Η επιβεβαίωση συμμετοχής θα πραγματοποιηθεί αυστηρά μέχρι τις 09:45.
Η κλήρωση του 1ου γύρου θα πραγματοποιηθεί στις 10:00.

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ: Α΄ + Β΄ + Γ΄ + Ε΄ Δημοτικού
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ: Νήπια, Δ’ + ΣΤ’ Δημοτικού, Α’ + Β’ + Γ’ Γυμνασίου + Λύκεια

20ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Θεσ/κης Χαλκιδικής 2022 Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Last update 14.05.2022 14:42:33 / Page cached 19.05.2022 19:50:51 15min., Creator/Last Upload: Chess Club Union

Tournament selectionΝΗΠΙΑ, Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ, Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΛΥΚΕΙΑ
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 7 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameIDRtgNsexClub/City
1ΜΑΡΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ51964133779 Δημ Θεσσαλονίκης
2ΚΕΡΑΜΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5182911393ο ΣΥΚΕΩΝ
3ΚΟΤΖΙΑΓΚΙΑΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ554031058ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ
4ΜΑΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ51508989w
5ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ52313949ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΝΑΙΑΣ
6ΑΜΠΣΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ522149323ο Δημοτικό Πολίχνης
7ΣΠΑΓΚΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ494028725ο Πυλαίας
8ΡΑΠΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ5113885977ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
9ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5538485226ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ524138316 δημοτικό Κορδελιό
11ΚΑΡΑΚΩΤΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ49366830ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
12ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ52998040 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ005ο Δημοτικό Σχολείο Ευοσμου
14ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ518270w6ο ΠΥΛΑΙΑΣ
15ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ00
16ΔΕΒΕΣ ΛΑΖΑΡΟΣ534410Αμερικάνικη Γεωργική Σχολή
17ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ5286901ο Δημοτικό Σχολείο ΝΡαιδεστού
18ΚΑΡΔΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ534170
19ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ003ο Δημοτικό σχολείο πεύκων
20ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ5585708 ο Θεσσαλονικης
21ΛΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ001ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
22ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ51506029 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
23ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ00ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
24ΜΑΝΑΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ00ΔΕΛΑΣΑΛ
25ΜΠΕΣΑΣ ΘΩΜΑΣ56111029ο Δημοτικό Θεσ/νίκης
26ΜΠΟΠΟΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ00
27ΜΠΟΥΜΠΑΓΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ5588204ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
28ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑΣ00
29ΟΓΚΟΛΤΣΟΒ ΜΑΞΙΜ00ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
30ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ00
31ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ00Α Πειραματικό Δημοτικό Θεσσαλονίκης
32ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ005ο Δημοτικό Περαίας
33ΣΑΦΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ003 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
34ΣΑΦΕΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ003 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
35ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ0012ο ΕΥΟΣΜΟΥ
36ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ00
37ΤΑΡΑΜΠΑΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ530190w
38ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5573505ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
39ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ5460503ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
40ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ003ο Δημοτικό Θερμης-Τριαδιου
41ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ001ο ΔΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use