No. | | Name | FED | Rtg | Typ | Club/City |
1 | | Dušánek Michal | CZE | 1725 | HS | Region Panda, z.s. |
2 | | Shvachko Gleb | UKR | 1723 | HS | |
3 | | Bára Jan | CZE | 1597 | HM | ŠK Dopravní podnik Praha |
4 | | Starý Vojtěch | CZE | 1563 | HS | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
5 | | Nešpůrek Jakub | CZE | 1523 | HS | Šachový spolek Železné hory |
6 | | Jun Robert | CZE | 1518 | HS | TJ CHS Chotěboř |
7 | | Kobr Matěj | CZE | 1508 | HS | Region Panda, z.s. |
8 | | Pokorný Jiří | CZE | 1487 | HS | TJ Lanškroun |
9 | | Váňa Jakub | CZE | 1484 | HS | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
10 | | Večeř Martin | CZE | 1463 | HS | TJ Lanškroun |
11 | | Fousek Petr | CZE | 1441 | HS | TJ CHS Chotěboř |
12 | | Jun Rostislav | CZE | 1418 | HS | TJ CHS Chotěboř |
13 | | Hrdlička Jan | CZE | 1402 | HS | Šachový spolek Železné hory |
14 | | Brázda Zdeněk | CZE | 1398 | HS | ŠK Svitavy |
15 | | Kvapil Paul | CZE | 1370 | HS | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
16 | | Šorf Filip | CZE | 1338 | HS | TJ Žďár nad Sázavou z.s. |
17 | | Cimprich Lukáš | CZE | 1319 | HS | Šachový oddíl Horní Čermná z.s. |
18 | | Sysrová Eliška | CZE | 1295 | DS | TJ Spartak Letohrad |
19 | | Macan Tomáš | CZE | 1275 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
20 | | Knizner Tomáš | CZE | 1235 | HM | TJ Sokol Nekoř |
21 | | Málek Daniel | CZE | 1234 | HM | Šachový spolek Železné hory |
22 | | Šára David | CZE | 1187 | HM | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
23 | | Urban Stanislav | CZE | 1175 | HS | TJ Štefanydes Polička |
24 | | Šmehlík Vojtěch | CZE | 1161 | HM | TJ Slovan Moravská Třebová |
25 | | Krupička Filip | CZE | 1158 | HS | TJ CHS Chotěboř |
26 | | Vuová Karolína | CZE | 1154 | DS | TJ Lanškroun |
27 | | Kafka Ondřej | CZE | 1150 | HS | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
28 | | Sadílek Filip | CZE | 1133 | HS | TJ Lanškroun |
29 | | Večeřová Hana | CZE | 1132 | DS | TJ Lanškroun |
30 | | Václavíková Adriana | CZE | 1130 | DS | ŠK Svitavy |
31 | | Sysr Vojtěch | CZE | 1113 | HM | TJ Spartak Letohrad |
32 | | Kubíček Ondřej | CZE | 1111 | HS | TJ Sokol Nekoř |
33 | | Seidl Václav | CZE | 1106 | HM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
34 | | Hrdlička Tomáš | CZE | 1100 | HM | Šachový spolek Železné hory |
35 | | Rulíšek Ondřej | CZE | 1095 | HS | ŠK Svitavy |
36 | | Křivský Jan | CZE | 1090 | HS | TJ Sokol Zaječice |
37 | | Dymák Jonáš | CZE | 1087 | HS | Šachový spolek Železné hory |
38 | | Pusztai Radim | CZE | 1084 | HS | Šachový oddíl Horní Čermná z.s. |
39 | | Hejzlar Hugo | CZE | 1082 | HS | Šachový spolek Železné hory |
40 | | Charvát Patrik | CZE | 1074 | HS | Šachový spolek Železné hory |
41 | | Suchodol Lukáš | CZE | 1067 | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
42 | | Hlaváček Jiří | CZE | 1066 | HM | Šachový spolek Železné hory |
43 | | Klubert Lukáš | CZE | 1035 | HS | TJ Spartak Letohrad |
44 | | Kopecký Lukáš | CZE | 1034 | HS | ŠK Svitavy |
45 | | Tyč Karel | CZE | 1028 | HS | Šachový spolek Železné hory |
46 | | Křivský Matěj | CZE | 1026 | HS | TJ Sokol Zaječice |
47 | | Boháč Jan | CZE | 1012 | HM | Šachový spolek Železné hory |
48 | | Nahodilová Ludmila | CZE | 1008 | DS | ŠK Svitavy |
49 | | Bělovský Tobiáš | CZE | 0 | HS | ŠK Svitavy |
50 | | Beneš Jakub | CZE | 0 | HM | ZŠ Dolní Dobrouč |
51 | | Beneš Ondřej | CZE | 0 | HM | ZŠ Dolní Dobrouč |
52 | | Beran Jan | CZE | 0 | HS | Šachový oddíl Horní Čermná z.s. |
53 | | Beran Matěj | CZE | 0 | HS | Šachový oddíl Horní Čermná z.s. |
54 | | Bouška Pavel | CZE | 0 | HS | TJ Štefanydes Polička |
55 | | Bouška Petr | CZE | 0 | HS | TJ Štefanydes Polička |
56 | | Daňová Klára | CZE | 0 | DS | Šachový spolek Železné hory |
57 | | Daul Matyáš | CZE | 0 | HS | TJ Slovan Moravská Třebová |
58 | | Dienelt Erik | CZE | 0 | HM | TJ Sokol Zaječice |
59 | | Dobešová Elena | CZE | 0 | DM | ŠK Svitavy |
60 | | Dušánek Filip | CZE | 0 | HS | TJ Lanškroun |
61 | | Esposito Marco | CZE | 0 | HS | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
62 | | Exner Jakub | CZE | 0 | HS | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
63 | | Exner Matěj | CZE | 0 | HM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
