Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 10:44:03
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat Territorial Absolut de Lleida 2022 - Grup II
Darrera actualització27.11.2022 16:10:41, Creador/Darrera càrrega: Ramon Verdes Nadal
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
4. Ronda El 2022/10/23 A les 09.30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
20
Parra Castano Toni
1511
3
½ - ½
3
Dea Ruiz Jofre
1552
14
2
21
Niubo Parramon Edgar
1510
3
½ - ½
2½
Sole Castane Jaume
1557
12
3
5
Parra Rebolleda Antoni
1688
2½
1 - 0
2½
Becerra Gomez Juan Jose
1536
17
4
22
Dea Amaro Marius
1496
2½
0 - 1
2
Nieto Badia Pau
1735
4
5
18
Berenguer Milanes Josep
1529
2
½ - ½
2
Villa Gimenez Carmelo
1775
1
6
3
Montoliu Torne Domenec
1742
2
1 - 0
2
Gonzalez Sorolla Abel
1455
25
7
34
Berge Gallego Pau
1389
2
1 - 0
2
Cardona Marin Wilson
1645
6
8
9
Mares Mario Gabriel
1602
2
1 - 0
2
Serra Tersa Salvador
1425
29
9
19
Cabestany Serra Xavier
1519
2
1 - 0
2
Montagut Gonzalez Joan
1544
16
10
2
Vicente Oliva Miquel A.
1751
1½
0 - 1
1½
Falguera Riu Mateu
1417
31
11
7
Melich Martinez Josep
1627
1½
½ - ½
1½
Capdevila Duran Joan
1357
36
12
27
Pascual Morera Jordi
1452
1½
0 - 1
1½
Bell-Lloch Albareda Miquel A
1621
8
13
33
Duro Sole Ramon
1402
1½
0 - 1
1½
Holgado Encinas Cesar
1586
10
14
37
Rosell Planella Frederic
1355
1½
0 - 1
1½
Escudero Ribo Alexia
1560
11
15
23
Ribes Gonzalez Jose Ramon
1490
1½
0 - 1
1½
Bosch Carrera Laia
1185
40
16
15
Coria Gonzalez Pedro
1545
1
0 - 1
1½
Vidal Pascual Jordi
1699
46
17
35
Ibanez Zamora Canuto
1384
1
½ - ½
1
Pardina Mundo Carles
1554
13
18
24
Massot Fernandez Ian
1470
1
1 - 0
1
Arbizu Arbones Miguel Angel
1700
43
19
26
Jucla Esteve Francisco Javier
1452
1
1 - 0
1
Cabre Pons Jordi
1605
51
20
28
Valios Blanco Xavier
1450
1
1 - 0
1
Lupianez Elez Victor
1511
52
21
32
Cabiscol Catala Nadal
1410
1
1 - 0
1
Pinol Bosch Gerard
1352
54
22
44
Colomer Meseguer Salvador
1700
½
0 - 1
1
Lopez Morato Jeronimo
1417
30
23
47
Escobosa Diaz Oscar
1684
½
0 - 1
0
Corominas Romeu Jordi
1700
45
24
53
Beas Torres Aleix
1501
0
+ - -
0
Florez Sarasa Angel
1684
48
25
38
Torres Diez Pau
1342
½
0
Sense emparellar
26
39
Gasso Gonzalez Gloria
1254
0
0
Sense emparellar
27
41
Torres Diez Marc
1164
1
0
Sense emparellar
28
42
Pinol Bosch Biel
1158
2
0
Sense emparellar
29
49
Alcazo Castellarnau Jaume
1647
0
0
Sense emparellar
30
50
Miret Monne Pere Joan
1612
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió