MCR mladeze 2023 - D12 Poslední aktualizace18.03.2023 13:01:17, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 22
Pořadí po 3 kole
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | | Vancakova Veronika | CZE | 1518 | Beskydska Sachova Skola Z.S. | 3 | 0 | 4 | 5,5 |
2 | 5 | | Stara Zuzana | CZE | 1356 | Sk Stare Mesto | 3 | 0 | 4 | 5 |
3 | 3 | | Lickova Anna | CZE | 1457 | Unichess | 3 | 0 | 3,5 | 5 |
4 | 7 | | Jakubse Tamae Severina | CZE | 1293 | Tj Bohemians Praha | 3 | 0 | 3 | 4 |
5 | 2 | | Markina Sofiia | CZE | 1468 | Sk Aurora-Sach. Skola Anatolij | 2 | 0 | 5 | 6 |
6 | 4 | | Nova Anezka | CZE | 1367 | Sk Sokol Klatovy | 2 | 0 | 4,5 | 5,5 |
7 | 6 | | Janouskova Eliska | CZE | 1331 | Sk Line | 2 | 0 | 4,5 | 4,5 |
8 | 24 | | Levchenko Alisa | CZE | 1000 | Jezdci Jundrov | 2 | 0 | 4 | 4,5 |
9 | 8 | | Lackova Lucie | CZE | 1284 | Beskydska Sachova Skola Z.S. | 2 | 0 | 4 | 4,5 |
10 | 9 | | Barteckova Nikol | CZE | 1253 | Beskydska Sachova Skola Z.S. | 2 | 0 | 3 | 3 |
11 | 14 | | Katasonova Olga | CZE | 1133 | Unichess | 2 | 0 | 2 | 2,5 |
12 | 21 | | Langner Laura | CZE | 1035 | Slavoj Cesky Tesin | 1,5 | 0 | 4,5 | 5,5 |
13 | 29 | | Spetlova Stella | CZE | 1000 | Sachy Krnov, Z.S. | 1,5 | 0 | 4,5 | 5,5 |
14 | 11 | | Kusova Nikola | CZE | 1236 | Sk Spartak Chodov | 1,5 | 0 | 4,5 | 5 |
15 | 15 | | Mojzisova Barbora | CZE | 1127 | Sk Sokol Vysehrad | 1,5 | 0 | 4,5 | 4,5 |
16 | 28 | | Skotakova Stela | CZE | 1000 | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, | 1,5 | 0 | 4 | 5,5 |
17 | 12 | | Archlebova Iva | CZE | 1170 | Tj Jiskra Jaromer | 1,5 | 0 | 4 | 4,5 |
18 | 17 | | Pruskova Justyna | CZE | 1077 | Beskydska Sachova Skola Z.S. | 1,5 | 0 | 3,5 | 4 |
19 | 13 | | Stepankova Linda | CZE | 1152 | Tj Kralupy, Z.S. | 1,5 | 0 | 3 | 3,5 |
20 | 19 | | Koutecka Magdalena | CZE | 1002 | Sk 64 Plzen | 1 | 0 | 5 | 5,5 |
21 | 18 | | Archlebova Eva | CZE | 1039 | Tj Jiskra Jaromer | 1 | 0 | 4 | 4 |
22 | 27 | | Silhankova Simona | CZE | 1000 | Sk Line | 1 | 0 | 3,5 | 4 |
23 | 16 | | Hujova Tess | CZE | 1094 | Sk Spartak Celakovice | 1 | 0 | 3,5 | 3,5 |
24 | 10 | | Brabcova Nikola | CZE | 1250 | Sachy Stepan | 1 | 0 | 3,5 | 3,5 |
25 | 25 | | Peskova Sara | CZE | 1000 | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, | 1 | 0 | 2,5 | 2,5 |
26 | 22 | | Kadlecova Alena | CZE | 1000 | Sachy Krnov, Z.S. | 0,5 | 0 | 4 | 5,5 |
27 | 26 | | Rudova Jana | CZE | 1000 | Sachovy Klub Lipa, Z.S. | 0,5 | 0 | 3,5 | 5 |
28 | 20 | | Jenikova Sabina | CZE | 1044 | Sk Spartak Celakovice | 0 | 0 | 3,5 | 4,5 |
29 | 23 | | Kubalova Nikol | CZE | 1000 | Sk Spartak Celakovice | 0 | 0 | 3 | 4 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|