64 | | Faltejsek Jan | CZE | 0 | HM | Šachový oddíl Horní Čermná z.s. |
65 | | Fila Patrik | CZE | 0 | HM | Šachový klub při DDM Litomyšl |
66 | | Hájek Robin | CZE | 0 | HM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
67 | | Hanák David | CZE | 0 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
68 | | Horáčková Eliška | CZE | 0 | DM | TJ Slovan Moravská Třebová |
69 | | Hubálek David | CZE | 0 | HS | TJ Spartak Letohrad |
70 | | Huynh Tan Khang | CZE | 0 | HM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
71 | | Chmel Matěj | CZE | 0 | HS | TJ Štefanydes Polička |
72 | | Junová Alexandra | CZE | 0 | DM | TJ CHS Chotěboř |
73 | | Kabeláč Viktor | CZE | 0 | HM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
74 | | Kalous Kryštof | CZE | 0 | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
75 | | Kápička Karel | CZE | 0 | HM | Šachový spolek Železné hory |
76 | | Kápička Zdeněk | CZE | 0 | HM | Šachový spolek Železné hory |
77 | | Kolínský Josef | CZE | 0 | HS | Šachový spolek Železné hory |
78 | | Kolomý Jáchym | CZE | 0 | HM | TJ Lanškroun |
79 | | Kössler Matěj | CZE | 0 | HM | TJ Štefanydes Polička |
80 | | Kössler Michal | CZE | 0 | HS | TJ Štefanydes Polička |
81 | | Koukol Sebastián | CZE | 0 | HM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
82 | | Koutná Simona | CZE | 0 | DM | TJ Sokol Zaječice |
83 | | Krátká Tereza | CZE | 0 | DM | Šachový spolek Železné hory |
84 | | Kristlová Emilie | CZE | 0 | DM | ZŠ Dolní Dobrouč |
85 | | Křivohlávek Jan | CZE | 0 | HS | TJ Spartak Letohrad |
86 | | Křížek Matěj | CZE | 0 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
87 | | Kubíček Šimon | CZE | 0 | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
88 | | Kubín Jan | CZE | 0 | HS | Šachový spolek Železné hory |
89 | | Kučírek Eliáš | CZE | 0 | HM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
90 | | Kvapil Stanley Joseph | CZE | 0 | HM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
91 | | Landsman Hynek | CZE | 0 | HM | TJ CHS Chotěboř |
92 | | Motl Tomáš | CZE | 0 | HM | TJ Sokol Nekoř |
93 | | Nahodil Daniel | CZE | 0 | HS | ŠK Svitavy |
94 | | Novák Ondřej | CZE | 0 | HS | TJ Jablonné nad Orlicí |
95 | | Pádivý Jan | CZE | 0 | HM | Šachový spolek Železné hory |
96 | | Pařízková Kristýna | CZE | 0 | DS | Šachový spolek Železné hory |
97 | | Pecháček Alex | CZE | 0 | HS | Šachový oddíl Horní Čermná z.s. |
98 | | Pernica Jakub | CZE | 0 | HS | ŠK Svitavy |
99 | | Pokorný Marian | CZE | 0 | HM | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
100 | | Rosický Antonín | CZE | 0 | HM | Šachový spolek Železné hory |
101 | | Rousová Barbora | CZE | 0 | DS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
102 | | Růžička Vít | CZE | 0 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
103 | | Růžičková Eliška | CZE | 0 | DM | TJ Sokol Zaječice |
104 | | Sibera Richard | CZE | 0 | HS | TJ Sokol Nekoř |
105 | | Skubi Jan | CZE | 0 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
106 | | Smejkal Čestmír | CZE | 0 | HM | TJ Lanškroun |
107 | | Sokol Zbyněk | CZE | 0 | HS | TJ Sokol Nekoř |
108 | | Staněk Tomáš | CZE | 0 | HS | Šachový spolek Železné hory |
109 | | Stejskal Petr | CZE | 0 | HM | TJ Jablonné nad Orlicí |
110 | | Suchánek Ondřej | CZE | 0 | HM | Šachový spolek Železné hory |
111 | | Sýkora Kristián | CZE | 0 | HM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
112 | | Šafář Adam | CZE | 0 | HM | TJ Štefanydes Polička |
113 | | Šedivá Sabina | CZE | 0 | DM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
114 | | Šmíd Zdeněk | CZE | 0 | HM | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
115 | | Špičák Petr | CZE | 0 | HM | Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. |
116 | | Šustek Samuel | CZE | 0 | HM | TJ Spartak Letohrad |
117 | | Šustková Agáta | CZE | 0 | DS | TJ Spartak Letohrad |
118 | | Šustková Laura | CZE | 0 | DS | TJ Spartak Letohrad |
119 | | Tóth Vojtěch | CZE | 0 | HS | ZŠ Dolní Dobrouč |
120 | | Trunec Tomáš | CZE | 0 | HS | DDM Chrudim |
121 | | Trunec Vojtěch | CZE | 0 | HS | DDM Chrudim |
122 | | Vojta Patrik | CZE | 0 | HM | ŠK Svitavy |
123 | | Zimmermann Jošt | CZE | 0 | HS | TJ ŠO Chrudim |
124 | | Žižka Jindřich | CZE | 0 | HS | ŠK Svitavy |