Es juga diumenge a les 9:30
Emparellament provisional. Definitiu dimarts a les 20h
Bases: https://bit.ly/bases-indiv-escacs-tgna-2022

Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup C

Darrera actualització21.11.2022 23:46:34 / Page cached 26.11.2022 16:52:04 30min., Creador/Darrera càrrega: Oscar Ferrer joyera

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 8 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressió, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF
Search for player Cerca

Rànquing inicial

Núm.NomIDFideIDFIDEEloNClub/Ciutat
1Flores Galve Sandra139415478622313931654Tarragona C.E.
2Tortajada Marti Pol3798609470673513031578Cerap Riudoms
3Trullols Vizcarra Arnau3829735470886912541608Espluga De Francolí, C.Escacs
4Ortega Campallo David3866565478267812471572Salauris Club D'escacs
5Petit Canada Marc3822125458949512171487La Selva Del Camp, C.E.
6Muniz Lloris Hugo3866595478764512071538Cambrils, Unio Escacs
7Roig Domingo Juan Ms24532227179112011572Constanti, C.E.
8Tortajada Marti Nil3815339471224711641575Cerap Riudoms
9Chavarria Llambrich Paula3850535473857111551403Amposta C.E.
10Gonzalez Ruiz Jose3793545457518411161507Hospitalet De L'infant C.E.
11Cabezos Oton Juan3813175456423911041555Riu Senia, Club Escacs
12Merino Gallardo David3810795476370310861452Valls C.E.
13Perolada Segui Marc3839235472601810451424Amposta C.E.
14Marzal Salas Isabel3839875471318810211424Salauris Club D'escacs
15Sendra Moya Ingrid3988239473766501532Constanti, C.E.
16Tule Tudor Daniel3991259473675801532Hospitalet De L'infant C.E.
17Garcia Roldan Yerai3991269473676601528Hospitalet De L'infant C.E.
18Vernet Guerrero Jem3991229473672301484Hospitalet De L'infant C.E.
19Vendrell Agras Jordi3858975474313301464Valls C.E.
20Romero Santonja Natura3862625476406801461Cambrils, Unio Escacs
21Saladie Iglesias Nil3991219473671501436Hospitalet De L'infant C.E.
22Guardiola Entrena Albert3989559473503401416Valls C.E.
23Fontanet Tomas Unai3850425473858001414Amposta C.E.
24Fumado Garcia Eugeni3970845478726201400Amposta C.E.
25Catala Gomis Pere3820645473051101393Reus Escacs C.E.
26Ardelean Alexander-Nicolas3991409473553001380Cerap Riudoms
27Cuenca Marquez Daniel3973449470486401377Valls C.E.
28Clerc Oceane3866735478705001360Reus Escacs C.E.
29Cesar Guzman Alan3970085478556101358Peo Vuit, C.E.
30Fonoll Plaza Roger3844775472954801352Salauris Club D'escacs
31Pino Arbos Ignasi3991249473674001344Hospitalet De L'infant C.E.
32Estruel Carreras Kilian3987359473141101340Gandesana C.E.
33Sastre Auvi Abel3991239473673101340Hospitalet De L'infant C.E.
34Pique Castro Raül3853175476394001334Valls C.E.
35Guell Sancho Nil3810395456748301320Valls C.E.
36Alerany Sas Alexia3987389473767301312Gandesana C.E.
37Nerin Mora Unai3991209473670701308Hospitalet De L'infant C.E.
38Rius Lleixa Roc3864165478775001307Amposta C.E.
39Luque Granell Eloi3976799470584401305Amposta C.E.
40Marti Marco Jordi3972429470593301205Amposta C.E.
41Mauri Colome Pau3866485478763701175Amposta C.E.
42Sola Fosch Jordi3866675478785801135Amposta C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, Impressió