Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

PDŠS - Krajský přebor II západ 2022/2023

Poslední aktualizace19.02.2023 17:25:58, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10

Search for player or team Hledej

Nasazení hráčů

7. Kolo Datum kola 2023/01/22 Hodina 10.00
Šach.4  Jiskra Heřmanův MěstecELO-10  2222 ŠK Polabiny FELO5 : 3
1.1
Müller Petr
1846z-
Stoček Martin
1991V,z½ - ½
1.2
Přibyl Jiří
1867z-
Bělohlav Jan
1865z,ZK½ - ½
1.3
Honek Jan
1799z,ZK-
Škroch Martin
1870z1 - 0
1.4
Janoušek Petr
1703z-
Veselý Emanuel
1764z1 - 0
1.5
Klouček Jindřich
1656z-
Stoček Pavel
1568z½ - ½
1.6
Sedlák Petr
1502-
Vorel Bohuslav
15340 - 1
1.7
Necid Milan
1467H-
Kvapil Pavel
1468K½ - ½
1.8
Janoušek Ladislav
1466H-
Krejčí Jan
14931 - 0
Šach.5  TJ CHS Chotěboř CELO-3  ŠK Rapid Pardubice DELO5 : 3
2.1
Krejčík Tomáš
1917V,z-
Pavlovec Vladimír
1831z0 - 1
2.2
Pejřimovská Viola Ruby
1754z-
Hon Jiří
1737z,ZK1 - 0
2.3
Klabeneš Petr
1702z-
Janko Jan
1623z0 - 1
2.4
Fousek Petr
1579z-
Kurka Petr
1292z1 - 0
2.5
Fiala Milan
1802z,ZK-
Vinš Karel
1394z1 - 0
2.6
Jun Robert
1423z-
Kvapil Paul
1247z1 - 0
2.7
Jun Rostislav
1373-
Černý Zdeněk
1613½ - ½
2.8
Včela Martin
1363-
Lauryn Jakub
1235½ - ½
Šach.6  TJ ŠO Chrudim BELO-2  ŠS Železné horyELO4 : 4
3.1
Kokeš Bohuslav
1909V,z-FM
Švanda Pavel
2107H,z1 - 0
3.2
Linhart Zbyněk
1881z-
Šilar Lubomír
1995z,K½ - ½
3.3
Chvojka Jan
1617z-
Vančura Milan
1734H,z½ - ½
3.4
Bartoš Martin
1691z-
Roub Radek
1559z½ - ½
3.5
Němec Bohumil
1749V,z,-
Nešpůrek Jakub
1571z½ - ½
3.6
Krys Jan
1629z-
Rožek Jan
13711 - 0
3.7
Sokol Pavel
1459-
Seidl Václav
12020 - 1
3.8
Hajšínek Vojtěch
0-
Hrdlička Jan
14860 - 1
Šach.7  ŠK Bohemia Pardubice BELO-1  ŠO HlinskoELO5 : 3
4.1
Bartoš Karel
1790z-
Novotný Ondřej
1961z½ - ½
4.2
Mudruňka Pavel
1967z,ZK-
Adámek Milan
1829z1 - 0
4.3
Kvapil Petr
1623z-
Janda Lubomír
1736z½ - ½
4.4
Stehlík Pavel
1473z-
Londin Milan
1645K½ - ½
4.5
Šindler Jaromír
1599z-
Vojanec Hynek
16061 - 0
4.6
Koupil Štěpán
1346H-
Kafka Roman
1558½ - ½
4.7
Třasák Václav
1060-
Vacek Josef
14730 - 1
4.8
Šára David
1054H-
bez hráče
0+ - -
Šach.8  ŠK Rapid Pardubice CELO-9  TJ Sokol ZaječiceELO4 : 4
5.1
Vávra Radim
2039V,z-
Vařejčko Josef
2196H,z½ - ½
5.2
Kraus Ondřej
1987V,z-
Hájek Lukáš
2035z,ZK½ - ½
5.3
Sýkora Josef
1996V-
Králová Gabriela
1792H,z1 - 0
5.4
Joukl Martin
1687z-
Hájek Jiří
2021z,K½ - ½
5.5
Joukl Jakub
1740z,ZK-
Jelínek Milan
1892z½ - ½
5.6
Svítil Radek
1759z,K-
Jedličková Petra
1777z0 - 1
5.7
Prokop Matěj
1845z-
Hájek Jaroslav
18591 - 0
5.8
Kafka Ondřej
1132-
Konrád František
17820 - 1