Classificació final després de 8 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
17MKParals Marce LuisS50A20622239La Bisbal Emporda C.E.6,5535,527
23MKBrusi Noguera Ricardo Ll.S5021122292Sant Cugat Club Escacs5,543626,5
314MKPalacin Martin RicardoS65A19712157Cornella C.E.5,533928,5
42FMSimon Padros EmiliS6521562288Terrassa Del Csc, C.E.5,5335,527
56MKAyllon Rodriguez Joan PedroS65A20672243Tordera C.E.5338,529
619Romero Perera EugeniS50B19332110La Lira, C.E.533526,5
712MKRafols Albet JosepS50A19752193Vilafranca C.E.4,543727,5
89MKNamay Caceres SantosS65A20332163Cerdanyola Mataro C.E.4,543326,5
915MKDominguez Rueda JuanS65A19712135Jake C.E.4,533628
1010MKHueso Moliner JorgeS65A20232156Sant Adria C.E.4,533527,5
1111De La Plaza Gras JordiS65A19992173Sant Cugat Club Escacs4,5334,525,5
125CMBautista Sanchez JoanS65A20832270Sant Andreu C.E.4,533426
138MKFernandez Vicente CarmeloS65A20482227Gran Penya Vilanova C.E.4,5236,527
1420Alfara Ayllon Jose LuisS65B19302099Cor De Marina Badalona, C.E.4,523526
1518Coll Sola JoanS65B19462094Gran Penya Vilanova C.E.4,5234,526
161MKCasas Douton DomingoS5021862269Sant Andreu C.E.4,5133,525,5
1726Melero Sanchez PereS50B18492015Terrassa Del Csc, C.E.423525,5
1813Salvo Garcia RogerS65A19722122Sant Marti C.E.423326,5
1925Bollero Romera AlfonsoS65B18512051Cerdanyola Mataro C.E.423223,5
2024Vallbona Domingo JoanS65B18582071Tres Peons C.E.423021,5
2133Borras Julian TeodoroS65C17101956Pineda Club Escacs422921
2217Fernandez Perez JosepS65A19512153Hortenc, Ateneu Cultural C.E.4131,524
2321Lluverol Torrents SalvadorS65B19192092Vilafranca C.E.413021,5
2431Colome Rovira OscarS50C17351953Mataro C.E.3,533024,5
2527Parayre Soguero JordiS50B18362044Peons Del Bruc, Club D'escacs3,5326,520,5
2616Vinals Rioja JaumeS50A19602161Congres C.E.3,5230,521,5
2730Pera Lucas EugeniS65C17471961Lleida C.E.3,522620,5
2822MKCodina Garcia JoseS50B18942045Lleida C.E.3,5135,527
2937Leon Escoda ManelS65C16571880Cornella C.E.3333,525
3036Franzoni Ladron De Guevara EnricS65C16701914Sant Andreu C.E.3234,525
3128Rodon Balcells JaumeS65B18352019Ivars D'urgell C.E.322317,5
3235Teixidor Banus Josep MariaS65C16741905Santa Eugenia Escacs312822,5
3332Cerdans Costa FerranS65C17221913Santpedor C.E.3126,521
3434Capelles Prat RamonS65C17071915Avinyo C.E.312620,5
3538Burset Camps GuillemS65C15121807Cassa C.E.2,5228,522
3623Gensana Berzunces JoanS65B18602043Lleida C.E.2,5129,521,5
3729Valarezzo Ricard PedroS65C17921974Castelldefels, C.E.1,502620
384MKMundet Riera JaumeS50A20872221Gerunda, C.E.1127,520,5
3939Febrero Perez LluisS65C13581670Comtal C.E.1028,521

Anotació:
Desempat1: The greater number of victories
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Impressió