VI OBERT ACTIU D'ESCACS "CIUTAT D'AMPOSTA" Memorial Joan Machado (288483)

OrganitzadorClub Escacs Amposta
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigFerran Torta Navarro (24517585)
Àrbitre principalRuben Morales Medel (22270922)
Control de temps (Rapid)15 min + 5 segons/jugada
SeuAUDITORI...Sebastià Juan Arbó núm. 2, Amposta
Number of rounds8
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN, FIDE
Data2022/05/29
Mitjana d'Elo1521
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització18.05.2022 17:20:47, Creador/Darrera càrrega: Ruben Morales Medel

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomIDFideIDFIDEEloNTipusGrClub/Ciutat
1
IMSosa Tomas012157625750
2
GMMoskalenko Viktor136771410010024902573VETColon Sabadell Chessy
3
Alves Garcia Eric215162451736419702256Badia, Club Escacs
4
Pamies Martinez Lluis7187227393419282046BAmposta, C.E.
5
Sanchez Mayor Jose7055222786018932070VETAAmposta, C.E.
6
Barba Rios Enric18597227746818912115ASant Quirze del Valles
7
Chavarria Ferre Josep31772453970818721969BAmposta, C.E.
8
Grau Ferrer Carles5208222673117371988VETBSitges Prado Suburenc, P.E.
9
Aloy Lopez Xavier282752451742916811907BAmposta, C.E.
10
Vinuesa Sorli Ruben3354162456236016611984U16BRuy Lopez, Club Escacs
11
Beltran Reverter Josep M.3006223496316611889VETCLa Rapita
12
Montllor Aguilera Francisco186272223451916361817CCastellar del Valles C.E.
13
Pujol Biosca Joan296782456232715831902U18BAmposta, C.E.
14
Altabas Felipo Enoc29675223409215731834CRiu Senia, Club Escacs
15
Marin Ripoll Marti3808235456899415271848U12CSitges Prado Suburenc
16
Ponsa Alcubierre Marina276712458600514931777DBarbera C.E.
17
Chavarria Llambrich Pep296775452595014541777U16DAmposta, C.E.
18
ACMTallada Serret Gerard3861595476419014092015U10BAmposta C.E.
19
Alerany Quixalos Joan3865205478685113811691DGandesana C.E.
20
Andre Rodriguez Manuel3836145470641613641688DRiu Senia, Club Escacs
21
Miro Garcia Julia3816885456806413421703U12DAmposta, C.E.
22
Sanchez Vacova Alejandro3795475454251012571683U12DAmposta, C.E.
23
Sala Martin Guillem3795335458424812371702U12DAmposta, C.E.
24
Zafra Bono Elsa3354435453169111881523U14DRuy Lopez, Club Escacs
25
Pujol Biosca Arnau3818545471347110791377U12DAmposta, C.E.
26
Marin Palos Alex3819955457075110721647DSitges Prado Suburenc
27
Vinuesa Sorli Paula3808795458704210211417U12DRuy Lopez, Club Escacs
28
Ferre Obrados Climent3839225471279310061403U10DAmposta C.E.
29
Torrens Barbera Albert3977952454053601700DRiu Senia, Club Escacs
30
Bilbe Altadill Joel3865555478697501632DGandesana C.E.
31
Massana Navarro Abril3970125478555301388U12DAmposta, C.E.
32
Estruel Carreras Kilian39873501340U08DGandesana, C.E.
33
Massana Navarro Darina3869975478760201333U08DAmposta, C.E.
34
Mayers Ernest Thompson39873601332U08DGandesana, C.E.
35
Perez Monakhov Andres3866475478768801302U08DAmposta C.E.
36
Fontanet Tomas Unai3850425473858001269U10DAmposta C.E.
37
Chavarria Llambrich Paula3850535473857101266U10DAmposta, C.E.
38
Garcia Corpas Nicolas3850095476052601248U08DSant Cugat Club Escacs
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Impressió