Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Pojedinačno brzopotezno prvenstvo Hrvatske za kadete i mlade U18

Zadnja izmjena25.11.2022 21:40:50, Creator/Last Upload: im-ia nenad doric

Search for player Pretraži

Konačni poredak nakon 11 Kola

Mj.SNoImeVrstaspolFEDRtgIRtgNKlub/GradBod. TB1  TB2  TB3 nwwew-weKrtg+/-
11MKKovač PetarU16CRO23172192ŠK Codeasy, Vukovar9,567,57762,5119,59,96-0,4620-9,2
22NMNovosel LovroU18CRO21672275Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja9,567,57753,5119,58,720,782015,6
320IGal AndrejU14CRO17792073Šk Samobor, Samobor86776,5461184,493,512070,2
44MKGrgantov MarinU16CRO20872121Šk Petar Sedlar - Pepe, Kaštel Novi864,574461188,19-0,1920-3,8
58MKVučenović DamianU16CRO19712131ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb7,56473,548117,56,880,622012,4
63MKFranc BornaU16CRO21132132Šk Samobor, Samobor7,56372,547117,58,86-1,3620-27,2
717IZadro MatejU16CRO18272013ŠŠK Koprivnica, Koprivnica76877,5501175,061,942038,8
827IIRašić IvanU16CRO16901995Šk Petar Sedlar - Pepe, Kaštel Novi762,572481061,854,152083
95MKSundać IvanoU14CRO20832116ŠK Crikvenica, Crikvenica761,57144,51178,70-1,7020-34
1013IČubrić AndrijaU16CRO18492087ŠK Rijeka, Rijeka761,571441176,150,852017
1115IIPehar BornaU14CRO18401957ŠK Mornar, Split75765421177,16-0,1620-3,2
1226ITomljanović IvanoU14CRO17362022ŠK Crikvenica, Crikvenica7566339,51174,862,142042,8
1325IDomović OgnjenU18CRO17462029ŠK Picok, Đurđevac6,563,57344116,53,023,482069,6
146IBegić DomagojU16CRO19852041Šk Petar Sedlar - Pepe, Kaštel Novi6,563,57144116,57,99-1,4920-29,8
1519IIĐurić LeonU16CRO17801997Šk Samobor, Samobor6,557,565,538116,56,62-0,1220-2,4
1610IIPoljan MaxU14CRO18911989ŠK Stridon, Štrigova6,555,562,534,5116,58,48-1,9820-39,6
1743IIIMešnjak KrunoslavU16CRO12931828ŠD Varaždin, Varaždin6,553,561,535,5116,51,724,782095,6
189IFriščić MatejU18CRO19542020ŠŠK Podravka, Koprivnica661,569,539,51167,96-1,9620-39,2
1924IIPetrus AdrianU14CRO17541977ŠŠK Marof, Novi Marof655,562,5371166,34-0,3420-6,8
2028IIIKrešić VidU14CRO16631845ŠK Crikvenica, Crikvenica65463,5331165,110,892017,8
2114IMartić FilipU16CRO18442053ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb65461,536,51167,31-1,3120-26,2
2235IIŠimunković BartolU14CRO15871911Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja65158,5321164,901,102022
2323MKHajdinić EmaU14wCRO17572007ŠK Kraljevica, Kraljevica5,557,565,537115,55,55-0,0520-1
2412IJaković RokoU16CRO18522069ŠK Oroslavje, Oroslavje5,556,563,535,5115,57,29-1,7920-35,8
2511IPoljak StipeU16CRO18652033Šk Petar Sedlar - Pepe, Kaštel Novi5,5556337115,57,44-1,9420-38,8
267IKonjević NikolaU14CRO19792027Šk Codeasy, Vukovar5,554,562,534,5115,58,60-3,1020-62
2729MKBegić KlaraU16wCRO16591875Šk Petar Sedlar - Pepe, Kaštel Novi5,55463,531115,55,220,28205,6
2822IIFrouth ViborU14CRO17691933ŠK Zagreb, Zagreb5,553,56338115,54,391,112022,2
2939IIIMrkić ŠimunU16CRO14561861ŠK Zadar, Zadar5,55259,531,5115,52,413,092061,8
3018NMMihaljević EvaU16wCRO17932055ŠŠK Konaki, Novo Virje5,549,55931,5115,57,15-1,6520-33
3130IIIMucić LovroU14CRO16421866ŠK Pula, Pula5,54855,528,5115,57,51-2,0120-40,2
3240IIIVolić DujeU16CRO14201882ŠK Brda, Split557,564,5321152,752,252045
3321IILjubić LukaU18CRO17701998Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja555,563,5361156,75-1,7520-35
3433IIKos NikolaU14CRO16041892Šk Polet, Buševec552,55931,51154,330,672013,4
3534IFriščić LauraU16wCRO15911766ŠK Ivanec, Ivanec55259,530,51155,43-0,4320-8,6
3632IIŠokec KarloU16CRO16111923ŠK Picok, Đurđevac55158281156,92-1,9220-38,4
3731IVMandalinić DavidU16CRO16341787ŠK Pula, Pula550,56026,51156,29-1,2920-25,8
3816IMandarić FranU16CRO18311972Šk Codeasy, Vukovar4,56170,536,5114,56,56-2,0620-41,2
3937IIIMartić IvanU14CRO14961795ŠŠK Koprivnica, Koprivnica4,55359,528114,53,461,042020,8
4036IIIRadić BornaU14CRO15551845Šk Codeasy, Vukovar4,548,555,528114,55,62-1,1220-22,4
4144IIDomislović HelenaU14wCRO12341700ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno4,545,552,523,5114,53,071,432028,6
4238IŽegrec EmaU18wCRO14621831ŠK Oroslavje, Oroslavje4,54550,525103,53,67-0,1720-3,4
4342IIIŽugec PetarU16CRO13131835Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja4,5445122,5103,53,220,28205,6
4448IBalent SaraU18wCRO11781780ŠK Bjelovar, Bjelovar4,542,54824103,52,111,392027,8
4546IIIRadalj NikoU14CRO12261743Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja4,54248,524103,52,820,682013,6
4647IVŽugec DavidU14CRO12071719ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja446,554,522,51142,781,222024,4
4752IVFriščić PaulaU14wCRO11101600ŠK Ivanec, Ivanec438,545181143,180,822016,4
4841IŽagar Lara MarijaU14wCRO14031839ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja438,544,5221034,26-1,2620-25,2
4951IVinković HanaU14wCRO11271803ŠK Šahovski centar Nexus, Županja43440171033,31-0,3120-6,2
5050Malarić JosipU14CRO11341600Hrvatski šahovski savez3,5364218102,52,78-0,2820-5,6
5153Guliš LukasU14CRO10701604Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja3,533,540,517102,52,89-0,3940-15,6
5245Smuđ AnaU18wCRO12311600ŠD Varaždin, Varaždin33439,5141024,67-2,6720-53,4
5354Vukovac ElizabetaU14wCRO01600ŠK Šahovski centar Nexus, Županja136438111
5449Štedul LukaU14CRO11431600Šk Codeasy, Vukovar037,543,501003,23-3,2340-129,2

Bilješka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break