Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

26. DRŽAVNO ŠPORTSKO NATJECANJE DRAGOVOLJACA I VETERANA DOMOVINSKOG RATA 2022.

Zadnja izmjena01.10.2022 16:50:08, Creator/Last Upload: Anto Majic

Turnirski sastav sa rezultatima po kolima

  11. Vukovarsko-srijemska županija (RtgAvg:2032, TB1: 7 / TB2: 112,5)
Bo.ImeRtgFEDFideID1234567Bod.PartijeRtgAvg
1IIŠćević Antun1774CRO145153850010½12,561730
2MKPetrović Dražen2039CRO145040301101100471890
3IMatanović Zlatko1903CRO14507293010½½0261746
4MKBorković Tomislav2100CRO14546825½000,531909
5CMLeaković Ivica2087CRO14504707101111561746

Podaci o igraču

Šćević Antun II 1774 CRO Rp:1673
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
15MKBonjeković Jurica2016CRO4s 01
370Zelenika Zoran2081CRO4,5s 01
422IIIJurić Boris1709CRO3w 11
565IMišković Božo1960CRO4s 01
61Tot Miroslav0CRO2,5w ½1
778Švajda Tomica1615CRO1w 11
Petrović Dražen MK 2039 CRO Rp:1940
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
16IIJusufi Denis1909CRO4,5w 12
247IPiacun Eduard1910CRO3w 11
371FMSamovojska Damir2183CRO5,5w 02
423IIKozić Goran1783CRO3s 12
566IIITadinac Saša1687CRO2w 12
62MKŠpoljar Marijan2135CRO5,5s 02
779IVMartić Pejo1620CRO3s 02
Matanović Zlatko I 1903 CRO Rp:1621
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
17IIIPetrović Mirko1562CRO4,5s 03
248IIĐurić Petar1839CRO3s 12
372MKMeštrović Toni1919CRO4,5s 03
424Gović Ljubomir1507CRO2w ½3
567IIKaćunko Jozo1877CRO1,5s ½3
780IGrčić Hrvoje1771CRO3w 03
Borković Tomislav MK 2100 CRO Rp:1636
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
18Vukman Branko1786CRO4w ½4
249MKZrilić Božo1867CRO3w 03
63MKČubelić Milan2074CRO6w 03
Leaković Ivica CM 2087 CRO Rp:2019
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
250Kovač Alojzije1600CRO4,5s 14
373MKFrouth Nenad2121CRO6,5w 04
425Tudić Milivoj1514CRO2s 14
568Šimić Ivica1600CRO1,5w 14
64ISedić Mijo2041CRO2s 14
781Rosipol Damir1600CRO1s 14

Bodovi po pločama

1. Kolo
Bo.12  Karlovačka županijaRtg-3  Vukovarsko-srijemska županijaRtg2½:1½
3.1MK
Bonjeković Jurica
2016-II
Šćević Antun
17741 - 0
3.2II
Jusufi Denis
1909-MK
Petrović Dražen
20390 - 1
3.3III
Petrović Mirko
1562-I
Matanović Zlatko
19031 - 0
3.4
Vukman Branko
1786-MK
Borković Tomislav
2100½ - ½
2. Kolo
Bo.3  Vukovarsko-srijemska županijaRtg-14  Primorsko-goranska županijaRtg3 : 1
7.1MK
Petrović Dražen
2039-I
Piacun Eduard
19101 - 0
7.2I
Matanović Zlatko
1903-II
Đurić Petar
18391 - 0
7.3MK
Borković Tomislav
2100-MK
Zrilić Božo
18670 - 1
7.4CM
Leaković Ivica
2087-
Kovač Alojzije
16001 - 0
3. Kolo
Bo.2  Grad ZagrebRtg-3  Vukovarsko-srijemska županijaRtg4 : 0
4.1
Zelenika Zoran
2081-II
Šćević Antun
17741 - 0
4.2FM
Samovojska Damir
2183-MK
Petrović Dražen
20391 - 0
4.3MK
Meštrović Toni
1919-I
Matanović Zlatko
19031 - 0
4.4MK
Frouth Nenad
2121-CM
Leaković Ivica
20871 - 0
4. Kolo
Bo.3  Vukovarsko-srijemska županijaRtg-17  Šibensko-kninska županijaRtg3½: ½
6.1II
Šćević Antun
1774-III
Jurić Boris
17091 - 0
6.2MK
Petrović Dražen
2039-II
Kozić Goran
17831 - 0
6.3I
Matanović Zlatko
1903-
Gović Ljubomir
1507½ - ½
6.4CM
Leaković Ivica
2087-
Tudić Milivoj
15141 - 0
5. Kolo
Bo.15  Splitsko-dalmatinska županijaRtg-3  Vukovarsko-srijemska županijaRtg1½:2½
5.1I
Mišković Božo
1960-II
Šćević Antun
17741 - 0
5.2III
Tadinac Saša
1687-MK
Petrović Dražen
20390 - 1
5.3II
Kaćunko Jozo
1877-I
Matanović Zlatko
1903½ - ½
5.4
Šimić Ivica
1600-CM
Leaković Ivica
20870 - 1
6. Kolo
Bo.3  Vukovarsko-srijemska županijaRtg-13  Virovitičko-podravska županijaRtg1½:2½
5.1II
Šćević Antun
1774-
Tot Miroslav
0½ - ½
5.2MK
Petrović Dražen
2039-MK
Špoljar Marijan
21350 - 1
5.3MK
Borković Tomislav
2100-MK
Čubelić Milan
20740 - 1
5.4CM
Leaković Ivica
2087-I
Sedić Mijo
20411 - 0
7. Kolo
Bo.3  Vukovarsko-srijemska županijaRtg-16  Požeško-slavonska županijaRtg2 : 2
7.1II
Šćević Antun
1774-
Švajda Tomica
16151 - 0
7.2MK
Petrović Dražen
2039-IV
Martić Pejo
16200 - 1
7.3I
Matanović Zlatko
1903-I
Grčić Hrvoje
17710 - 1
7.4CM
Leaković Ivica
2087-
Rosipol Damir
16001 - 0