Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Prague Open 2023 - A IM Open 21st International Chess Festival

Poslední aktualizace13.01.2023 15:18:40, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménopohlavíSkup.FEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
11
IMChen Qi bCHN2484750,555,541,0010-0,5
212
FMTobak MikhailU16UKR2297749,554,539,502036,8
34
GMNeuman PetrCZE2393749,552,539,25103,6
411
FMSorm DanielS60CZE230274952,538,751012,9
528
Zvolensky DavidCZE2204745,549,538,002029,4
610
FMIvanov MikeCAN2319745,54935,25202,8
731
Jansen BobNED219474448,535,752020,2
83
IMMitusov SemenUKR23976,54952,535,75100,3
98
FMElmi Saad AbobakerNOR23266,548,551,534,50207
105
IMCarlsson LudvigSWE23496,5465134,50106,4
1123
Stevik PatrikU16SVK22226,545,549,532,004031,2
1220
FMOchedzan TymonPOL22366,54549,533,25204,2
1344
Gijsen WilliamNED21446,5424527,252034,4
142
IMBaumegger SiegfriedAUT2439650,553,533,0010-8,3
1561
Hak DavidCZE209564952,530,0040107,2
1636
CMGarsky VladyslavU16UKR2169648,55331,254049,2
1750
Dudek VojtechCZE2134647,551,531,754080,4
1815
WGMSchneider JanawGER226364751,530,00204,4
1978
Chubakov SultanU16KGZ203964649,530,254095,2
2014
FMVojta JakubCZE22886454929,2510-11,1
2118
FMOye-Stromberg AlexanderNOR225464548,529,252025
2221
Zolfagharian KevinGER2227644,548,529,2520-2,8
2316
FMGoroshkov MaksymUKR2261644,548,528,5020-1
2447
Sindler MichalCZE2141644,54829,252026,6
2517
FMOberhofer CedricGER22596434730,0020-22,8
2638
FMSmolik JachymU16CZE21676434727,004017,2
2766
Pyrig RomanUKR2066642,545,528,004043,6
2859
Gkavardinas AntoniosU16GRE210164245,525,004020,4
2930
FMToncheva NadyawBUL21956414429,2520-2,8
3039
Arndt StefanGER2166639,542,526,5020-22,2
3162
Cieslak PatrykU16POL20946394227,004032,4
3299
Eliseev SergeyU16NOR197663436,522,50407,2
3342
Shatil ShirU16ISR21495,548,551,528,504042,4
3449
WFMKoridze LilewGEO21395,54749,527,002013,2
359
IMKulhanek TomasCZE23205,54548,527,0010-2,4
3627
Mach PetrCZE22055,544,54927,7540-28,4
3760
CMLohia SohumU16ENG20965,5444724,5040-13,6
3825
FMNielsen AndreNOR22125,543,54826,7520-4
3965
Nemsadze DavitiU16GEO20715,543,54825,7540-2,8
40148
Mashchenko TamilawUKR18535,54347,527,2540142,4
41137
Piddubna BozhenawU16UKR18895,5434625,2540124,4
4274
Zielonka AdamU16POL20535,54243,523,504046,8
4333
FMMatras OndrejCZE21815,540,54426,2520-31,4
4456
CMOcelak JakubCZE21055,540,543,523,2540-3,2
45102
Pressler TobiasU16CZE19755,5404323,004086
4637
Dahl MaxNOR21695,539,54326,2540-35,6
4745
Mestek IgorSLO21445,5394323,7520-20,2
4846
Krivanek VladimirCZE21425,538,54222,0020-19,2
4968
Dietrich PeterAUT20625,538,541,522,7540-31,2
5086
Bochnickova SimonawU16SVK20215,53841,523,25400,4
51144
van der Merwe AlexanderRSA18705,5384121,254085,2
5296
Mizicka MatusSVK19845,53840,521,252018,8
5367
O`cuilleanain OisinIRL20645,537,541,521,5020-13,6
546
FMBochnicka VladimirSVK23455,537,540,521,0020-42,4
5563
Tolonen MikkoFIN20855,5374020,5020-15
5675
Horacek MichalCZE20485,536,539,521,5020-8,8
5724
FMUnneland MathiasNOR2217546,55022,75205
5829
Vaculik JakubCZE220054548,521,5020-4,8
5957
Kreken Eivind GruntNOR2104544,547,522,754054
6035
Jun RudolfCZE2177544,547,521,7540-19,6
6140
FMWarchol KamilU16POL21635444823,5040-18
6243
Hanl FrantisekCZE2148543,54824,7520-17,4
6364
Bolk MatthiasGER208054345,520,50206,4
64130
Hozda MaxU16CZE1899542,54522,004097,6
6581
Mensing AdrianNED2033542,54520,002011,4
66150
Mgeladze KesariawU16GEO18505424619,5040122,8
67123
Kuznecova MarijawU16LAT191754245,522,754096,8
6854
Compagnie LucS60NED21155414523,0020-24,6
6951
FMWiley Tom EENG213154143,520,00200
7022
IMMannion Stephen RSCO2224540,54421,7510-9
7182
Lauda AlexandrMDA2032540,54217,252016,8
7272
FMLacrosse MarcS60BEL205754043,520,5020-3,6
73118
Shreyas Seshadri NalloreU16IND19345404321,254085,6
74142
Davidek ZdenekU16CZE1875539,542,520,504084,4
7513
FMSerrano Salvador EduardoCZE228853942,520,7520-28,6
