Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přihlášky E-mailem do pátka 31. března 2023 do 14:00 na e-mail sachklub.klatovy@seznam.cz

ŠSPK - KP mládeže v rapid 2023 HD08+HD10

Poslední aktualizace01.04.2023 15:54:08, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for player Hledej

Startovní listina

Čís.JménoIDFEDRtgTypKlub/Místo
1Křivka, Lukáš52886CZE1249H10TJ Sokol Plzeň-Letná
2Tirb, Alexej54203CZE1213H10ŠK 64 Plzeň
3Koutecký, Václav54683CZE1196H10ŠK 64 Plzeň
4Tomeš, Jan53480CZE1121H10ŠK Sokol Klatovy
5Tykalová, Barbora53487CZE1108D08ŠK Sokol Klatovy
6Střihavka, Petr54612CZE1062H08TJ Sokol Plzeň-Letná
7Brůha, Jan54737CZE1000H08ŠK Sokol Klatovy
8Buršík, Jakub56194CZE1000H08Sokol Domažlice
9Folda, Matyáš0CZE1000H08ŠK 64 Plzeň
10Gális, Roman0CZE1000H10ŠK Garde Kaznějov
11Gallik, Matyáš0CZE1000H08ŠK Garde Kaznějov
12Hrubý, Václav53485CZE1000H10ŠK Sokol Klatovy
13Hůrková, Adéla0CZE1000D08ŠK Sokol Klatovy
14Jančík, Matěj0CZE1000H10ŠK 64 Plzeň
15Janoušek, Matěj53609CZE1000H08ŠK Líně
16Jenč, Jakub48420CZE1000H10ŠK Líně
17Jenč, Vítězslav53608CZE1000H08ŠK Líně
18Karimov, Idel0CZE1000H08ŠK Sokol Klatovy
19Kindelmann, Václav53486CZE1000H10ŠK Sokol Klatovy
20Kindelmannová, Svatava53483CZE1000D10ŠK Sokol Klatovy
21Kolář, Daniel0CZE1000H10ŠK Sokol Klatovy
22Mrvečka, Lukáš0CZE1000H08ŠK Sokol Klatovy
23Němec, Ondřej54736CZE1000H08ŠK Sokol Klatovy
24Nguyen Minh, Khang0CZE1000H08ŠK 64 Plzeň
25Okrouhlý, Vojtěch0CZE1000H10
26Oliberius, Alex54735CZE1000H08ŠK Sokol Klatovy
27Orlíková, Karolína Vanesa0CZE1000D08ŠK Sokol Klatovy
28Páník, Adam54004CZE1000H08ŠK Tachov
29Strazhnyk, Yevhen55107CZE1000H10SK Petřín Plzeň
30Šobr, Antonín0CZE1000H10ŠK 64 Plzeň
31Tomeš, Dominik53724CZE1000H08ŠK Sokol Klatovy
32Trčková, Ema54721CZE1000D08ŠK 64 Plzeň
33Tykalová, Eva54739CZE1000D08ŠK Sokol Klatovy
34Valečka, Lukáš0CZE1000H10ŠK Tachov
35Vlnař, Tomáš0CZE1000H08ŠK Sokol Klatovy
36Vogeltanz, Luboš54896CZE1000H08Sokol Domažlice
37Voráčková, Viktorie0CZE1000D08ŠK Sokol Klatovy