Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O losinského kapra 2022

Poslední aktualizace12.12.2022 16:26:18, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 125

Search for player Hledej

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1
GMAzarov SergeiFID25500Cizinci
2
GMOmelja ArtemUKR24440Cizinci
3
GMGlek IgorBEL23960
4
IMCerveny MartinCZE23942353Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
5
IMBures JaroslavCZE23282272Beskydska Sachova Skola Z.S.
6
IMBurdalev KirillCZE23232295Sk Dopravni Podnik Praha
7
FMBrejnik GustavCZE21832342Slavia Kromeriz
8
FMJedlicka AlesCZE216621772222 Sk Polabiny, Z.S.
9
Vaculik JakubCZE21372139Sk Velke Losiny
10
FMVrana FrantisekCZE21212094Sk Stare Mesto
11
Gnida PatrikCZE21202105Sachy Hostalkova Z.S.
12
WIMNovosadova KristynaCZE20832093wJezdci Jundrov
13
FMLys JosefCZE20792040Sokol Brusperk
14
Kubat PavelCZE20642023Orel Jednota Orechov
15
Vodak RostislavCZE20572011Sk Velke Losiny
16
Maly MarekCZE20522073Sk Velke Losiny
17
Bures VladimirCZE20481968Sk Velke Losiny
18
Ruzicka ZdenekCZE20431958Sachovy Klub Loko Praha
19
WFMKubikova HanaCZE20202025wKlub Sachistu Ricany 1925
20
Jires JiriCZE20031964So Mks Vyskov
21
WFMZpevakova JanaCZE19851961wSk Stare Mesto
22
FMValenta Vit VaclavCZE19651936Sk Velke Losiny
23
Smejkal JanCZE19501783Tj Stefanydes Policka
24
Gawlas RomanCZE19381965Tatran Litovel
25
WFMSvobodova MichaelaCZE18971955wJezdci Jundrov
26
Vranova ZdenkaCZE18881862wSk Stare Mesto
27
Orgon DusanSVK18800
28
Vavra AntoninCZE18701862Sk Stare Mesto
29
Stefanisin JanCZE18631836So Jiskra Rymarov
30
Telarik RadekCZE18471872Sachovy Klub Bohunovice, Z.S.
31
Dome MichalCZE18461766Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
32
Kubicek PavelCZE18191785Orel Jednota Orechov
33
Novotny LubomirCZE17921744Sk Libstat
34
Klimes JiriCZE17811832Sk Velke Losiny
35
Prucek LadislavCZE17551800Sokol Premyslovice
36
Klaban RomanCZE17301688Sk Velke Losiny
37
Balek JiriCZE17181553Sk Lostice
38
Polach LadislavCZE16781540Sk Velke Losiny
39
Jerabkova JuliaCZE16731702wSachovy Klub Mohelnice, Z.S.
40
Viktorin PetrCZE16721708Sk Velke Losiny
41
Kofranek DavidCZE16721597Sk Lostice
42
Orgon PatrikSVK16390
43
Vagner PatrikCZE16331709Tj Nachod
44
Buchta MartinCZE16321652Tj Stefanydes Policka
45
Karlik PetrCZE15971627Sk Zs Horka Nad Moravou
46
Vodak VojtechCZE15851476Sk Velke Losiny
47
Macek OldrichCZE15781596Sk 1921 Zabreh
48
Klezl FrantisekCZE15731679Sk Velke Losiny
49
Hampl PavelCZE15541782Sachy Hostalkova Z.S.
50
Telarik MojmirCZE15461628Sachovy Klub Bohunovice, Z.S.
51
Milfort VaclavCZE15441358Sk 1921 Zabreh
52
Sysr PavelCZE15391537Tj Spartak Letohrad
53
Kubicek MartinCZE15201598Sk 1921 Zabreh
54
Bartova SarkaCZE15161664wTj Libina
55
Ramian ZdenekCZE14911520Sachovy Klub Ostrava-Jih
56
Kanovsky PetrCZE14580Individualni Clen
57
Bucek MiroslavCZE14471473Orel Jednota Orechov
58
Glacner KarelCZE14211496Sk Bystrc Oilers
59
Jerabek JanCZE14001360Sachovy Klub Mohelnice, Z.S.
60
Lorencova JitkaCZE13691389wTj Spartak Letohrad
61
Fibich MilanCZE12821486Sk Velke Losiny
62
Vanicek VojtechCZE11021267Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
63
Hojgr KarelCZE01661Sachovy Klub Bohunovice, Z.S.
64
Glanc MiroslavCZE01643Sk Zs Hrabisin
65
Stepan JakubCZE01401Sachovy Klub Bohunovice, Z.S.
66
Wagner RostislavCZE01193Sachovy Klub Olomouc Z.S.
67
Bebcak MatejCZE01000
68
Krejci DanielCZE01000
69
Maresova Valentyna MarieCZE01000wSk 1921 Zabreh
70
Re TomasCZE01000
71
Skarabela JiriCZE01000
72
Stojaspal LukasCZE01000