76100
Gortemaker LucasNED19755394218,0020-13,2
77105
Rakovsky JakubU16SVK197153840,520,7540-7,6
78176
Stolp AleksanderNOR1777537,540,521,502049
7934
Kienboeck BenjaminAUT21785374120,5040-92
8053
Lahlum Hans OlavNOR212353740,520,2520-42
8152
Mohylnyi StepanU16UKR21305374018,5040-76,8
82174
Hammari VinjarNOR17825374015,2540113,6
83106
Rounaiv RanaU16IND1971536,53921,00406
8493
CMSmietanska WiktoriawU16POL198653638,518,0040-21,2
85139
WFMKirtadze AnastasiawU16GEO188253536,515,254041,6
86163
AFMShamsuddin Sayyid UsmonU16UZB1811534,537,518,004084,4
8773
Koubova Anna MariewCZE2054533,53616,0020-27,8
8889
Husa DanielCZE19954,54549,523,004025,6
8977
Schouten Mathias LindNOR20444,54548,520,754043,6
90103
Tolmacevs ArtjomsU16LAT19744,544,546,521,254046,4
9126
Soural JanCZE22064,543,547,521,7520-10,6
92134
Reichel LukaszPOL18914,5434419,002037,8
93204
Pragnya H GwU16IND16124,542,546,521,7540156,8
9458
Hlavina MatousCZE21024,542,545,519,2540-16
95110
Bystrickiy DaniilCZE19524,54245,517,502017,2
9632
Krasovskiy KirillFID21884,5414518,7520-27,2
97198
Topencik BrunoU16CZE16454,5404320,2540136,8
98140
Rousek JanCZE18824,5404316,754064,4
9990
Makhynia KostiantynPOL19924,5404116,5040-8,8
100114
Nesse DavidNOR19474,539,542,517,502015,6
10194
Juhanak DanielU16CZE19854,5383914,2540-48,4
10269
Olmo JoseESP20614,537,540,516,7540-73,6
103218
Tripathi PratyushU16SWE14094,5374018,254092,4
104116
Rogers Tim LENG19424,536,539,516,5020-13
10570
Nieminen KariS60FIN20584,535,539,518,7520-46,2
106147
Smid RadekCZE18544,53537,515,50205,2
107136
Hrbek JachymU16CZE18894,53436,514,7540-30,8
108146
Musil VitezslavS60CZE18584,53436,514,75205,8
10984
Skaar Ben Samuel GrothU16NOR20254,533,536,515,0040-68,8
110129
Rucabado StefanCZE19024,533,53613,2520-29,2
111143
Muller MaximeFRA18704,53234,514,7520-4,8
112162
Sedlak MilanS60CZE18184,53233,514,504047,2
113145
Peglau DorawU16GER18694,531,53310,7540-20,4
114167
IMChubar VladimirS60UKR18004,529,53214,50106,3
115184
Evenshaug Amadeus HestvikNOR173144346,517,7540123,6
116121
Mikalsen HaraldNOR192944345,514,502018,2
117135
Bezdek TomasU16CZE189044145,518,754048,4
11885
WFMNguyen Thi Thuy TrienwVIE202244145,518,7520-19,8
119126
Hujo JozefS60SVK1909440,54415,002010,8
120141
Ochedzan FilipU16POL187743942,517,004053,2
121109
Reichmann Steffen Dr.GER1963438,541,515,5020-9,4
122187
Oglaza DawidU16POL170943841,515,254088,8
12397
WFMSvobodova MichaelawCZE198043840,515,7520-20,6
124101
Martirosyan DavidU16CZE197543839,513,2540-40,8
125107
Sosovickova JanawSVK1970437,54014,7540-35,6
126197
Aarav Bhavin MehtaU16IND164643740,516,0040108,8
127149
Korniichuk OleksandrawUKR185143739,514,75202,8
12880
Povilaitis TomasLTU2038436,53915,5040-94
12995
Ruchko DenisIRL19854363914,5020-40,8
130125
Filindash NikitaU16UKR19144363914,25401,2
13188
Peglau ChariswU16GER2008435,538,514,2540-69,2
132205
Pisar TomasCZE1604434,537,515,254096,4
133124
Blumel OttoS60CZE1916434,537,512,5020-17,2
134152
CMPetras MilanS60CZE1844434,53612,5020-3
135108
CMFizer MarekU16CZE19694343715,7540-62
136169
Kievelitz BerndS60GER18004343713,252011,4
137194
Sembera MilanCZE1684433,536,516,002043,6
13879
Kovar JosefCZE2038433,53613,7520-61,2
139165
Forsa ElisewNOR1808433,53612,00205
14071
IMDovzhenko ViktorS60UKR205743335,59,0010-26,6
141200
Sedmihradsky TomasU16CZE1643432,535,513,004096
142168
Gehlen Horst Dr.S60GER1800432,53512,50205,4
143185
Lindstad LiviawNOR1725432,53512,254072,4
144172
Mouret PaulFRA1786431,534,513,252036,6
14583
Schuran WernerS60GER2025431,53412,7520-63,2
146155
Siles JanU16CZE1835431,5339,0040-42
147127
Fizerova LuciewCZE1906428,53110,0040-92,8
148131
Romanesco RoelNED1892427,528,59,5020-40,6
1497
Schmidt-Schaeffer Sebastian Dr.GER23403,54549,519,00103,7
150188
Aeschbacher DimitriU16SUI17083,542,546,516,504090,4

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable