Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR 2022 v rapid šachu družstev

Poslední aktualizace11.09.2022 17:54:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  3. Moravská Slavia Brno A (Rtg prům.:2318, PH 1: 19 / PH 2: 151)
Šach.JménoRtgFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieRtg prům.Rp
1GMPolák Tomáš2487CZE30056012111½1½½½06923632488
2FMNěmec Jáchym2057CZE237165254476011½½½010½5922672310
3Roubalík Jakub2339CZE32223714551½01½01½115,5920802160
4IMPisk Petr2389CZE3046899910½½110½15,5920232103

Info o hráči

Polák Tomáš GM 2487 CZE Rp:2488
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1124Kadeřábek Jiří2173CZE19783s 11
2116IMDoležal Radoslav2283CZE22544,5w 11
387FMVichnar David2340CZE20444s 11
4129IMVykouk Jan2417CZE24215,5w ½1
5100IMČech Pavel2392CZE22954,5s 11
619FMČáp Adam2223CZE23105s ½1
75GMPlát Vojtěch2563CZE25096w ½1
873GMŠtoček Jiří2521CZE24786,5w ½1
927IMKourousis Epameinondas2359CZE24236s 01
Němec Jáchym FM 2057 CZE Rp:2310
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1126Vacek Radomír1987CZE18693,5w 12
2117Postupa Pavel2077CZE21805s 12
388IMJuřek Josef2187CZE21696,5w ½2
4130IMKraus Tomáš2395CZE22034,5s ½2
5101IMSodoma Jan2325CZE25068w ½2
620IMFreisler Pavel2196CZE23076,5w 02
76GMJansa Vlastimil2452CZE22745,5s 12
874GMPetr Martin2506CZE24447,5s 02
928IMHrabuša Matej2274SVK23616,5w ½2
Roubalík Jakub 2339 CZE Rp:2160
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1127Eliáš Jakub1681CZE19785,5s ½3
2118Šindler Michal2166CZE23427w 03
389Šedý Pavel2111CZE19735,5s 13
4131FMFiněk Václav2062CZE23447w ½3
5102Sýkora Marek2120CZE21835s 03
621Lhotský František1526CZE19823,5s 13
77IMČervený Martin2413CZE22736w ½3
875GMNeuman Petr2416CZE24708w 13
934Rous Daniel2227CZE22105,5s 13
Pisk Petr IM 2389 CZE Rp:2103
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1128Pierieviezientsev Danyil1000CZE17834w 14
2119FMVokoun Jan2065CZE22286,5s 04
390Filipi Štěpán2203CZE20135,5w ½4
4132GMŠimáček Pavel2398CZE22746,5s ½4
5103Maršálek Zdenek2217CZE20784,5w 14
622Moc Matěj1631CZE20094w 14
78CMBaláček Tadeáš2247CZE24257,5s 04
876Klement Lukáš2264CZE21014s ½4
929IMPřibyl Josef2179CZE20734w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 10:00
Šach.19  Sokol Bakov nad JizerouELO-3  Moravská Slavia Brno AELO½ :3½
3.1
Kadeřábek Jiří
2173-GM
Polák Tomáš
24870 - 1
3.2
Vacek Radomír
1987-FM
Němec Jáchym
20570 - 1
3.3
Eliáš Jakub
1681-
Roubalík Jakub
2339½ - ½
3.4
Pierieviezientsev Danyil
1000-IM
Pisk Petr
23890 - 1
2. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 10:45
Šach.3  Moravská Slavia Brno AELO-12  TJ Pankrác AELO2 : 2
3.1GM
Polák Tomáš
2487-IM
Doležal Radoslav
22831 - 0
3.2FM
Němec Jáchym
2057-
Postupa Pavel
20771 - 0
3.3
Roubalík Jakub
2339-
Šindler Michal
21660 - 1
3.4IM
Pisk Petr
2389-FM
Vokoun Jan
20650 - 1
3. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 11:30
Šach.8  ŠK Sokol Vyšehrad AELO-3  Moravská Slavia Brno AELO1 : 3
4.1FM
Vichnar David
2340-GM
Polák Tomáš
24870 - 1
4.2IM
Juřek Josef
2187-FM
Němec Jáchym
2057½ - ½
4.3
Šedý Pavel
2111-
Roubalík Jakub
23390 - 1
4.4
Filipi Štěpán
2203-IM
Pisk Petr
2389½ - ½
4. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 12:15
Šach.3  Moravská Slavia Brno AELO-4  ŠK ZIKUDA Turnov AELO2 : 2
2.1GM
Polák Tomáš
2487-IM
Vykouk Jan
2417½ - ½
2.2FM
Němec Jáchym
2057-IM
Kraus Tomáš
2395½ - ½
2.3
Roubalík Jakub
2339-FM
Finěk Václav
2062½ - ½
2.4IM
Pisk Petr
2389-GM
Šimáček Pavel
2398½ - ½
5. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 13:30
Šach.5  ŠK ZIKUDA Turnov BELO-3  Moravská Slavia Brno AELO1½:2½
5.1IM
Čech Pavel
2392-GM
Polák Tomáš
24870 - 1
5.2IM
Sodoma Jan
2325-FM
Němec Jáchym
2057½ - ½
5.3
Sýkora Marek
2120-
Roubalík Jakub
23391 - 0
5.4
Maršálek Zdenek
2217-IM
Pisk Petr
23890 - 1
6. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 14:15
Šach.25  ŠK KladnoELO-3  Moravská Slavia Brno AELO1½:2½
3.1FM
Čáp Adam
2223-GM
Polák Tomáš
2487½ - ½
3.2IM
Freisler Pavel
2196-FM
Němec Jáchym
20571 - 0
3.3
Lhotský František
1526-
Roubalík Jakub
23390 - 1
3.4
Moc Matěj
1631-IM
Pisk Petr
23890 - 1
7. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 15:00
Šach.3  Moravská Slavia Brno AELO-1  Lysá nad LabemELO2 : 2
1.1GM
Polák Tomáš
2487-GM
Plát Vojtěch
2563½ - ½
1.2FM
Němec Jáchym
2057-GM
Jansa Vlastimil
24521 - 0
1.3
Roubalík Jakub
2339-IM
Červený Martin
2413½ - ½
1.4IM
Pisk Petr
2389-CM
Baláček Tadeáš
22470 - 1
8. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 15:45
Šach.3  Moravská Slavia Brno AELO-2  ŠK Líně AELO2 : 2
1.1GM
Polák Tomáš
2487-GM
Štoček Jiří
2521½ - ½
1.2FM
Němec Jáchym
2057-GM
Petr Martin
25060 - 1
1.3
Roubalík Jakub
2339-GM
Neuman Petr
24161 - 0
1.4IM
Pisk Petr
2389-
Klement Lukáš
2264½ - ½
9. Kolo Datum kola 2022/09/11 Hodina 16:30
Šach.6  ŠK DP Praha AELO-3  Moravská Slavia Brno AELO1½:2½
3.1IM
Kourousis Epameinondas
2359-GM
Polák Tomáš
24871 - 0
3.2IM
Hrabuša Matej
2274-FM
Němec Jáchym
2057½ - ½
3.3
Rous Daniel
2227-
Roubalík Jakub
23390 - 1
3.4IM
Přibyl Josef
2179-IM
Pisk Petr
23890 - 1