Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor SŠS 2022/23

Poslední aktualizace02.04.2023 19:01:57, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 96

Search for player or team Hledej

Nasazení hráčů

3. Kolo Datum kola 2022/11/13 Hodina 10:00
Šach.2  Šachový klub Zdice AELO-12  ŠK Český Brod AELO2½:5½
1.1
Rosenbaum Vít
2151-FM
Mládek Richard
23280 - 1
1.2
Wasserbauer Radek
2133-FM
Horák Martin
21390 - 1
1.3
Bauer Jindřich
2090-
Moravec Vít
2181½ - ½
1.4
Civín Dominik
2001-
Čermák Jan
20060 - 1
1.5
Vrecion Jiří
2049-
Krejčík Miroslav
1824½ - ½
1.6
Rosenbaumová Lea
1748-
Urban Miroslav
1823½ - ½
1.7
Čuvala Tibor
1671-
Šedivý Ondřej
17871 - 0
1.8
Mruškovič Radoslav
1889-
Chybný Zdeněk
17700 - 1
Šach.3  ŠS Kostelec nad Černými lesy AELO-1  Sokol Bakov nad Jizerou BELO4 : 4
2.1FM
Šeleljo Daniel
2212-
Hulín Petr
20601 - 0
2.2
Vrabec Miloš
2107-
Záhorbenský Jaroslav
2072½ - ½
2.3
Janáček Jaroslav
2029-
Maláč Petr
19910 - 1
2.4
Zeithaml Radek
2033-
Vacek Radomír
1984½ - ½
2.5
Plášek Zdeněk
1939-
Richter Martin
19240 - 1
2.6
Bechyně Jaroslav
1992-
Garšic Petr
1865½ - ½
2.7
Suchý Ladislav
1808-
Vaníček Lukáš
18771 - 0
2.8
Forman Daniel
1955-
Pierieviezientsev Danyil
1903½ - ½
Šach.4  TJ Spartak Vlašim BELO-11  TJ Auto Škoda Mladá Boleslav AELO6 : 2
3.1WFM
Pýchová Nela
2107-
Jordanov Mihail
21560 - 1
3.2
Hrdina Robin
2148-
Kryšpín Libor
20611 - 0
3.3
Pýcha Patrik
1969-
Eliáš Jakub
19531 - 0
3.4
Vávra Stanislav
1917-
Jeřábek Jindřich
19001 - 0
3.5
Staněk Ondřej
1911-
Hložek Jan
18991 - 0
3.6
Šimák Roman
1827-
Šmejkal Josef
17921 - 0
3.7
Horák Vladimír
1949-
Dubnička Augustín
1797½ - ½
3.8
Stein Michael
1678-
Štěrba Antonín
1622½ - ½
Šach.5  JAWA Brodce AELO-10  Aero Odolena Voda AELO3 : 5
4.1
Feierfeil Jiří
1674-
Petrák Robert
20081 - 0
4.2
Fialka Miroslav
2008-
Velík Jan
1991½ - ½
4.3
Svoboda Jaromír
1961-
Doležal Vít
1975½ - ½
4.4
Procházka Jaroslav
1789-
Komprda Pavel
2004½ - ½
4.5
Vávra Jan
1966-
Valtera Jiří
17950 - 1
4.6
Kubaljak Jaromír
1788-
Jančálek Petr
18310 - 1
4.7
Sládek Oldřich
1911-
Pšenička Oldřich
1823½ - ½
4.8
Žbánek Jan
1707-
Rössler Erik
13670 - 1
Šach.6  Klub šachistů Říčany CELO-9  Kralupy AELO2½:5½
5.1
Novotný David
1993-FM
Jacko Vladimír
2369½ - ½
5.2
Bartošová Hana
1838-
Hánl František
21230 - 1
5.3
Bartoš Václav
1865-
Seifarth Robert
21990 - 1
5.4
Vavřinec Tomáš
1905-
Štursa Jan
20271 - 0
5.5
Blümel Otto
1921-
Jarrah Kamal
20230 - 1
5.6
Říha Jaroslav
1955-
Žamboch Roman
20141 - 0
5.7
Kurek Pavel
1954-
Novák Vítězslav
19780 - 1
5.8
Voráček Zdeněk
1917-
Kopecký Jiří
19210 - 1
Šach.7  DDM Sokol Nymburk AELO-8  ŠK JOLY Lysá nad Labem DELO3½:4½
6.1
Hora Milan
2142-GM
Meduna Eduard
2300½ - ½
6.2
Tesař Patrik
2057-
Čermák Michal
2050½ - ½
6.3
Brezmen Pavel
2035-
Kožený Pavel
2020½ - ½
6.4
Kaplan Daniel
2026-
Pauch Jan
2053½ - ½
6.5
Pištík Petr
2004-
Döme Michal
19421 - 0
6.6
Žigmund David
1961-
Sedlák Milan
17920 - 1
6.7FM
Seifert Milan
1978-
Daniel Jiří
1905½ - ½
6.8
Žák Zbyněk
1928-
Valtr Tomáš
18930 - 1