Velká cena manželů Suchoradských 2022 - Mladší

Poslední aktualizace02.04.2022 15:29:41, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajeMladší, Starší
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Hujová TesswH12CZE1113ŠK Spartak Čelákovice6,030,033,028,00
23Mrázek ŠtěpánH12CZE1084ŠK Spartak Čelákovice6,026,528,523,00
316Kohout ŠtěpánH10CZE0ŠK Spartak Čelákovice5,028,531,521,50
427Topenčíková EllenwH10CZE0ŠK Spartak Čelákovice5,028,030,519,50
530Vaňáček PavelH10CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,027,030,019,00
621Melicharová VeronikawH10CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,026,030,020,00
719Mauric JanH10CZE0TJ Jince5,024,526,517,50
88Fadrný JonášH10CZE0ŠK Spartak Čelákovice5,024,027,018,00
933Vorlík JáchymH10CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,029,032,016,50
1032Vlasáková AnnawH10CZE0Sokol Pečky4,027,029,015,50
111Jeníková SabinawH12CZE1115ŠK Spartak Čelákovice4,027,027,512,00
1231Vaníčková NatáliewH10CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,025,027,012,00
134Kříž EliášH12CZE1021ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,023,025,011,00
1411Hodek RomanH12CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,022,524,010,50
157Čanda VojtěchH12CZE0ŠK Spartak Čelákovice4,022,024,013,00
1614Kammová NatáliewH10CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,020,522,010,50
1712Holaj JaromírH10CZE0DDM Nymburk - nereg.4,019,520,09,50
186Buryanová AdélawH10CZE0Šachový klub Rožďalovice4,017,518,09,00
1934Všetečka MarekH12CZE0DDM Sokol Nymburk3,522,022,58,50
2026Štegl RadekH12CZE0Sokol Pečky3,520,522,59,50
2128Tužínský MikulášH10CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,026,027,58,50
225Buryan JanH12CZE0Šachový klub Rožďalovice3,023,525,09,50
2317Kubalová NikolwH12CZE0ŠK Spartak Čelákovice3,022,524,58,00
2425Šimon JakubH12CZE0Sokol Pečky3,022,024,08,00
2520Mauricová IvanawH10CZE0ŠK Spartak Čelákovice3,021,523,08,50
2615Kohout FilipH10CZE0ŠK Spartak Čelákovice3,021,023,08,00
2735Záleský JanH10CZE0Šachový klub Rožďalovice3,018,520,58,00
2810Halaška MartinH10CZE0DDM Nymburk - nereg.2,519,019,55,50
299Geršl MatyášH10CZE0Šachový klub Rožďalovice2,516,017,55,00
3024Procházka VáclavH10CZE0DDM Nymburk - nereg.2,022,524,56,50
3123Opletal JakubH10CZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,021,524,06,50
3229Váňa LukášH12CZE0MDDM Úvaly - nereg.2,018,520,05,50
3313Hons MarekH10CZE0ŠK Spartak Čelákovice - nereg.2,017,519,04,00
3422Novotný MatějH10CZE0MDDM Úvaly - nereg.2,013,013,54,50
3518Kupčák FilipH10CZE0MDDM Úvaly - nereg.1,019,019,53,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž