Logged on: Gast
Servertime 03.05.2024 00:17:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Memoriál A.Vaculíka 2012
Last update 28.04.2012 15:18:33, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 18
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
GM
Michalík Peter
SVK
2529
Šk Prievidza
2
IM
Sosna Jan
CZE
2407
ŠK Zlín
3
FM
Ponížil Cyril
CZE
2371
ŠK Zlín
4
Roubalík Jakub
CZE
2310
ŠK Zlín
5
FM
Bělunek Vladimír
CZE
2278
Tatran Litovel
6
Urbanec Ladislav
CZE
2273
7
Dobrotka Martin
SVK
2259
Šk Prievidza
8
Kičmer Petr
CZE
2223
Baník Havířov
9
Koutný Petr
CZE
2171
ŠK Zlín
10
Krčál Michal
CZE
2129
ŠK Zlín
11
Plšek Miroslav
CZE
2125
Fatra-Slavia
12
Kunc Miroslav
CZE
2117
Fatra-Slavia
13
Michalčák Lubomír
CZE
2116
ŠO TJ Zašová
14
Juříček Stanislav
CZE
2105
Zbrojovka Vsetín
15
Macura Emil
CZE
2096
ŠK Zlínterm
16
Hodovský Jiří
CZE
2084
ŠK Zlín
17
Balážec Ludovít
CZE
2050
ŠK Zlín
18
Slovák Pavel
CZE
2028
ŠK Zlín
19
Kocián Miroslav
CZE
2020
ŠK Zlín
20
Svoboda Rostislav
CZE
2019
ŠK Zlín
21
Rafaja Marek
CZE
2017
ŠK Holešov
22
Karlík Ondřej
CZE
2016
Sokol Hošťálková
23
Škovran Jaroslav
SVK
2000
ŠK Zlín
24
Beneš Miroslav
CZE
1961
ŠK Zlín
25
Blümelová Zdeňka
CZE
1953
Slavia Kroměříž
26
Štec František
CZE
1953
TJ Spartak Přerov
27
Chmelař Zdeněk
CZE
1948
Sokol Vizovice
28
Bělunek Zdeněk
CZE
1941
ŠO TJ Zašová
29
Veselský František
CZE
1941
Sokol Hošťálková
30
Uhlíř Jiří
CZE
1902
Podhradní Lhota
31
Vymětal Milan
CZE
1894
ŠK Holešov
32
Sviták Josef
CZE
1883
Sokol Slavičín
33
Plášek Radim
CZE
1862
TJ Bojkovice
34
Mikulčík Josef
CZE
1857
Spartak Uherský Brod
35
Krejčiřík Radim
CZE
1843
Fatra-Slavia
36
Malina Zdeněk
CZE
1759
ŠO TJ Zašová
37
Strojil Jiří
CZE
1748
ŠK Zlín
38
Kolomazník Ladislav
CZE
1744
Fatra-Slavia
39
Mudry Jan
CZE
1742
Huslenky
40
Vlachopulos Elefteris
CZE
1733
ŠO TJ Karolinka
41
Bednařík Josef
CZE
1720
Sokol Hošťálková
42
Gajdůšek Zdeněk
CZE
1709
ŠK Zlín
43
Trávníček Jaroslav
CZE
1673
T.J. Sokol Morkovice
44
Bambušek Vladislav
CZE
1672
ŠO TJ Karolinka
45
Phamová Xuan Mai
CZE
1643
ŠK Zlín
46
Čermák Jaroslav
CZE
1634
Spartak Uherský Brod
47
Náplava Milan
CZE
1614
Fatra-Slavia
48
Valenta Josef
CZE
1610
Podhradní Lhota
49
Jestříbek Martin
CZE
1560
Fatra-Slavia
50
Čapka Hynek
CZE
1538
ŠK Zlín
51
Gottwald Pavel
CZE
1434
Fatra-Slavia
52
Peterka Josef
CZE
1413
Sokol Vidče
53
Procházka Ludvík
CZE
1404
Sportovní klub Prostějov
54
Juřena Matyáš
CZE
1388
ŠK Zlín
55
Suchánek Kryštof
CZE
1381
ŠK Zlín
56
Ptáček Jiří
CZE
1000
ŠO TJ Karolinka
57
Růdl Karel
CZE
1000
SK Rusava
58
Suchánek Hanuš
CZE
1000
ŠK Zlín
59
Tůma František
CZE
1000
60
Vičánek Josef
CZE
1000
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use