika 8 | CZE | 1479 | Nový PORG Praha |
9 | | Pech David 5 | CZE | 1476 | ZŠ Povrly |
10 | | Havelka Jiří 5 | CZE | 1475 | ZŠ Liteň |
11 | | Králová Josefina 5 | CZE | 1402 | Gym. Voděradská |
12 | | Přibylová Sofie 4 | CZE | 1374 | ZŠ Lány |
13 | | Aubrecht Petr 6 | CZE | 1372 | Gym. Heyrovského |
14 | | Novotný David 6 | CZE | 1370 | Gym. Nad Štolou |
15 | | Přibyl Viktor 1 | CZE | 1303 | ZŠ Lány |
16 | | Havelka František 3 | CZE | 1250 | ZŠ Liteň |
17 | | Hřídel Petr 8 | CZE | 1250 | Gym. Oty Pavla |
18 | | Karpecki Jan 4 | CZE | 1250 | ZŠ Liteň |
19 | | Schick Matyáš 4 | CZE | 1250 | ZŠ Povrly |
20 | | Svoboda Vít 6 | CZE | 1250 | ZŠ Povrly |
21 | | Vo Hong Quan 8 | CZE | 1250 | Gym. Voděradská |
22 | | Škrabánek Matěj 3 | CZE | 1250 | DDM Nymburk |
23 | | Šuráň Jan 3 | CZE | 1250 | ZŠ Písnická |
24 | | Karpecká Marie 0 | CZE | 1100 | ZŠ Liteň |
25 | | Klaus Jakub 3 | CZE | 1100 | Nový PORG Praha |
26 | | Kroča Karel 8 | CZE | 1100 | ZŠ Jince |
27 | | Křeček Matěj 5 | CZE | 1100 | ZŠ Spořická |
28 | | Lieskovský Juraj 8 | CZE | 1100 | Gym. Voděradská |
29 | | Rous Dominik 0 | CZE | 1100 | ZŠ Lány |
30 | | Zajíc Jakub 5 | CZE | 1100 | ZŠ Satalice |
31 | | Bažant Tomáš 2 | CZE | 1000 | ZŠ Jince |
32 | | Bažantová Viktorie 5 | CZE | 1000 | ZŠ Jince |
33 | | Berger Vojtěch 8 | CZE | 1000 | Gym. Oty Pavla |
34 | | Bělohradský Jan 4 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
35 | | Chloupková Bára 2 | CZE | 1000 | ZŠ Povrly (H) |
36 | | Devicenzo Matteo 2 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
37 | | Fuchs Matyáš 2 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
38 | | Gaďurek Vojtěch 4 | CZE | 1000 | ŠK PORG Praha |
39 | | Gvazava Ketevan 0 | CZE | 1000 | ZŠ Lyčkovo nám. |
40 | | Gvazava Michail 2 | CZE | 1000 | ZŠ Lyčkovo nám. |
41 | | Honsa Petr 6 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
42 | | Hrubeš Ondřej 5 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
43 | | Hruška Adam 1 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
44 | | Hykeš Václav 7 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
45 | | Jakimič Patrik 2 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
46 | | Jedlička Jakub 3 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
47 | | Jelínek Lukáš 3 | CZE | 1000 | ZŠ Ohradní |
48 | | Kantor Tomáš 1 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
49 | | Karpecki Jiří 0 | CZE | 1000 | ZŠ Liteň |
50 | | Kormaňoš Samuel 2 | CZE | 1000 | ZŠ Senovážná |
51 | | Kratochvíl Lukáš 6 | CZE | 1000 | Gym. J. Heyrovského |
52 | | Krejčí Čeněk 9 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
53 | | Kropáčová Monika 8 | CZE | 1000 | ZŠ Jince |
54 | | Kročová Eliška 6 | CZE | 1000 | ZŠ Jince |
55 | | Lísková Tereza 0 | CZE | 1000 | ZŠ Jince |
56 | | Marišler Lukáš 1 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
57 | | Mařan Daniel 4 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
58 | | Mlejnek Tomáš 4 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
59 | | Mlejnková Jana 7 | CZE | 1000 | ZŠ Satalice |
60 | | Novotný Lukáš 6 | CZE | 1000 | ŠK Sokol Vyšehrad |
61 | | Pitner Michal 3 | CZE | 1000 | ZŠ Povrly |
62 | | Porteš David 4 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
63 | | Porteš Pavel 7 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
64 | | Portešová Jana 6 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
65 | | Prozr Aldo 6 | CZE | 1000 | ZŠ Písnická |
66 | | Prozrová Tina 6 | CZE | 1000 | ZŠ Písnická |
67 | | Průcha Alexandr 5 | CZE | 1000 | Nový PORG Praha |
68 | | Reljič Michael 3 | CZE | 1000 | ŠK Sokol Vyšehrad |
69 | | Smutná Anička 3 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
70 | | Tomšů Marek 5 | CZE | 1000 | ZŠ Spořická |
71 | | Tupý Bořek 5 | CZE | 1000 | ZŠ Spořická |
72 | | Ucháč Adam 2 | CZE | 1000 | ZŠ Ostrovní |
73 | | Ucháč David 8 | CZE | 1000 | ZŠ Vrané n.Vlt. |
74 | | Ucháč Jakub 5 | CZE | 1000 | ZŠ Ostrovní |
75 | | Ucháčová Klára 1 | CZE | 1000 | ZŠ Ostrovní |
76 | | Ulrych Václav 4 | CZE | 1000 | DDM Nymburk |
77 | | Vondráčková Alena 9 | CZE | 1000 | ZŠ Žatec |
78 | | Votavová Eliška 5 | CZE | 1000 | ZŠ Spořická |
79 | | Zachař Filip 3 | CZE | 1000 | ZŠ B. Hrabala |
80 | | Čamra Luboš 5 | CZE | 1000 | ZŠ Spořická |
81 | | Čermák Tomáš 5 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
82 | | Šilhánek Martin 6 | CZE | 1000 | TJ Jince |
83 | | Šimáček Vojtěch 5 | CZE | 1000 | ZŠ Spořická |
84 | | Šindelář Libor 7 | CZE | 1000 | ZŠ a MŠ Nebušice |
85 | | Škurek Martin 5 | CZE | 1000 | ZŠ Spořická |
86 | | Šmejkal Jakub 2 | CZE | 1000 | ZŠ Jince |
|
|
|
|