Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ročník 2011 a mladší

Mistrovství Moravy a Slezska 2022 U12

Poslední aktualizace02.11.2022 18:13:39, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 37

Search for player Hledej

Startovní listina

Čís.JménoIDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1Mydlar Matej5062716631636U12Sachy Krnov, Z.S.
2Boff Ondrej4956714711567U12Tj Tz Trinec
3Sochor Vaclav5093314531512U12Sk Zs Horka Nad Moravou
4Stara Zuzana4919914471486wU12Sk Stare Mesto
5Komarek Tobias4893314121434U12Jezdci Jundrov
6Sotek Matej5224513161312U12Slezan Opava
7Kozdon Marek4956412751353U12Tj Tz Trinec
8Gresek Oskar5290312551311U12Slezan Opava
9Kupka Alexandr5079412501304U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
10Kala Jakub5201112431203U12Jezdci Jundrov
11Ruzicka Oto4772412411293U12Agentura 64 Grygov
12Babula Tomas4748112281329U12Sk Stare Mesto
13Barteckova Nikol4865512231227wU12Beskydska Sachova Skola Z.S.
14Sudrich Radek4987212211456U12Sk Stare Mesto
15Novotny Adam5299811811168U12Sachovy Klub Svetla Nad Sazavo
16Pukowietz Marek5015211401149U12Sportovni Klub Vyskov
17Pruskova Justyna4684611171119wU12Beskydska Sachova Skola Z.S.
18Lumbert Filip5052511091105U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
19Vanicek Vojtech4962111061232U12Sachovy Klub Jesenik, Z.S.
20Mrazek Matous4869710781093U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
21Mazurek Richard5098910761159U12Sk Slavia Orlova
22Belocky Daniel4716610591116U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
23Klimus Radek5227910590U12Sk Hustopece
24Zyla Artur4836110461130U12Slavoj Cesky Tesin
25Walder Hugo5225310160U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
26Krasovskyi Stanislav5470201440U12Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
27Krisica Lukas5043201101U12Tj Tz Trinec
28Chauvin Simon5143701055U12Sk Stare Mesto
29Langner Laura4730601046wU12Slavoj Cesky Tesin
30Tikovsky Vilem5215601041U12Sk Duras Bvk
31Brychta Adam5292201037U12Gambit Jihlava
32Hlinka Vit5186801011U12Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
33Betak Michal5522300U12Slezan Opava
34Burel Jiri5435100U12Gambit Jihlava
35Frana Jan5322800U12Sachovy Klub Ostrava-Jih
36Hanzel Martin5241700U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
37Hendrych Nikolas5335600U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
38Herentin Matyas5269100U12Sachy Krnov, Z.S.
39Kadlecova Alena5265300wU12Sachy Krnov, Z.S.
40Krygel Martin5524500U12Sachy Krnov, Z.S.
41Levcenko Alisa5519000wU12Jezdci Jundrov
42Medek Robert5145900U12So Kunovice
43Navratil Filip5465700U12Gambit Jihlava
44Nepustil Ivo5377700U12Sachy Krnov, Z.S.
45Paulec Jakub5279400U12Sk Stare Mesto
46Peskova Sara5333700wU12Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
47Prikryl Daniel5242800U12Beskydska Sachova Skola Z.S.
48Skotakova Stela5520000wU12Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
49Sperlich Sebastian5265400U12Sachy Krnov, Z.S.
50Spetlova Stella5061800wU12Sachy Krnov, Z.S.
51Surovcova Lenka5254400wU12Telovychovna Jednota Sokol Ust
52Trcalkova Ema5043700wU12Telovychovna Jednota Sokol Ust
53Vojtech Metodej5123200U12Spartak Velka Bites