Rondes 7 i 8 es jugarà al local del Club Escacs Gerunda ubicat al Centre Cívic Pla de Palau, C/ Sagagossa, 27 (Girona)

Campionat Territorial Absolut de Girona 2022 - Grup A (301615)

Darrera actualització20.11.2022 13:48:45, Creador/Darrera càrrega: carlesvila

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 7 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
PartidesHi ha 48 partides per descarregar
Excel i impressió, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF
Search for player Cerca

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDFIDEEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1Valle Luis Leo54577187CAT22262358U16Gerunda, C.E.
2MKPinsach Gelabert Alexandre22251596CAT21812332Figueres C.E.
3Carrasco Holgado David2279517CAT21372276Gerunda, C.E.
4MKGarcia Busquets Jordi2231468CAT20052153Gerunda, C.E.
5WFMVilar Lopez Monica2203111CAT20042190wFigueres C.E.
6Jorda Garcia Carles24590215CAT20032165Lloret, Club Escacs
7Lemeshev Ilya14194279UKR19952100U16Figueres C.E.
8Castrillon Otero Javier2263343CAT19882133Gerunda, C.E.
9Vinolas Anglada Laura24517925CAT18472099wFigueres C.E.
10Gultresa Boada Isaac32039867CAT18441980AOlot
11Olcina Monells Jordi24585955CAT18442083AOlot
12Navajas Alvarez Josep24538523CAT18362036ASant Andreu C.E.
13Alonso Gimenez Mauro54539412CAT18342009U12AGerunda, C.E.
14Vila I Bague Arnau24594199CAT18322024U14AFigueres C.E.
15Serra Amat Enric22272232CAT18111938S60AAlt Emporda, Club D'escacs
16Verdaguer Planella Pol24598216CAT17791995AOlot
17Ruiz Munoz Jose Carlos22280138CAT17561947AAlt Emporda, Club D'escacs
18Vilanova Guardiola Josep Maria2283280CAT17562005S60AFigueres C.E.
19Granados Aguilera Cristian32022670CAT17532036AFigueres C.E.
20Feliu Pale Joaquim54707056CAT17521984S60BPalafrugell C.E.
21Navajas Adan Joaquim22217770CAT17311928BVall Del Tenes, Club Escacs
22Canal Sala Pau54517869CAT17251983U16BOlot
23Faixedas Vidal Jordi22233474CAT17201948BFornells, Club D'escacs
24Rodriguez Navarro Ivan32029381CAT17082010BBlanes C.E.
25Navajas Alvarez Antoni24544221CAT16841957U16BSant Andreu C.E.
26Gili Cufi Victor54734517CAT16741925BAlt Emporda, Club D'escacs
27Villalba Pons Guillem54714923CAT16731975U14BFigueres C.E.
28Gallart Vila Joan22222723CAT16671904S60BSanta Eugenia Escacs
29Massaguer Soles Francesc32024118CAT16651945BSanta Eugenia Escacs
30Vidal Palou Jordi22200991CAT16341902CSanta Eugenia Escacs
31Villalba Pons Max54714931CAT16281963U16CFigueres C.E.
32Vidal Zamora Cristina2241935CAT16231881wCSanta Eugenia Escacs
33Arambulo Urbaneta Henry Jose54516994CAT16051892CFigueres C.E.
34Otones Pacheco Juan32022085CAT15991879CBlanes C.E.
35Compte Auge Lluis54536332CAT15921866U14CFigueres C.E.
36Pereira Garcia Josep R.2215420CAT15741861S60CPalafrugell C.E.
37Foix Breto Antoni2217414CAT15471818CSant Gregori C.E.
38Comas Molne Pau54700710CAT15261806CGranollers-Canovelles
39Pau Ferrer Quirze54587999CAT13471743U12CFigueres C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, Impressió