4. Velká cena KHŠS – Velká cena ZŠ Josefa Gočára Hradec Králové kat. II. 2010 a mladšíPoslední aktualizace17.12.2022 16:04:45, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | | Krautschneider Daniel Jan | CZE | 1522 | Region Panda, z.s. | 6 | 0 | 26 | 27,5 |
2 | 5 | | Reschel Josef | CZE | 1029 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem | 6 | 0 | 22,5 | 24 |
3 | 2 | | Vlček Vítězslav | CZE | 1320 | TJ Náchod | 5 | 1,5 | 30 | 33 |
4 | 4 | | Borowska-Sorus Katarzyna | POL | 1044 | | 5 | 1 | 27 | 29 |
5 | 8 | | Archlebová Iva | CZE | 1003 | TJ Jiskra Jaroměř | 5 | 0,5 | 28,5 | 32 |
6 | 6 | | Holubář Roman | CZE | 1020 | ŠŠPM Lipky HK | 4,5 | 0 | 27 | 29,5 |
7 | 28 | | Vošmik Jáchym | CZE | 0 | Šachový klub Lípa, z.s. | 4,5 | 0 | 25,5 | 28,5 |
8 | 29 | | Zmija Pavel | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 4,5 | 0 | 25,5 | 28 |
9 | 27 | | Vojáček Vojtěch | CZE | 0 | TJ Nová Paka | 4 | 0 | 22,5 | 24,5 |
10 | 3 | | Archlebová Eva | CZE | 1069 | TJ Jiskra Jaroměř | 4 | 0 | 22,5 | 24 |
11 | 15 | | Honsa Tadeáš | CZE | 0 | TJ Náchod | 4 | 0 | 20 | 21,5 |
12 | 12 | | Dokoupil Marek | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 3,5 | 0 | 26,5 | 29,5 |
13 | 13 | | Fejfarová Anna | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 3,5 | 0 | 21 | 22,5 |
14 | 17 | | Chyc Rafał | POL | 0 | | 3,5 | 0 | 20,5 | 22 |
15 | 23 | | Plíva Štěpán | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 3,5 | 0 | 18 | 19,5 |
16 | 26 | | Smutek David | CZE | 0 | Šachový klub Lípa, z.s. | 3,5 | 0 | 15,5 | 17 |
17 | 14 | | Halenár Hynek | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 25 | 28 |
18 | 18 | | Kozáková Kateřina | CZE | 0 | Šachový klub Lomnice nad Popelkou, | 3 | 0 | 24,5 | 27,5 |
19 | 9 | | Bičiště Adam | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 3 | 0 | 22 | 23,5 |
20 | 11 | | Burkat Adrian | POL | 0 | | 3 | 0 | 19 | 20,5 |
21 | 25 | | Seifert Petr | CZE | 0 | | 3 | 0 | 18,5 | 20 |
22 | 22 | | Novotný Antonín | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 17,5 | 19 |
23 | 30 | | Veselý Daniel | CZE | 0 | Region Panda, z.s. | 2,5 | 2 | 21,5 | 23,5 |
24 | 21 | | Musil Jindřich | CZE | 0 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2,5 | 0,5 | 18 | 19,5 |
25 | 24 | | Práza Eduard | CZE | 0 | TJ Náchod | 2,5 | 0,5 | 17 | 18,5 |
26 | 7 | | Snopek Jan | CZE | 1006 | Region Panda, z.s. | 2 | 0 | 23 | 26 |
27 | 20 | | Majoch Jakub | POL | 0 | Twierdza Kłodzko | 2 | 0 | 23 | 24,5 |
28 | 19 | | Linhart Vincenc | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 2 | 0 | 22 | 23,5 |
29 | 10 | | Brožová Lucie | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 2 | 0 | 20,5 | 21,5 |
30 | 16 | | Hrubá Michaela | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 1,5 | 0 | 22 | 24 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|